nj, vcera sa do mna obula pani s panom a dvomi psami, ked som ich slusne obiehala v najazde na singel nad Vydricu, kde je este zo zaciatku tej luky siroka cesta a nie singel
slusne som podakovala, a hned sa do mna pustili, ze to je uz neuveritelne kade jazdime
kusla som si do jazyka, nechcela som si kazit den :shake: ( psov si samozrejme neodvolali aby co najviac zavadzali, ale kedze medzicasom mam psa, tak viem ze ten pes za to nemoze)

Vcera som mal podobnu skusenost na modrom "C", ktore ide z Kobyly do DnV pri vodarni, kde je asfaltka. Dochodcovsky par s dvomi psami bol roztiahnuty cez celu sirku vozovky, psy boli pustene navolno. Jeden pes ostal v strede cesty, nevedel som co urobi, tak som spomalil, aby som ho nepresiel a zaroven neohrozil ani majitelov psov (kedze je tam take pekne klesanie) :) Stara pani sa hned do mna pustila, ale nemalo ziadny vyznam argumentovat, tak som pokracoval dalej... Psickarov nemam v laske, ale suhlasim, pes za majitela nemoze.
21.03.2014 - 08:30:19
00
Psickarov nemam v laske, ale suhlasim, pes za majitela nemoze.

Ty ma nemáš rád? ;( Ani silva-u?
21.03.2014 - 08:51:24
00
Prepac, zle som sa vyjadril, tak aby som to dal na poriadok, nie vsetkych, iba tych, co maju nevychovane a rozmaznane psy :) A samozrejme proti Tebe astro a silve nic nemam :)


Naposledy upravil walec dňa 21.03.2014 - 10:15:29, celkovo upravené 1 krát.

21.03.2014 - 08:57:31
00
este stastie ze mam papagaja :lol:
vcera s palom bolo tiez dost psickarov. ja na okraji BA lesov preto moc nejazdim inak mi nevadia spomalim bez problemu a pripadne komenty si nevsimam. ked sa chce biker vysantit musi ist trochu dalej od mesta :)
holt je nas tu vela...
21.03.2014 - 09:03:12
00
So psami ako takymi problem nemam , skor s ich majitelmi, ktori casto svojho milacika nemaju zvladnuteho, neprivolaju si ho, alebo ked aj privolaju, tak havkac nereaguje :) Ked je pes na volno a je z tych vacsich, tak nemam dobry pocit, lebo neviem, co sa mu odohrava v hlave a co ma za lubom. Ale tiez nemam problem spomalit, ked obchadzam psickarov. Matvej, vyzeralo by to cudne, keby si vencil papagaja, mohli by si mysliet, ze si pustas sarkana :)
21.03.2014 - 09:20:34
03
aj ja som bol včera psíčkariť pod kolibou :lol: ale slušne aj so stretom 3 cyklistov bez problému :rock:

a včera sme šli po žltom Céčku pod Tri duby (nejak pribudlo tých Céčok čo som tam bol naposledy :o ) tak presne na Troch duboch pri tom prepoji s červenou paralelnou značkou boli padnuté cez trail dva velké konáre.. tak som poprosil kúsok pracujúceho pilčíka či by ich nemohli rozpíliť :y: nemôže tam skočiť niekto kuk či sa podarilo? :) prípadne či to len popílili alebo aj odtiahli :clap:
21.03.2014 - 10:02:18
00
chlopci a dievčatá, ak by som šiel zo sedla pod javorinou na rybníček a potom sa chcem dostať späť niekam na biely kríž alebo tak, .. dá sa to? či len cez pezinek ?
21.03.2014 - 14:07:16
00
občas tade idem-z Rybníčka zelenou na Sedláčkov jarok,potom cca 3 km po asfaltke smer Pezinok,po pravej strane sa napojím na žltú Zumberk - Žilová,pozor nie je tá odbočka dobre vidieť,treba dávať pozor,zo Žilovej väčšinou po Žltej na 3KK a ďalej smer B.Kríž
21.03.2014 - 14:34:50
00
Da sa napr. aj takto:

Prílohy:

abc.jpg
abc.jpg 482.98 KiB thumb_up0thumb_down

21.03.2014 - 14:41:36
00
Presne tak sme to sli posledne pri navrate z vyjazdu na Kuklu. Celkom fajn zmena ten uvod hore z Hrubej doliny.
21.03.2014 - 15:25:20
00
aj ja som bol včera psíčkariť pod kolibou :lol: ale slušne aj so stretom 3 cyklistov bez problému :rock:

a včera sme šli po žltom Céčku pod Tri duby (nejak pribudlo tých Céčok čo som tam bol naposledy :o ) tak presne na Troch duboch pri tom prepoji s červenou paralelnou značkou boli padnuté cez trail dva velké konáre.. tak som poprosil kúsok pracujúceho pilčíka či by ich nemohli rozpíliť :y: nemôže tam skočiť niekto kuk či sa podarilo? :) prípadne či to len popílili alebo aj odtiahli :clap:

konar nebol ale cesticka (singel) pekne rozdrbana od tahania dreva a vsade okolo kopec po pilenych stromov ..si im mal ukazta ze ktory konar bo asi popili aj vsetko okolo :D
ale neni iste ze boli aj spadnute mozno ich tam aj dali lesaci


Naposledy upravil large dňa 21.03.2014 - 15:32:41, celkovo upravené 1 krát.

21.03.2014 - 15:30:20
00
no uvidíme ako nakoniec :) možno pôjdem poliami do perneku a naspäť po červenej
21.03.2014 - 15:30:36
00
inak dneska ma prekvapil jeden plavec v rybniku na zeleznej a celkom si pochvaloval ale nechcelo sa mi zastavovat a vyberat mobil..
21.03.2014 - 17:23:13
00
Nebolo to náhodou tak že sa topil?
21.03.2014 - 18:25:22
00
lapaloma môžeš ísť aj takto smer na Babu. Akurát šliapeš hore po zjazdovke.

chlopci a dievčatá, ak by som šiel zo sedla pod javorinou na rybníček a potom sa chcem dostať späť niekam na biely kríž alebo tak, .. dá sa to? či len cez pezinek ?

Prílohy:

rybniček - baba.JPG
rybniček - baba.JPG 149.7 KiB thumb_up0thumb_down

21.03.2014 - 18:46:12
00
keyboard_arrow_up