Zúčastnite sa ročníka 2009 ?
Áno 88% [ 7 ]
Nie 13% [ 1 ]
Celkový počet hlasov : 8
aj za nickom kinetik hladajte zenu, no na bajku taha ako chlap - aj preto polovicku tras jazdila na cele :evil:
zena, krot to s tymi vitaminmi! :evil: :lol:


to tahala len koli mne :oops: ..aby mohla byt so mnou na cele.... :twisted: :P
17.06.2008 - 11:37:18
00
aj za nickom kinetik hladajte zenu, no na bajku taha ako chlap - aj preto polovicku tras jazdila na cele :evil:
zena, krot to s tymi vitaminmi! :evil: :lol:


a je to vonku. :lol: :lol: :lol: a zasa až také dobré to nie je, ale pekná pochvala. :oops: :oops:
práve fičím na vitamíne Mg :lol: :lol: :lol: , ale som rada, že ma niekto poučil, čo to je vitamín E :wink: :)


Naposledy upravil Bejátka dňa 17.06.2008 - 11:41:16, celkovo upravené 1 krát.

17.06.2008 - 11:38:32
00

to tahala len koli mne :oops: ..aby mohla byt so mnou na cele.... :twisted: :P


BINGO :lol: :oops:
17.06.2008 - 11:39:01
00
aj za nickom kinetik hladajte zenu, no na bajku taha ako chlap - aj preto polovicku tras jazdila na cele :evil:
zena, krot to s tymi vitaminmi! :evil: :lol:

Alebo by stacilo, keby s nami sla Beatka v piatok na tu 90-ku a hned by bola v sobotu krotkejsia. :) Aj som sa jej pytal na tom razcesti kde sme sa lucili ci nejde s nami, ale nenechala sa zlanarit. Ale kondicku ma na to urcite - ved kym sme sli v piatok obe skupiny spolu, tak bola stale na cele. :)
17.06.2008 - 11:41:02
00
necudujem sa, ze bola na cele obklopena chlapmi, ved aj v noci to tak bolo :wink: a ked otvorila oci a videla vedla seba wilkiho, hned ju to nastartovalo a dalo energie az do rana do tretej (tusim)
17.06.2008 - 11:43:00
00
Alebo by stacilo, keby s nami sla Beatka v piatok na tu 90-ku a hned by bola v sobotu krotkejsia. :) Aj som sa jej pytal na tom razcesti kde sme sa lucili ci nejde s nami, ale nenechala sa zlanarit. Ale kondicku ma na to urcite - ved kym sme sli v piatok obe skupiny spolu, tak bola stale na cele. :)


Jééééééééééžiši, prestaňte, lebo ja som hanbľoš a sa červenám :oops: :oops: :oops: , tú 90 - tku by som určite nezvládla - a to nerobím drahoty - proste viem, na čo mám. Asi by som na posledných niekoľko pár kilometroch vypustila dušu. Hmmmm, a kto by znova "dofúkal"????
17.06.2008 - 11:44:58
00
Alebo by stacilo, keby s nami sla Beatka v piatok na tu 90-ku a hned by bola v sobotu krotkejsia. :) Aj som sa jej pytal na tom razcesti kde sme sa lucili ci nejde s nami, ale nenechala sa zlanarit. Ale kondicku ma na to urcite - ved kym sme sli v piatok obe skupiny spolu, tak bola stale na cele. :)

A ak mozem nieco podotknut, ak by viac chodila bikovat s partiou asi niektori z nej boli nervozny. Takze Bea viac jazdit a pomalicky setrit na novy bike, pretoze ten tvoj ta jedneho dna opusti bez vystrahy. Pukne mu srdiecko ako povedal Dudo.
17.06.2008 - 11:45:13
00
Bea ma uz zalusk na to gt-cko co sme na nom v sobotu v noci pomaly jazdily... :twisted: ...ze bea :wink:
17.06.2008 - 11:47:05
00
necudujem sa, ze bola na cele obklopena chlapmi, ved aj v noci to tak bolo :wink: a ked otvorila oci a videla vedla seba wilkiho, hned ju to nastartovalo a dalo energie az do rana do tretej (tusim)


o Wilkoho nešlo - sorry Maťko - ale asi to bude mať čosi do seba, veď tí chlapi, čo to viedli - proste jeden krajší ako druhý :oops: :lol:
17.06.2008 - 11:47:19
00
Bea ma uz zalusk na to gt-cko co sme na nom v sobotu v noci pomaly jazdily... :twisted: ...ze bea :wink:

Jaj tak toto by som aj ja rad sedlal, a z celej ponuky by som si urcite vybral.
17.06.2008 - 11:49:53
00
Jaj tak toto by som aj ja rad sedlal, a z celej ponuky by som si urcite vybral.


O tom mi nieco hovor 8) ...som sa zase zalubil :cry: .... :lol: Dudo vie do ktoreho :wink: .....Gt force.. :shock: :shock: :shock: :shock:
17.06.2008 - 11:51:24
00
o Wilkiho nešlo
neklam :evil: sama si to povedala
aj tak - klobuk dole pred tvojim jazdenim!
chce to najst si sponzora na novy bike a potom aj v zjazdoch uvidime len tvoju ritku
17.06.2008 - 11:52:28
00
A ak mozem nieco podotknut, ak by viac chodila bikovat s partiou asi niektori z nej boli nervozny. Takze Bea viac jazdit a pomalicky setrit na novy bike, pretoze ten tvoj ta jedneho dna opusti bez vystrahy. Pukne mu srdiecko ako povedal Dudo.


Ďakujem, už sa nebudem báť, že vám nebudem stíhať a začnem s vami viac bikovat. Čestné ........ Môj bike predsa nie je chlap - nemôže ma opustiť :roll: :lol: :lol: , ale Dudo to povedal pekne. :cry: aj mne potom pukne.
17.06.2008 - 11:53:21
00
neklam :evil: sama si to povedala
aj tak - klobuk dole pred tvojim jazdenim!
chce to najst si sponzora na novy bike a potom aj v zjazdoch uvidime len tvoju ritku


Hej, ale iba preto, aby som Ťa trošku podpichla. :roll: :roll: :roll:
17.06.2008 - 11:55:13
00
Ked uz sme pri tych testovacih bikoch, na buduci rocnik si objednavam na test ride na najdlhsiu trasu bud Scott Spark abo Scott Genius ak sa podari. A ak nebudu Scotty, tak potom ten GT Marathon. Rovno si to mozes Drôcik zaevidovat do notebooku. :)
17.06.2008 - 11:56:03
00
keyboard_arrow_up