erikmir ..ja som bol dnes Koliba-Pan.Luka-Maly Slavin-Cero-Snezienka-Koliba, start 14:05 od Figara, za 2hodky som to obehol, bolo super. Na Cerovke som stretol 1 bikera kusok od MS. Inak ja vzdy jazdim cez dvojstrom stredom, i ked mam teraz siroke rajdy, aj obcas suchnem ale vzdy len tade. Fakt je ze je to tam objazdene zhora zdola, kedysi (2010) to tak nebolo, malo ludi ten trail poznalo. Teraz je oficialny, vsade promovany (Biker apod.) ...navyse vsetci pisu ze lahka trasa, tak to zvadza masy aby si to pojazdili no a 'bezni' ludia si tech. narocnejsi usek zjednodusia, ja im to nevycitam, ale takto sa proste formuje trail aj stopa na nom. Je to skoda. Celkovo teda len 1 biker v case 14:05-16:11hod, som spokojny ;)) Tocky pri MS povazujem za sucast konceptu Cerovky, mozno aby sa bikeri neprirutili na turisticku krizovatku kde mozu byt dalsi ludia a za druhe je to aj velmi hrava sucast trailu v oboch smeroch, mne sa pacia a rad tade 'strikujem'. Pri zjazde z Panovej luky a prechodu k MS napr. vzdy ficim cez potok namiesto mostika, proste si uzivam ze nie som v office ;))
21.04.2015 - 18:08:09
00
Az teraz mi napadlo pozriet aj zaciatok trasy a tam je tiez lepsia alternativa. :)

Prílohy:

uprava2.png
uprava2.png 570.67 KiB thumb_up0thumb_down

21.04.2015 - 18:11:06
00
Dodnes nechapem, jak som tam tie tocky, ale co uz :D

Si si prilis uhol z iontaku ked si ich vymyslal. :D Ja sa tam tiez vyskytnem tak 2 razy rocne, ale neboj, tiez mi lezu na nervy. :D
21.04.2015 - 18:20:24
01
Dnes 1x od minuleho leta po cervenej na babu a dost sa to zmenilo, ako keby sa tam jazdili zavody na 4kolkach
21.04.2015 - 18:49:46
00
pol roka som nemusel zosadat z bajku pri tomto padnutom strome na modrej do Modry
kto len mohol takto znehodnotit moje dielo bajkerskeho blaha?

sad story :-(

Prílohy:

preco.jpg
preco.jpg 647.05 KiB thumb_up0thumb_down

21.04.2015 - 18:55:00
04
Mne raz prejazd cez ten strom nejak nevyšiel a šupol som to šikmo dole. Ustál som to len zázrakom.
21.04.2015 - 19:28:10
00
inak popravde ma napadla aj varianta, ze to dal niekto prec z bezpecnostnych dovodov... ale v takom pripade by to dotycny asi vylepsil aby to bolo bezpecne prejazdne a nerozhadzal by to....
je tam velmi dobra stopa, tak asi zacali jazdit bajkeri a robili zle turistom, tak to dali prec pesiaci, nech tam neblbneme :-) ... nic to nemeni na tom ze to treba odpilit prec...
21.04.2015 - 19:41:40
00
MageZ Nohy by mohli ist aj lepsie, ale s pribudajucimi kilometrami sa to zlepsuje. Predosly majitel tych kolies potom s Tebou vypiekol ;) Ak by si chcel, tak mozeme na Kobylu vybehnut niekedy spolu a pojazdit. Urcite by sa este niekto pridal. V zime, ked bol sneh som tam chodil iba peso. Teraz sa tam zvyknut mihnut aj pekne bajkerky okrem bezkyn ;)

Ja som bol vcera tiez na Kobyle,prvykrat:-( ,isiel som od tej vodarne kde konci asfaltka...)ked som sa vracal reku zbeh em na kofolu na parkovisko pre Devin,jííísteeee vsetko zavrete cca11:30...
Takze sa hlasim ak pojdete nabuduce na Kobylu..diki
21.04.2015 - 19:56:09
00
Si si prilis uhol z iontaku ked si ich vymyslal. :D Ja sa tam tiez vyskytnem tak 2 razy rocne, ale neboj, tiez mi lezu na nervy. :D

Heh, ja mam tie tocky velmi rad. Jazdim ich casto. Lubo to dobre vymyslel. :-)
21.04.2015 - 21:50:21
00
Dnes som trocha zabludil a ocitol som sa nechtiac pri zrube Bloody Fox. Velmi pekne to tam maju spravene, cistucko, hotova oaza. :) Zvaznice v okoli ale slusne zarastene. :D
21.04.2015 - 22:17:22
00
quidoo a ja ze kto to len mohol tak pekne urobit ale ked som tade isiel tak som vahal a radsej som preniesol :D serie ma ze ten trail uz nie je tak plynuly jak bol kedysi ten strom to cele skazil
21.04.2015 - 22:23:39
00
ja som tiez najprv cez to bajk parkrat len pretlacil a pozeral ze kde sa moze zachytit pedal, kym som to zacal jazdit plynulo, mal som obdobie ze som tam casto jazdieval, tak som to mal v oku a to sa inak jazdi ako ked si tam prvykrat....
najviac psycho bolo to, ze si nevidel, ci zjazdova strana je tam, to si sa dozvedel, az ked si bol hore a bolo neskoro :-) kvitujem ze ten dobrak rozbil aj najazd a aj zjazd, ak by dal prec len zjazd, tak som tam este teraz zavaleny bajkom v rokline :-)

treba ale poveddat ze lto to dal bez kontroly na prvu supu bez okolkov :-)
21.04.2015 - 22:31:43
00
ale ja som na neznamych prekazkach opatrny obzvlast na takychto ale 2 veci co ma no tom trale rusia je ten strom a bazina co je dole inak je to jeden z naj tralov co su tu
21.04.2015 - 22:36:32
00
ja som si dnes podvecer dal kusok z jurskeho maratonu, od BK az po Jur, vedie to hore dole peknymi lesmi pod BK. Sranda je, ze vobec nepoznat, ze tade presli stovky bajkerov. Keby som sa spoliehal na stopy, tak tu trasu vobec nemam sancu spravne najst. Hlavne ze ked jeden krat prejde lesny traktor alebo buldozer, tak to poznat aj po pol roku, ale po stovkach bajkeroch nepoznat nic :)

Inak pri ceste domov uz potme som prvy raz po dost dlhom case zacitil ten typicky sladkasty zapach po diviakoch. Asi uz svinky pomaly vyliezaju z brlohov, aj s cerstvymi malymi prasiatkami. Takze bacha na to, vazeni kolegovia night-rideri ;)
21.04.2015 - 22:38:22
01
potvrdzujem karpatske prasata.
21.04.2015 - 22:48:57
00
keyboard_arrow_up