Turbi do tretice vsetko dobre zajtra? :-)
13.12.2014 - 09:30:24
01
stupavcania vedia :D
13.12.2014 - 10:43:07
00
Dnes to vyzera dobre. :) Tak na konee! :D Nie ze stretnem len 2 bikerov v lese ako vcera. :D
13.12.2014 - 10:46:16
00
Krasicka...

POZOR!!! Pozorne čítajte a prosím zdieľajte! Tesne pred Vianocami developer predstavil projekt viladomov a kúpaliska - teda konečne vyšiel s farbou von a ukázal svoje zámery v celom areáli na Železnej studienke (oblasť Sanatória) - treba pripomienkovať tento zámer a žiadať posudzovanie vplyvov na ŽP. Bližše info spracujeme čoskoro.

Celý zámer: http://www.enviroportal.sk/sk/eia/detail/revitalizacia-sanatoria-zelezna-studnicka

Developerom je miliónár Krúpa, ktorý sa počas volebnej noci pohyboval okolo nového primátora. Budeme preto veľmi pozorne sledovať kroky vedenia mesta. Tento megalomanský projekt viladomov pre zbohatlíkov v srdci Železnej studienky do lesoparku rozhodne nepatrí!
13.12.2014 - 12:12:46
00
no co, su dve moznosti. Bud to bude nadalej chatrat, alebo z toho spravia kupele, privatne, kedze to uz stihli predat, a stat by na to ajtak nemal peniaze.,
V krajnom pripade tretia moznost na zaklade kadejakych protestov a peticii tie pozemky stat meganevyhodne vymeni za ine a zas to bude chatrat.
13.12.2014 - 13:02:11
00
A aky je problem s tym, ze to chatra? To kupalisko v tej studenej doline bol vzdy uplny nezmysel, nehovoriac o tom, ze Bratislava je plna letnych kupalisk, ktore bojuju s malou navstevnostou (pritom maju ovela lepsiu polohu, prostredie aj dopravnu dostupnost ako toto). Navyse pokial viem, to sanatorium za minuleho rezimu sluzilo len papalasom. Ze niekto spekuluje s pozemkami a chce upratat spinave peniaze? Jeho problem....
13.12.2014 - 15:59:48
01
Inak dnes bolo super, singel na peknu cestu (zlta cykisticka) aj zlta turisticka na peknu cestu uplne v pohodke, rovnako ako chodnicky okolo Koliby. :) Kto bred blatovymi miestami a potocikmi pribrzdi, nebude od blata aj ked nema blatniky. :) Sice trocha chladnejsie ako vcera, pomerne silny studeny vietor, ale v lese ani vanok, takze parada. Mozno preto bolo pomerne malo ludi, ze ten vietor poodradzal. :) Kazdopadne dole asfaltom z Koliby k Ymce, to bolo za trest. :D
13.12.2014 - 16:07:21
00
Ad ten projekt - hlavne ide o to, ze ak sa im to podari zrealizovat, tak turisti a cyklisti budu nonstop ohrozovani v celej doline individualnou autodopravou. O nakladakoch pocas vystavby ani nehovoriac.
13.12.2014 - 16:45:59
01
...nehovoriac o tom, ze Bratislava je plna letnych kupalisk, ktore bojuju s malou navstevnostou (pritom maju ovela lepsiu polohu, prostredie aj dopravnu dostupnost ako toto)...


Keby Bratislava mala dostatok letnych kupalisk, neboli by vsetky prihranicne kupaliska v Rakusku a Madarsku plne Slovakov !
Bratislava ma 2-3 rozpadnute kupaliska v ktorych sa tlaci miliarda ludi, preto kazdy normalny clovek ide radsej za hranice.
13.12.2014 - 16:48:49
00
MageZ my sme sa dnes neminali vo vydrici ?
13.12.2014 - 16:51:00
00
Dnes prekvapivo vela bajkerov, Vcelin nafullovany po okraj, aspon bolo teplo :-) varene vinko samozrejma vec, povodne sme sa chceli pustit spat do Pezinoku, ale napriek tomu ze pristroje hore ukazovali iba 2 stupne, bolo velmi prijemne, tak sme si dali este patbojarsku a dole na vinohrady na vlak.. s vlakmi je to nejake biedne, meskanie 240 mins, tak sme si dali Juravu, prvykrat som isiel usek od Jura do Grinavy po tom starom asfalte na lavej strane stvorprudovky v smere do PK aaaa zamotal som sa a hresiiil, vysiel som pri vodarni, nevedel som najst cestu dole, cele zle :-) tak som potiahol do limbachu...
cestou na BK sme nasli ohen bez dozoru, ohriali sme sa a ohen zahasili, zodpovednost rocks! mamka by bola hrda

Prílohy:

IMAG2097.jpg
IMAG2097.jpg 647.73 KiB thumb_up0thumb_down

IMAG2098.jpg
IMAG2098.jpg 288.33 KiB thumb_up0thumb_down

13.12.2014 - 16:51:01
05
Keby Bratislava mala dostatok letnych kupalisk, neboli by vsetky prihranicne kupaliska v Rakusku a Madarsku plne Slovakov !
Bratislava ma 2-3 rozpadnute kupaliska v ktorych sa tlaci miliarda ludi, preto kazdy normalny clovek ide radsej za hranice.


Mam zacat menovat? :) Tak aspon par...Petrzalka - Matadorka, Dubravka - Rosnicka, Lamac ma cerstvo zrekonstruovane kupalisko, Stare Mesto - kupalisko pri Slavine, Ruzinov - Delfin, Krasnany maju kupalisko, Raca ma kupalisko, Nove Mesto ma Tehelne pole atd. A to su este plavarne, novu stavaju v Petrzalke a samozrejme este prirodne jazera vsade (Drazdiak, Zlate Piesky, Rusovce, Kosariska...).

Preco chodia ludia do Rakuska? Lebo sluzby su na uplne inej urovni a aj pomer ceny a toho, co sa to dostanes je lepsi. Ale to nesuvisi s tym, ze tu nie su kupaliska to suvisi s tym, aka bagaz zije v tomto state. :)


Naposledy upravil MageZ dňa 13.12.2014 - 17:26:49, celkovo upravené 1 krát.

13.12.2014 - 17:19:18
04
MageZ my sme sa dnes neminali vo vydrici ?


Dnes asi nie, Vydricu som nedal, aj ked som povodne chcel, nechcem to nejako velmi prehanat s jazdenim. :) Som siel na Kolibu od Ymcy, odtial cervena-zlta turisticka na Peknu cestu, po asfatle k horarni a singlom naspat smer Koliba ale odbocil som na zltu turisticku smerom k lanovke (ta krizuje 5bojarksu), to som si zbehol po tych korienkoch a asfalt a cez les naspat Koliba a domov. :) Povodne som chcel ist este 5 bojarksu a vydricu, ale celkom mi stacilo, nejako rychlo som z toho vypadol :D
13.12.2014 - 17:25:53
00
quidoo a ja prave dnes vobec ziadneho lesneho MTB borca som nestretol. :D Len nejakych asfalterov a to len zopar. :) Asi boli uuuplne vsetci na BK. :D
13.12.2014 - 17:29:05
00
Dnes po dlhšej dobe na biku, v Dúbravke pekne slnečno a na BK a Košarisku hmla a kosa, okolo 0C, v Borinke zase slnko a teplejšie. V Zapadnutom kúte s Danom5 pivko, polievka, čaj s rumom a cez Borinku na MS a ŽS. V Kúte tiež najskôr asi len do 10 bikerov a po obede sa to pekne zaplnilo. Na december celkom slušné počasie, aj keď na Pol-ove(Tatranské) to nemalo. Spolu cca 55km a 840vm.

Prílohy:

Komentár súboru: Rafting nad Borinkou, vody ako keby sa sneh topil.
Nad Borinkou..jpg
Nad Borinkou..jpg 288.32 KiB thumb_up0thumb_down

13.12.2014 - 17:37:34
00
keyboard_arrow_up