Podla mna je problem proste v Lubovi - psickari jeho averziu voci nim/psom vycitia a potom utocia. :D A to iste aj polovnici. :D
04.04.2014 - 11:29:32
00
Tá cykloakcia na biofarme platila len cez leto?
04.04.2014 - 11:36:50
00
na ich stranke som nasiel:
AKCIA! Pre podporu návštevnosti Biofarmy na bicykloch zavádzame pre leto 2014 akciu:
Každý návštevník, ktorý k nám príde na bicykli, dostáva kofolu a cykloburger zadarmo.
viac: http://www.biofarma.sk/navstivte_nas
04.04.2014 - 11:41:06
00
Ďakujem, prečo som to včera nevidel? :?:
04.04.2014 - 11:42:51
00
Ja som mal tiez predvcerom vymenu slov s jednym chlapikom na Kamziku. Ale skoda reci...aj ked pribrzdim v zjazde takmer na nulu, tak bude vybekavat, ze ci sa neda pomalsie, lebo su tam psy. Ano, jeho volne pobehujuce. Ono si poniektori predstavuju, ze pred nimi zosadneme a potlacime.
04.04.2014 - 11:44:38
00
hlavne ze psy sa mozu nechat volne pobehujuce iba na priestoroch na to urcenych a to les nie je... to uz ale psickari neriesia.

ano je to divne ale tak ako vyzaduju ohladuplnost od nas mali by oplacat podobne naspat...
04.04.2014 - 11:58:12
01
Z kosariska na Biofarmu je znaceny nejaky cyklochodnik??...napr cez Lintavy Cerveny domcek???..Uz by som tam konecne mohol ist pozriet....
04.04.2014 - 12:01:42
00
Jezus: nemam averziu voci psom, ale voci psom dementnych majitelov (v tomto pripade neslo vobec o psov .. to som spomenul len mimochodom). A co sa tyka polovnikov, tak s nimi som sa rozchadzal v dobrom, naviac, s nimi sa dalo diskutovat. Ale co mozes rozprava s niekym, kto si mysli, ze mu patri svet :)
stax: a bola to ta ista ? Taka skrata s velkymi ustami :lol: .. s psami sa da zatocit velmi lahko, ale to ja neurobim .. inak tie psy nerobili nic, to len panicka :lol:
04.04.2014 - 12:03:24
00
inac ako je to s volnym pohybom psov v lese? zda sa mi ze som niekde cital ze polovnik moze volne behajuceho psa v lese mimo dohlad panka beztrestne ako tulaveho zastrelit?
04.04.2014 - 12:07:07
00
hlavne ze psy sa mozu nechat volne pobehujuce iba na priestoroch na to urcenych a to les nie je... to uz ale psickari neriesia.
ano je to divne ale tak ako vyzaduju ohladuplnost od nas mali by oplacat podobne naspat...

Ano, presne si vystihol podstatu problemu. Ludia si navykli chodit na Kolibu vencit psov a maju pocit, ze im to tam vsetko patri. Nieco ako vlastna zahradka, ci lesopark. Hlavna vec, ze sami nechapu co robia nespravne a naviac, ako sa vobec niekto moze rozculovat, ked tu cestu ani nepostavil a len vyuziva dielo niekoho ineho :(
04.04.2014 - 12:07:10
00
jj to bola ona :) pokial nemas specialny "vycvik" (bolo zaujimave to vidiet nazivo s pitbulmi z bezpecnostnej sluzby) respektive si si to aspon xy-krat nevyskusal tak by som bojovych hafanov asi neskusal riesit silackym "velmi lahko zatocit". to nie su civavy ktore si bike so slusnymi zdvihmi ani nevsimne ked ho prejde.
inak mala pri sebe "dialkove ovladanie" na psov - ultrazvuk a 2 urovne elektrickeho soku do obojku
04.04.2014 - 12:10:02
00
inac ako je to s volnym pohybom psov v lese? zda sa mi ze som niekde cital ze polovnik moze volne behajuceho psa v lese mimo dohlad panka beztrestne ako tulaveho zastrelit?

limit je tusim 200m za zastavanym uzemim - treba pozriet zakon. vsetko nad 200m bez voditka je legalny ciel pre polovnikov :(

"poľovník je povinný mimo dediny, v revíre, zastreliť túlavé psy a mačky, ktoré môžu ohroziť voľne žijúcu zver v prírode,“ povedal šéf Slovenského poľovníckeho zväzu Imrich Šuba." "

"Podľa § 29 ods. 1 písm. f) zákona č. 274/2009 Z. z. o poľovníctve je poľovná stráž oprávnená usmrtiť v poľovnom revíri psa vo vzdialenosti väčšej ako 200 metrov od najbližšie obývaného domu, alebo psa, ktorý hľadá alebo prenasleduje zver, alebo sa k nej plazí; to sa nevzťahuje na poľovníckeho psa."

co sa tyka bratislavy toto je zoznam kde mozu byt psy bez voditka
http://www.bratislava.sk/vismo/dokumenty2.asp?id_org=700000&id=11026412&p1=75231
04.04.2014 - 12:11:26
01
tak by som bojovych hafanov asi neskusal riesit silackym "velmi lahko zatocit".

Myslel som samozrejme http://www.automaticholster.sk/files/styles/240x150/public/glock17.jpg + prislusne naboje .. s pitbulom sa inak neda :lol:, ale nechajme to tak... take veci k nicomu dobremu nevedu. Ja by som si s nou v pohode pokecal, ale fakt mi nedala proste moznost , proste typ zenskej, ktoru pomoze len prefackat, aby zacala aj pocuvat, co druhy vravi. Ale myslim, ze taketo veci je potrebne riesit inak a v ramci slusnosti a zakonov, radsej si necham vynadat a budem ticho, pre agresivnych typkov si vyhradim 158ku :lol:

Skor ma ale zaujima, ze k vam bola mila, takze ju tam niekto musel vytocit,hmm. Tiez ma ale este viac zaujima, ze ak to boli cvicene psy na taketo veci, ze boli len tak .. a panicka sa s nimi prechadza .. elektricky obojok je mozno fajn, ale .. nespoliehal by som na to. Dalsi dovod na prefackanie panicky a odobratie obcianskeho. Taketo psy patria do zavreteho priestoru.

Tych 200m hadam pri Kolibe nebude nikto riesit, ono s psami nie je bohuzial problem len tam, co vidim v Petrzalke pri vchode, ani nebudem rozpisovat :(
04.04.2014 - 12:29:21
01
Môže aj biker zraziť psa bez vodítka ktorý môže ohroziť voľne žijúcu zver? :)
Ale na druhej strane, ten pes zato nemôže :P
04.04.2014 - 12:35:55
00
dartmoor, ty krvilacnik :D .. nestacia ti ulovene diviaky :P ?
04.04.2014 - 12:38:13
01
keyboard_arrow_up