iron.hide ten singel od altanku po altanok, co spominas, asi aj viem ktory je, minule som po nom pozeral ked som isiel z peknej cesty na spariska a BK po asfalte....
isiel som prvykrat singel ku horarni cely, pred tym len po tri duby.... ale prave od troch dubov po horaren sa mi to celkom zalubilo... na peknu cestu nie je nejaky zjazd pobliz tej asfaltky? nieco co nie je na mapach?

alebo ist tym altanok-altanok prepojom podla tvojho gps zaznamu a potom po modrej do race....
18.09.2014 - 22:14:08
00
jj, od toho altanku nadol okolo jazierka je pekny rychly zjazd

Prílohy:

export2.gpx [1.88 KiB] Zobraziť na mape

18.09.2014 - 22:24:56
00
ve heeej, ten poznam, ale isiel som ho len hore, uplne som nanho zabudol, parada
18.09.2014 - 22:29:01
00
kam chodite zo singla ku horarni? ako to kombinujete? ...po tej zvaznici hore na cervenu? lebo mi to pride skoda ist to na asfalt a potom dole na peknu cestu...

quidoo pripadne ak chces dlhsiu trasu a aj nejake vyskove metre, da sa napr. takto skombinovat od horarne cez modru cez Panovu luku (moja oblubena cast obomi smermi), zelenu a greenbikove C k trailu Biely kriz... Mas tam na zaciatku aj zjazd zvaznicou z cervenej od Sparisk na raciansky singel, ale ten je rozumne ist len smerom dolekopcom. Samozrejme moznosti na kombinaciu je v tej oblasti spusta :)

Prílohy:

raciansky2trailBK.gpx [340.46 KiB] Zobraziť na mape

19.09.2014 - 01:07:35
00
usek od horneho altanku jazdievam smerom dole. v pondelok bol z neho potocik. ked vyjdem na tu malu cistinku pri peknej ceste, tak prejdem na singel akoby pokracujuci, tak ako to ma r0sty. na nom byval strom padnuty, uz ho odpratali. ale potom nevyjdem naspat na peknu cestu ale idem lesom poza tie budovy (na nlc je tam naznacena cesta zelenym - nespevnena) a vyjdem na zaciatku toho trailu pri horarni (oz pedal) - je to vsak zarastene. v pondelok som skusil odbocit za byvalym padlym stromom doprava, po chvili je tam posed a od posedu nejasny pesnik prudko dole, ktory vyjde na zatacke trailu, kde sa prechadza cez potocik. bolo by dobre doriesit usek medzi peknou cestou a zaciatkom trailu

Prílohy:

okoloHorarne.png
okoloHorarne.png 83.84 KiB thumb_up0thumb_down

19.09.2014 - 08:56:58
00
diky r0sty , aky ma profil tento usek na cervenu? to je singlovanie? ci zvaznica?

Prílohy:

koniec singla ku horarni.jpg
koniec singla ku horarni.jpg 246.65 KiB thumb_up0thumb_down

19.09.2014 - 09:03:06
00
bezhlavé jazdenie v lese začalo prinášať svoje obete.Je na čase sa spamätať.
19.09.2014 - 09:33:27
00
quidoo: ako pise rosty: "zjazd zvaznicou z cervenej od Sparisk na raciansky singel, ale ten je rozumne ist len smerom dolekopcom"

je to strma zvaznica
19.09.2014 - 10:21:31
00
diky r0sty , aky ma profil tento usek na cervenu? to je singlovanie? ci zvaznica?

Je to zvaznica, nakolko les tam vykosili :(, ma na par miestach relativne dost sklon a vymlety jarok, plus je vacsinou zarastena burinou. Treba davat pozor, ale da sa celkom ficat, je to pouzitelna skratka jedine na zjazd dole, opacnym smerom neodporucam. Ak ta netlaci cas, urcite je lepsie ist az k 3 dubom a tam zist na singel k horarni.
EDIT: okrem toho, ze silva vsetko pozna, je aj neuveritelne rychla (teda aj v pisani prispevkov :) ) a predbehla ma kym som tukal
19.09.2014 - 10:29:19
00
este jedna vec ma napada, ja som vysiel na asfalt v bode, kde je na mape cerveny symbol pre altanok, ale gps track je trochu vyssie, tesne pod horarnou, je to len chyba? alebo ten singel tade pokracuje?
19.09.2014 - 10:44:17
00
Tak to si netrafil zaver singla, singel vyustuje priamo pri horarni.
19.09.2014 - 10:50:14
02
usek od horneho altanku jazdievam smerom dole. v pondelok bol z neho potocik. ked vyjdem na tu malu cistinku pri peknej ceste, tak prejdem na singel akoby pokracujuci, tak ako to ma r0sty. na nom byval strom padnuty, uz ho odpratali. ale potom nevyjdem naspat na peknu cestu ale idem lesom poza tie budovy (na nlc je tam naznacena cesta zelenym - nespevnena) a vyjdem na zaciatku toho trailu pri horarni (oz pedal) - je to vsak zarastene. v pondelok som skusil odbocit za byvalym padlym stromom doprava, po chvili je tam posed a od posedu nejasny pesnik prudko dole, ktory vyjde na zatacke trailu, kde sa prechadza cez potocik. bolo by dobre doriesit usek medzi peknou cestou a zaciatkom trailu


... Teda tie 2 padnute borovice ktore tam roky boli po prekrizeni asfaltky a bolo ich treba prenasat uz odpratali? To by bolo super, strasne otravovali :)
A presne ako pises, kym byvala brana pri horarni odomknuta, jazdieval som vrchom ponad horaren, sem tam sice zanadavali, ale dalo sa. Poslednu dobu to ale stale zamykaju a preto som musel horaren obchadzat. Tiez som skusil raz strihnut od tych stromov na singel, ale vtedy som vhodnu cestu nenasiel, a veelmi sa prihovaram aby vznikla nejaka rozumna (nebodaj legalna) prepojka na singel (asi idealnejsie k zaciatku pri horarni ako k tej zakrute aby mohla byt obojsmerna, ale lepsie tam ako asfaltom :) ), je to 100 az 150 m prepoj a vznikol by dlllhy singlac :) Pripadne tu by mohol zamerat svoje aktivity OZ pedal, je to rozumnejsie ako riesit prechod cez potok a vyhladzovat kamene ... Ak by to niekto vedel organizovat, pridal by som sa...
quidoo, ano, singel zacina za hornou odbockou k horarni dolava, asfalt potom len prekrizujes pri altanku.
19.09.2014 - 11:00:26
00
Ahojte, chcel by som sa touto cestou podakovat trom chalanom a jednemu sanitakovi(ten to tu asi citat nebude) co ma vcera niesli z BK trailu. Kedze vcera na to nebol priestor , tak dufam ze si tu najdu moje velke DAKUJEM za pomoc.
19.09.2014 - 11:35:30
00
Čo sa Ti prihodilo?
19.09.2014 - 11:39:31
00
Mozme tri krat hadat :)
19.09.2014 - 11:49:03
00
keyboard_arrow_up