každý možný vstup do oblasti kde sa robí odstrel.čiže každá cesta ktorá vedie do oblasti,alebo tam musia mať niekoho kto t bude tie vstupy strážiť.
13.10.2012 - 11:09:11
00
Dnes som išiel sám po lesnej ceste tuším po červenej alebo žltej, ako sú bufety na Kolibe tak trošku ďaľej pri altánku pri ceste odbočiť do lesa tak tam. Vyšiel som pri Palme. Kto trasu pozná tak vie. Asi v polovici trasy som videl 4 psy a 3 majiteľky. Spomalil som dosť skoro na rýchlosť chôdze, opatrne prešiel a ako som cez nich prešiel (išli sme si na proti, žiadne od chrbta) tak len počujem: "Toto nie je cyklodráha, ty *****"... Tak som tejto očividne veľmi múdrej cca 40 ročnej žene len odpovedal aby nebola drzá a išiel ďalej. Takže vidím, že tolerancia tu je obrovská...
13.10.2012 - 19:19:40
00
To si sa pekne ovládol,asi to bola nejaká slečinka čo vie byť dosť na múdro pred kamoškami :lol:
14.10.2012 - 14:56:58
00
By som jej odpovedal: v lese je zakazany volny vybeh psom ty picicka...
14.10.2012 - 15:30:00
00
Taki ludia ako ta pani by tiez nemali byt pusteni na volno :lol:
14.10.2012 - 15:39:38
00
ze picicky :rofl: :rofl:
14.10.2012 - 15:40:43
00
To si sa pekne ovládol,asi to bola nejaká slečinka čo vie byť dosť na múdro pred kamoškami :lol:


V poslednej dobe mám na ko*otov a pi*e šťastie tak som si zakusol do jazyka, povedal toto a šiel ďalej.
14.10.2012 - 16:14:21
00
Ja som bol dnes na Draždiaku blyskáčovať, samozrejme pok...t ľudí a psov. Myslíš že brali na mňa ohľad, nechali psa behať po vode meter odomňa,o deckách čo hádzali kamene radšej pomlčím, samozrejme som sa nedohádal. Ľudia sú hluchí a slepí, neberú na nič ohľad... najradšej by som ich s prútom vyšľahal po papuľách.
14.10.2012 - 16:42:39
00
no keby si mal toho psa na tej navnade az potom by si to vsimli :D ason by si si trochu zabojoval :lol: ja som tak bojoval na zilinskej priehrade s cajkou. ta pina vyhrala :(
14.10.2012 - 16:45:51
00
Nemyslíš, že by bolo múdrejšie ísť chytať ryby niekam, kde nebehajú decká, psy, modelári s lodičkami atď.? Takýchto jazier máš okolo Petržalky milión. Dosť bezohľadné je práveže ísť chytať ryby na jazero uprostred mesta a očakávať od ľudí, že budú okolo teba chodiť po špičkách. Taktiež nepochopím rybárov, čo tam chodia chytať uprostred leta medzi stovky kúpajúcich sa ľudí.
Rovnako keď nechcem aby mi pod bajk skákali decká a ostatní chodci, nepôjdem s bajkom napr. na železnú.
14.10.2012 - 17:36:03
00
:y:
14.10.2012 - 19:23:51
00
Marvin... ja nepotrebujem aby tam chodili po špičkách, stačí byť ohľaduplný. Ďaľšia vec je, že to nie je výbeh pre psov. Ja si platím nemalé ročné poplatky za to že tam môžem chytať ryby,tak tu netrep do ***** že som neohľaduplný ja... Veľký Draždiak je rybársky revír v prvom rade a nie kúpalisko pre psov a keď už sme u toho ani pre ľudí... No a to, že si tam niektorý rybár nahodí aj uprostred sezóny, nuž je to jeho rozhodnutie ale v podstate je v práve, osobne sa mu ale čudujem...
14.10.2012 - 20:26:52
00
tak neviem, ale jazero Velky Drazdiak je prirodne kupalisko, takze neviem, kde si zobral informaciu, ze nie je pre ludi ( http://bratislava.sme.sk/c/6422872/vo-velkom-drazdiaku-sa-mozno-kupat.html), mas velmi podobny pristup, ako polovnici v lese...hoci im to nepatri, ale maju to bud v prenajme alebo sprave, tak sa spravaju ako keby to bol ich sukromny majetok a ostatni ludia tam porusovali zakon.( v nedelu pri peknom pocasi takmer uprostred stotisicoveho sidliska cakat, ze ta nebude nikto rusit na rybach je velmi naivne)
14.10.2012 - 20:54:49
00
Počuj milvon, pokiaľ mám správne informácie tak VD nie je oficiálne kúpalisko a kúpanie je na vlastnú zodpovednosť, to že tam mestská časť alebo niekto iný dáva robiť rozbor vody a pod. je druhá veca v tomto prípade nepodstatná. A poprosím ťa, neporovnávaj ma s poľovníkmi. Mne nevadí milión ľudí na Draždiaku , mnoho z nich sa pristaví aj s deťmi a pokecáme, poprípade ukážem rybu ak sa zadarí, ja nemám problém. Problém mám vtedy, keď na úseku cca 100 m okolo mňa nie je žiadny rybár a nejaký psíčkar alebo rodič nechá vybesniť svoju ratolesť priamo pri mne, tak to mi vadí a nevidím jediný dôvod prečo by som sa nemal ozvať. A kam idem na ryby je moja vec, mám to 100m od domu, dve hodiny času tak sa nebudem trtkať niekde do psej matere... Ale možno by ste vy boli tak ohľaduplní a nechali sa rovno nakopať do riti, veď ten zasraný rybár tam nemá čo teraz robiť keď je vonku krásne slnečno.
14.10.2012 - 21:04:53
00
Neviem síce ako to presne funguje s tými rybárskymi poplatkami, ale platiť za to, aby som mohol chytať konkrétne na Draždiaku, to je čistý nerozum. Veď okolo BA a v BA je toľko vodných plôch, kde ťa nikto rušiť nebude. No a ak na Draždiaku nie je voľný výbeh psov, tak na nich treba pravidelne volať príslušných orgánov, nech si na to zvykajú psíčkari aj orgáni. Ostatné napísal milvon.
14.10.2012 - 21:13:50
00
keyboard_arrow_up