kde zacinaju prosim ta ?
13.09.2014 - 20:30:08
00
dnes sme skusali asfalt okolo kamenolomu z Borinky na Kosariska
suuchou nohou to nejde, silny prud a hodne vody, otocili sme pred tou zakrutou na konci kamenolomu, lebo tam to uz vyzeralo na plutvy :lol:

a inak som si dnes vsimla, ze pribudol novy kriz v Karpatoch, konkretne tu http://mapy.hiking.sk/?x=17.13267&y=48.25744
nejaky mlady clovek nar. 1992, zomrel 2014, meno Richard O....., priezvisko som si nezapamatala
neviete niekto nieco o tom? prve co ma napadlo ze tam vyletel v zakrute na biku mimo cestu, je tam take zabradlie a kamenny rigol na vodu, ale mozno to bolo aj inak :?:

Prílohy:

IMAG0240.jpg
IMAG0240.jpg 466.09 KiB thumb_up0thumb_down

13.09.2014 - 20:32:54
01
kde zacinaju prosim ta ?

No bud sa pustis po zvaznici/asfaltke na Cerovku, alebo pojdes po tom singlaci popri asfaltke smerom na Lamac, a na luke sa potom da ist viacerymi moznostami , bud na Zeleznu, alebo az na Cerveny most.
13.09.2014 - 21:28:28
00
nebolo to ideal ale dalo sa, vedel som ze bude voda, preto som aj prezuval, kamos to dal s spd prvy krat :) dnes kupil pedale cez nas bazar ..cyklisti ziadny iba bezci


nevies ako to dopadlo s tym bajkom kellys na cervenej za BK? alebo niekto iny nevie?

delarosa - v okoli kamzika su skor srnky. diviaky byvaju len na cerovke v okoli krizovatky so zltou znackou, vyplasil som ich tam uz asi 3-4 krat, za sera alebo uz za tmy. ak ten okruh jazdis iba cez den, tak nic take nehrozi.

mna dnes vecer zastihol dazd az na ceste domov, uz aj ine single su rozbahnene, ak zajtra bude zas prsat, tak to bude este horsie. ale vidim ze ani na asfalte to nie je bohvieco :)
13.09.2014 - 21:44:40
00

a inak som si dnes vsimla, ze pribudol novy kriz v Karpatoch, konkretne tu http://mapy.hiking.sk/?x=17.13267&y=48.25744
nejaky mlady clovek nar. 1992, zomrel 2014, meno Richard O....., priezvisko som si nezapamatala
neviete niekto nieco o tom? prve co ma napadlo ze tam vyletel v zakrute na biku mimo cestu, je tam take zabradlie a kamenny rigol na vodu, ale mozno to bolo aj inak :?:


zial ano :-(
Bolo to ako pises. Biker, jeden z nas... Syn kamosky zo Stupavy. Aj ked som ho osobne nepoznal a co sa presne stalo vie len on, to si zobral aj so sebou tam hore. No je to tragedia a Cerveny potok ( a aj ine rychle useky v MK ) maju RESPECT !
13.09.2014 - 21:56:41
00
dnes sme skusali asfalt okolo kamenolomu z Borinky na Kosariska
suuchou nohou to nejde, silny prud a hodne vody, otocili sme pred tou zakrutou na konci kamenolomu, lebo tam to uz vyzeralo na plutvy :lol: :

A je zase aj vodopad v kamenolome? Ked je takto vela vody, tak jedine zhora dole, na vrchu tej zakruty v tych zlomoch cesty to je o hubu...
13.09.2014 - 21:59:05
00
to je naozaj tragedia :( , a mna uz niekolkrat v rychlosti smerom dole tadial napadlo ze je to tam nebezpecne, to zabradlie pri ceste, alebo mohlo mu kludne vbehnut do cesty zviera-srna, zajac a on chytil brzdy a dostal smyk
naozaj clovek musi jazdit opatrnejsie

rosty: ano je huci ako sfina
13.09.2014 - 22:04:00
00
nevies ako to dopadlo s tym bajkom kellys na cervenej za BK? alebo niekto iny nevie?

delarosa - v okoli kamzika su skor srnky. diviaky byvaju len na cerovke v okoli krizovatky so zltou znackou, vyplasil som ich tam uz asi 3-4 krat, za sera alebo uz za tmy. ak ten okruh jazdis iba cez den, tak nic take nehrozi.

mna dnes vecer zastihol dazd az na ceste domov, uz aj ine single su rozbahnene, ak zajtra bude zas prsat, tak to bude este horsie. ale vidim ze ani na asfalte to nie je bohvieco :)


netusim my sme ho tam nechali,ako som pisal..
13.09.2014 - 22:15:08
00
smutne citanie......clovek aj ked sa snazi byt opatrny, sekunda nepozornosti alebo porucha a nestastie je na svete...Tak je to minimalne na zamyslenie.. Anyway...Som sa chcel spytat, ...myslite ze to po tychto dazdoch budu Karpaty zajtra prijatelne zjazdne aj mimo asfaltiek??...Trochu blata nie je problem..len ci ho nebude moooc extrem....Zevraj prsat by zajtra nemalo, resp len tak minimalne..Nechce sa mi sediet doma na zadku a radsej ako na cestak by som konecne siel do lesa. ..Uz som davno nebol.
14.09.2014 - 11:23:40
00
Ako pre koho prijatelne. :) Prasit sa urcite nebude. Miesta kde byva vlhkejsie aj v horucavach budu isto pekne nacicane, ale ked sa zoberu blatniky a clovek sa nebude nikam ponahlat a pretekat, tak urcite sa da zajazdit.
14.09.2014 - 11:29:29
00
no nevim :lol: , u zasa leje :rain:
teren zajtra urcite nie, asfaltky ano
14.09.2014 - 11:56:43
00
No tieto dnesne :rain: to myslim uz uplne dorazia... :( Som nejako dufal, ze dnes bude len pod mrakom a kde-tu trosku sprchne do obeda to vyzeralo celkom nadejne, ale toto co sa zas spustilo... :n:
14.09.2014 - 12:15:50
00
Ostavame doma akurat som sa zobudil.handry mam mokre este odvcera :) stupavu zachvilu zaleje celu :)
14.09.2014 - 12:53:20
00
ako neviem ale za poslednych par dni skoro 100mm zrazok a vy chcete ist do lesa mimo asfaltu? ved trosku majte tiez rozum co bude potom z tych singlov ked to rozdrbete..
14.09.2014 - 12:57:14
04
Rozdrbane single. Ako by sme to nepoznali. Teraz je čas na cestnú cyklistiku. Napr. Vuelta.;-)
14.09.2014 - 13:58:54
01
keyboard_arrow_up