muhehehee

zapratavac potokov uradoval :-)
akurát som to sem chcel dať ako to dopadlo s tými dvoma zabradliami.
28.04.2014 - 05:05:00
00
jakubv Palo tam nasiel takyto odkaz, su tam nove skoky, vzdy to bol XC trail resources/image/157136
28.04.2014 - 07:00:58
00
matvej: zase VO ? :D
iron.hide: to je kde ?
quido: ale ved XC bezne byva zo skokmi :lol:
28.04.2014 - 07:49:29
00
lto v mojom svete nie, iba ak all natural
28.04.2014 - 07:53:13
00
Z dnešného výjazdu po trase Bratislavského maratónu.


sa to vyjazdi okolo, ako som to uz tusim na kobyle videl, Ani pesiakom sa to nebude chciet preskakovat, bude viac paralelnych ciest :)
doplati priroda...
28.04.2014 - 08:14:01
00
kde je ten rodriguez ?
28.04.2014 - 08:20:00
00
Nihil

Prílohy:

bleskovy rodrigez.jpg
bleskovy rodrigez.jpg 354.37 KiB thumb_up0thumb_down

28.04.2014 - 08:37:22
01
Nihil http://mapy.hiking.sk/?zoom=14&lat=6230023.21075&lon=1976858.86504&layers=00BFFTTTTTFFFFFFTTT nepodarilo sa mi tam naklikať trasu :) ale mal by to byť ten chodník, čo klesá na žltú popri popiske Harabutnica
quidoo klasika....ja teda skočky môžem, ale totálne nemám rád, keď sú urobené nezmyselne a na nezmyselných miestach. Týmto by som chcel pozdraviť ľudí, čo sa realizujú na modrej smerom k Smolenickém zámku, tam je to (teda naposledy bolo, dúfam že sa tam nehrajkali lesáci) úplne parádne :)
28.04.2014 - 08:44:19
00
jakubv ta modra je paradna aj na druhu stranu zo sedla pod Zarubami v smere na priehradu Bukova, paci sa mi aj ten usek zo sedla ku certovmu zlabu, ma sice len asi 500 metrov ale naaaadhera

pripajam jeden link na reportaz z Malych Karpat a Svatojurskeho maratonu o MTB v nasom chotari... reporter vyhradne komunikuje iba s bajkerkami a kameraman ma celkom dobre oko :-)
http://www.tvba.sk/archiv/sportklub-horske-bicyklovanie/
28.04.2014 - 09:18:50
00
Vcera som si dal prvykrat trail Biely kriz. Na HT som si na mnoho skokov radsej netrufal. Nepotrebujem sa zrakvit hned na zaciatku sezony. Ale par pripomienok by som predsa len mal ak mozem.
V umelo vybudovanych klopenkach sa drzi dazdova voda. Treba riesit tak, aby bola odvedena mimo chodnik, inak sa klopenka postupne rozmoci a rozpadne.
Pri skokoch nejako jasne vyznacit alternativnu bezskokovu variantu. Na vacsine som to nastastie postrehol a skokom sa vyhol. Nemam na skoky techniku a vlastne ani odvahu. :-) Ale asi dvakrat sa stalo, ze som nestihol a doslova som lizal jazykom vlastnu sedacku.
A uplne samotny zaver je podla mna trosku pristrmy z 2 dovodov.
1. vyjazd takmer kolmo na dost frekventovanu zvaznicu. Hrozi riziko zrazky s turistom-cyklistom.
2. ako som si vsimol, je tam vela brzdenia, takze sa zo zjazdu postupne stane kamenisty skalozabijak.
28.04.2014 - 09:49:40
00
quidoo ten úsek je fajn, ale moc hladký na mňa :) v týchto miestach mám najradšej chodník zo zárub do sedla, furt mi tam ešte odoláva jeden úsek, ale racionalizujem si to tak, že to preto, že tam jazdím sám a teda by mi nemal kto pomôcť, kebyže sa rozsekám :D Inak v okolí Zárub a Bukovej mám vyhliadnutých asi 5 nových potenciálnych singlov....keď dopíšem diplomovku tak sem hádam volačo hodím :)
28.04.2014 - 09:52:35
00
Vcera som si dal prvykrat trail Biely kriz. Na HT som si na mnoho skokov radsej netrufal. Nepotrebujem sa zrakvit hned na zaciatku sezony. Ale par pripomienok by som predsa len mal ak mozem.
V umelo vybudovanych klopenkach sa drzi dazdova voda. Treba riesit tak, aby bola odvedena mimo chodnik, inak sa klopenka postupne rozmoci a rozpadne.
Pri skokoch nejako jasne vyznacit alternativnu bezskokovu variantu. Na vacsine som to nastastie postrehol a skokom sa vyhol. Nemam na skoky techniku a vlastne ani odvahu. :-) Ale asi dvakrat sa stalo, ze som nestihol a doslova som lizal jazykom vlastnu sedacku.
A uplne samotny zaver je podla mna trosku pristrmy z 2 dovodov.
1. vyjazd takmer kolmo na dost frekventovanu zvaznicu. Hrozi riziko zrazky s turistom-cyklistom.
2. ako som si vsimol, je tam vela brzdenia, takze sa zo zjazdu postupne stane kamenisty skalozabijak.



Ak máš nejaké návrhy skús ich radšej riešiť na fejsbúkovej stránke Trailu BK ako tu. Čo sa týka pripomienok treba brať do úvahy že Trail je stále vo výstavbe a venuje sa tomu relatívne malá skupinka ľudí vo svojom voľnom čase bez finančných vstupov, zatiaľ čo trail jazdí stále viac a viac ľudí (čo je samozrejme len dobre). Odvodnenie ako aj obchádzky a úpravy skokov sa budú riešiť. Pomoc je vítaná.
28.04.2014 - 10:10:00
01
nema tu nahodou niekto skusenost s kliestovymi chorobami co sa tyka malych karpat?
citim sa priserne uz od vcera, a neviem ci to je z vycerpania (vcera som to fakt prehnal), alebo je to nejaka choroba. dokonca zrazu sa mi objavila na nohach aj svalovica, co som uz pekne davno z bajku nemal, lebo jazdim furt, a aj dlhe trate.
28.04.2014 - 18:03:22
00
Klieste (ale mozu aj ine potvory) prenasat:

encefalitidu
boreliozu
anaplazmozu
babesiozu
tularemiu
rozne riketsie
a ako opzeram wikipediu, dalsich 50 chorob, pekne :o
borelioza je to najmensie :lol:

ale mozno len nejaka virusova chripka, alebo nejake svinstvo zase.

edit: btw, kliesta treba vysetrit :P http://www.borelioza.sk/vysetrenie-kliesta.html
28.04.2014 - 19:31:27
00
Si ho uklidnil...
28.04.2014 - 19:35:32
00
keyboard_arrow_up