ahoj PISOSIP blbne meil na ZOZNAME posli mi ho na FITKA@POST.SK dik

poslané
11.09.2008 - 21:06:29
00
Sakra. Ja mal v plane tiez ist. Nenapisal som sa sem len preto ze sa mi necelo prihlasovat cez nove heslo atd...
A som sa dopocul ze sa ide v nedelu co mi je vazny skrt cez rozpocet. Ozaj sa to neda v sobotu?
Chceli sme si to spojit aj z nocnim bikovanim atd. No v nedelu sa to nebude dat... Rodicia pridu...

Otazka znie. ide aspon dakoto v sobotu na KH?
11.09.2008 - 22:16:12
00
Aj ja chcem ist na KH v nedelu. Mam 2-3 miesta v aute, podmienkou je nosic na bike (mam len pre seba).
12.09.2008 - 06:44:30
00
Kamil,ja som tiež na zozname odstavený. Pošli mi, prosím, info na latanka@atlas.sk
Ďakujem.
12.09.2008 - 13:28:18
00
Od zajtra si ideme z klubu /KPHC/ na 3-4 dni pobikovta do Tatier a v nedelu sa chystame zdolat Kralovu......., tak sa snad stretneme :wink: :!:
12.09.2008 - 22:16:57
00
Kto ide z vas na KH zajtra aj ked Piso zrusil akciu? Lebo ked som uz nachystany tak by som ju dal aj ked podla predpovede bude zima s teplotou len okolo 0°C.
Latanka, Lulu, Lakko idete? Ak ano date predpokladany start ako bolo povodne avizovane od Pisa? Isiel by som ale samemu sa mi rano nebude chciet. Ale ak vas bude viac tak sa pridam.
13.09.2008 - 19:40:50
00
Chcel som ísť do Popradu vlakom a ďalej po svojich na KH. Myslím že sa tam ešte vyberiem, keď sa oteplí. Najradšej by som tam šiel ale s Pisom a Vami ostatnými. Inak bola možnosť sa pripojiť 1. 9. (pondelok -štátny sviatok). Išla partia z Hrádku a Mikuláša plus sprievodné auto.

Pôjdem zajtra asi na žiletke s mikulášťanmi. Zraz je každú nedeľu o 8:30 v Okoličnom na benzínke (ak to ešte neposunuli na deviatu). Jazdí sa na všetky strany približne 80-120 km. Ak máš chuť, príď si zajazdiť.
13.09.2008 - 21:38:34
00
..ani my so Zuzkou neideme... chceli sme ísť hlavne kvôli partii, čo sa mala zísť (PP,PO,SNV,KE...), ešte bude babie leto, takže si myslíme, že zajtra tam nemusíme mrznúť... inak by ma zaujímalo, či sa nedá vybaviť súhlas ochranárov, keď sa jedná o hromadnú akciu... pokiaľ ide o nás, išli by sme aj keby trasa viedla po asfaltke tam aj späť...
13.09.2008 - 23:28:56
00
V roku 2005 som tam bol 1.11. a bolo tak nadherne..., jasno, neskutocne dobra viditelnost, hore fukal silnejsi vietor. A fotku nemam ziadnu, uz na zaciatku stupania sa mi pokazil fotak.
Tohtorocnu flintu by som este z Kralovky nehadzal. Ona este vystreli, ved je motyka.


Naposledy upravil jfab dňa 14.09.2008 - 17:51:47, celkovo upravené 1 krát.

14.09.2008 - 07:42:36
00
..ani my so Zuzkou neideme... chceli sme ísť hlavne kvôli partii, čo sa mala zísť (PP,PO,SNV,KE...), ešte bude babie leto,

Vcera som zistil ze informacia o planovanej akcii ochranarov v suvislosti s nasim vyjazdom sa NEZAKLADA NA PRAVDE je to potvrdene osobne od zdroja. Takze dotycny ktory tuto informaciu vymyslel a rozsiril nech si to v hlave usporiada co tym sposobil, Jeho meno kludne kazdemu poslem v ss aby ste vedeli kto za koho kope. Je mi na grc z takychto ludi.

Na KH sa samozrejme tohto roku vyberieme az bude stabilnejsie pocasie. Suhlas na vyjazd od nikoho nepotrebujeme pokial sa pojde hore aj dole asfaltom. Na ostane chodniky sa vztahuje zakon o Ochrane prirody kedze je to v NPNT.
14.09.2008 - 11:30:08
00
Kto ide z vas na KH zajtra aj ked Piso zrusil akciu? Lebo ked som uz nachystany tak by som ju dal aj ked podla predpovede bude zima s teplotou len okolo 0°C.
Latanka, Lulu, Lakko idete? Ak ano date predpokladany start ako bolo povodne avizovane od Pisa? Isiel by som ale samemu sa mi rano nebude chciet. Ale ak vas bude viac tak sa pridam.

Sorry, ze pisem az teraz, ale nakoniec sme aj my zrusili KH, kedze by to bolo cez 100km od ubytka a pocasie bolo dost nepriaznive a Droto mi cez ss pisal, ze tam budu cakat ochranari/ to este netusil, ze dotycny :evil: informoval na ........./, tak snad nabuduce :!: ............. nakoniec sme sa previezli na Certovicu a okolie, v dohladnej dobe dodam foto :wink: :!:
16.09.2008 - 19:18:11
00
zdravim vsetkych...
vie mi prosim niekto poradit trasu SL-PO po menej rusnych cestach,pripadne lesnych...nieco som nasiel cez plavnicu smerom na torysu a lipany ale neviem ako dalej...potrebujem sa dostat do chminianskej novej vsi a viem ze tam ide dobra cesta smerom Sabinov-Raznany-Bunde... len ako to spojit?
dakujem vsetkym za odpoved...
17.09.2008 - 12:44:04
00
zdravim vsetkych...
vie mi prosim niekto poradit trasu SL-PO po menej rusnych cestach,pripadne lesnych...nieco som nasiel cez plavnicu smerom na torysu a lipany ale neviem ako dalej...potrebujem sa dostat do chminianskej novej vsi a viem ze tam ide dobra cesta smerom Sabinov-Raznany-Bunde... len ako to spojit?
dakujem vsetkym za odpoved...

Skus toto http://www.skoda-auto.com/moss-cze/services/routeplanner/
17.09.2008 - 13:14:19
00
a toto:
http://wags.nlcsk.org/LC/Default.aspx

neviem síce ako to súvisia lipany s kráľovou hoľou, ale neva. :P
17.09.2008 - 13:40:28
00
a prave pre takycto ludi sa uz v roku 1999 zacala planovat Torysska cyklomagistrala.
bohuzial doteraz je iba v planoch...

Cez Bunde tam v pohode cez kopec dojdes, je to pohodovka po asfalte, kopce Ti dufan nevadia, asfalt s minimalnou premavkou aut. Kopce za Bartosovciami su ovela tazsie... :)
17.09.2008 - 17:18:52
00
keyboard_arrow_up