iron.hide napísal:
rozkradaju nam karpaty :/

toto je este dobre .. pockaj, az zacnu stavat ploty
13.04.2016 - 19:06:26
00
Drevo sa naklada do kontajnerov a smer Cina. Vsetky kopy dreva, ktore su v okoli tam idu na vyrobu drevenych hraciek
13.04.2016 - 20:05:30
00
Ked vidim tu fotku kaminov na BK som si zase raz spomenul, ako par rokov dozadu, ked bola odplavena cesta pri Medennych Hamroch, isla moja mama vybavovat docasne povolenie na prejazd Raca-Kosarisko autom. A pan riaditel jej vysvetlil, ze je ho naozaj neda, lebo tieto lesy su rekreacne, pre ludi a ze jej by sa teda tiez urcite nepacilo, keby niekto jazdil krizom cez jej zahradu ! :-/
13.04.2016 - 20:05:46
01
fokel no pekne, v pozadí vidno range rover, na ktorom prišiel chlapík vyvenčiť čokla. Prešiel 2x po lúke, nastúpil do auta a šiel zas dole do Rače :( Niektorí si z tej záhrady robia bežnú cestu :(
13.04.2016 - 21:12:31
00
tak dnes cca 20:30 som vymakol dvoch expertov na stvorkolkach na 3 jamach - isiel som prvykrat tym "pumptrackom" a ako uvideli moje svetlo tak vypli motory a zhasli svetla - prisli asi odspodu od Vydrice. Stali pred mostikom a asi cakali ze pojdem inou cestou..
Tak som im slusne vynadal ze tam nemaju co robit a rozdrbu tam celu cyklotrasu ale bolo to uplne zbytocne lebo zjavne vedeli ze porusuju zakaz a robili zo seba blbych ze zabludili atd...
Takze sa otocili a isli niekam inam..
10 minut na to sa zacalo vsade okolo blyskat takze som zdrhal domov....
13.04.2016 - 21:18:36
00
No to su pekni zmrdi ked este aj tadial sa drbu. Mozem tam ja kopat koryto vo svahu, odvodnovat a nanovo spadovat podmocene miesta ked to tam rozjazdia magori na stvorkolkach. Som zvedavy ako to tam bude po nich vyzerat a ci neznicili uz urobene upravy. Uz som tam odrobil dokopy skoro 10 hodin, este tak 2 hodiny treba a potom pridu takito zmrdi a vsetko znicia...
13.04.2016 - 21:27:01
05
slussssssnaaaaaaa buuuuuurka....
13.04.2016 - 21:42:07
00
hovorim isli ten isty smer ako ja - od MS, a pred tym prvym mostikom zastali a otocili sa nazad, takze presli len ten zaciatok...
13.04.2016 - 21:51:34
00
PHilJ: Akokeby nebolo dost moznosti, ako sa na 4kolke vyblaznit do sytosti .. nj .. njn IQ 0

Dublinboy napísal:
fokel no pekne, v pozadí vidno range rover, na ktorom prišiel chlapík vyvenčiť čokla. Prešiel 2x po lúke, nastúpil do auta a šiel zas dole do Rače :( Niektorí si z tej záhrady robia bežnú cestu :(


Naposledy , ked som bol jazdit v Novej Bani, hore na vyhliadke, tak nas dohonil terenak, siel ale velmi pomaly, nez som si vsimol, ze pred nim bezi pes. Typek ho vencil az hore a potom dole a krizom lesom naspat. Videl som uz vselico, ale .. stale ma dokaze nieco prekvapit.
13.04.2016 - 21:58:31
00
cez vikend na zelenej z bystrickeho sme s mladym ako-tak sprejazdnili tu zapadanu pasaz. niekto tam uz pred nami spilil 2 stromy vyvalene a sa asi rovnako potrapil ako my. mal som len malu rucnu pilku, ten vyvrateny kmen sa da pohnut s vypätim sil par centi. boli sme donuteni to sprejazdnit zvrchu=zlava. da sa to, ajked to trochu pokazi plynulost tohto zabavneho chodnicka. chcelo by to krompac a sekeru. mali sme len hole ruky a papeky.

Prílohy:

IMG_3089.JPG
IMG_3089.JPG 834.27 KiB thumb_up0thumb_down

IMG_3091.JPG
IMG_3091.JPG 860.61 KiB thumb_up1thumb_down

13.04.2016 - 22:12:25
09
parada :y: :y: chystal som sa tam uz dlhsie s pilkou, ale nevedel som sa zorganizovat s partakom :)

len dufam ze po dnesnej burke tam nebude dalsi prirastok :)
13.04.2016 - 22:25:38
00
Dublinboy napísal:
No ale niekedy treba aj vypnúť od práce a ísť pobajkovať. :) Večer a v noci zas robím keď je tma.
Ja som dnes dal slušný mordovací výšlap. Koziarka - Koliba - Päťbojársky - Krasňanský - Pedal trail - Vidrický - Grenada - Dračí Hrádok - Biely kríž - Spodný vidrický - Koliba - Koziarka.

Viete inak že hore pod Bielym Krížom ťažia drevo do belgických návesov? Dnes tam mali zraz, jeden nakladal a dva čakali rovno na Bielom :( Vyzeralo to ako keby mali stavať vilové mestečko hore.

Apropos, ten zjazd z Bystrického (modrá) niekto zíde bez položenia nohy na zem? Som to šiel prvý krát a nemyslel som, že to bude taký brutál.


da sa bez puntika, al hlavne za vlhka to moze byt vyzva. ale ide to pekne - az na ten novospadnuty strom v tej najstrmsej pasazi. daval som videjó par tyzdnov dozadu. tam to chce motorovu pilu.
13.04.2016 - 22:35:39
01
ja som tu dnesnu burku prezil v lese. Dlhsi cas som siel len tak po okraji, par kvapiek a vela blyskania. Az ked som zacinal cerovku, tak sa to na mna zrazu spustilo a musel som sa vratit a schovat na Malom Slavine. Dazd vsak neprestal ani po polhodine, tak som sa vydal najkratsou cestou domov, no aj tak som mal nakoniec v botach kaluze a komplet mokre oblecenie. Ale nic to, toto proste k bajkovacke obcas patri, zazil som uz aj horsie (a ovela dlhsie). A taky krasny den to pritom bol, vobec ma pred vyrazenim nenapadlo kuknut radar.
inak tu casovku Raca-BK som si dal tiez, cas nic moc, no na to ze je len april, tak celkom dobre.
14.04.2016 - 00:56:09
03
kajobiker napísal:
..... výšlap zo značky Pod Dračím hrádkom na BK pod elektrickým vedením, stúpanie aj 22%, ale podarilo sa


to myslis tu strmu siroku cestu co zacina tam kde zelena znacka, alebo nieco ine priamo pod vedenim?
toto? http://mapy.hiking.sk/?x=17.11636&y=48.25082&ref=permalink

a ten lom Prepadle je skor lom Medene Hamre, ta stolna vyzera ako ta co sa nachadza hned za domami v hamroch.
14.04.2016 - 01:03:08
00
Iron , no daj aj cas Raca-BK
14.04.2016 - 06:08:05
00
keyboard_arrow_up