Podľa tohto opisu je super aj Košútka, tam je to raj pre neskákačov, aj na HT prejdeš celú "pravú stranu", teda 4 traily. Otverení sú podľa avíza na Facebooku, tuším tento aj ďalší víkend.
21.09.2023 - 10:46:52
00
Nie tak úplne,je tam lajna aerocirkus a ta je už pre riadnych jumperov ;).A áno dá sa pr strana aj na ht úplne v kľude.dokonca aj ľavá,ale novú spdh som nešiel ,len starú.
25.09.2023 - 13:05:02
00
Jeden trail zo 7 je výlušne skákavý bez možnosti to obísť ... ani SPDH nie je jednoduchý ale zvyšných 5 (zo 7) prejdeš v pohode po zemi a 5 trailov, čo nie sú ani nuda a ani úplné vraždy si dovolím povedať, že nemáš nikde na Slovensku, teda ak berieme bikepark s vývozom a nepočítam traily bez vleku ako napríklad KE.CY a podobne. Ešte Drozdovo možno ale tam som nikdy nebola, toho vleku sa bojím lebo je obiehací a nemá zásobník na kotvy :)
25.09.2023 - 13:38:16
11
Zdar. prosim neviete o niekom pripadne nie je tu niekto kto robí sukr. treningy v Kalnici a zobral by ma tam /aj zaplatim :D/?
Chcem pridat k XCčku nejake lepsie traily tak by som potreboval nejaky uvod v bikeparku, nech sa nestratim. + trochu do techniky klopky, male dropy + skoky, kludne staci aj 1/2 dňa.
kamosov co jazdia po bikeparkoch bohuzial nemam
diky
04.04.2024 - 14:59:05
00
Konkrétne do Kálnice chodí trénovať napr. Samo Pivko z Bearider, má tam aj celodenné kempy. https://bearider.sk/kalnica-kemp/. Ale techniku môžeš natrénovať aj niekde inde, na trailoch, kde nie je vlek.
04.04.2024 - 15:10:09
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Chrániče)
keyboard_arrow_up