astro napísal:
Zlakol som sa ale stačil restart ;)
Ten singel by bol celkom dobrý aj bez vln, su tam úplne zbytočné. Vsetko sa teraz stavia s jamami, vlnami, dropmi, klopenkami a toto mohol byt fajn trail po zvážnici.


...treba rovno napísať,akí úchyláci to stavali...predsa vieme kto je kto.
02.05.2016 - 21:22:22
00
Ito: Ja som nezačal :P Ale bez ohľadu na to su uz niektoré príspevky dost OT.
Triki: ja neviem kto to staval, ty vies?
02.05.2016 - 21:24:15
00
Ta somarina pod Panovou lukou je vskutku fail jak brno. Ja som Lacovi pisal pred asi 5 rokmi, ze treba obnovit povodny chodnik /preco asi kedysi robili chodniky tak ako robili .. no sprosti veru neboli, vsak ano/, kde je mimochodom stale povodny mostik cez potok .. to by uplne postacovalo .. a bagrik sa (ked uz) mohol pouzit na budovanie niecoho, co ma zmysel. Nieze sa prejde cez les a kompletne rozryje podna vrstva a zlikviduju korene stromov .. to je zhruba rovnaka uroven ako ked nabehnu pilcici do lesa a motorovou pilou davaju dole vsetko, co sa nehybe /ano bager cez les = lesak/. A argument, ze rychlo-rychlo, lebo neviem co, skonci platnost, to je typicke slovenske. No sak dobre .. ono si to casom sadne, zopar zufalcov tade bude jazdit /z Panovej luky inak asi najlepsie , aby clovek obisiel to blato na zvaznici/ a zbytok zostane asi pre ebikerov ... ebiky su uz podporovane priamo tymto portalom, kde sa pohnem, tam je reklama/clanok na ebike a vsetci co maju problem otocit pedalom a na BK uz vypluvaju pluca, tak hejtuju ne-ebikerov :) Sak SPZky na ebiky + vodicak a bude :lol:

astro: sa nevyhovaraj, sak si sem dal link :!: .. a kde je link, tam je debata :D
02.05.2016 - 21:32:49
01
no kto si tu v MLB "sprivatizoval" tzv.budovanie trailov??....ten o ničom singel popod p.lúkou staval debil.
02.05.2016 - 21:36:25
00
triki - vsak aj na tom singli nad horarnou pri Peknej ceste stale pribudaju dalsie a dalsie hupky. zachvilu sa tadial nebude dat ist nahor, a to mal byt pri tom obojsmerny trail.
02.05.2016 - 21:41:21
00
astro napísal:
xpat nechces s tym uz ist dopr...do inej temy? Napr. Skúsenosti s vodičmi.

no comment, akurat po takom peknom vyjazde, ako si nam ukazal, by som cakal, ze budes mat vyraznejsiu hladinu endorfinov....
02.05.2016 - 21:48:14
00
Trošku som sa nechal uniest, pardon.
02.05.2016 - 21:49:47
02
Syndi napísal:
Kedze byvam na Kramaroch, jazdievam tade pomerne casto. To je jedna z tych ulic kde sa oplati ist stredom pruhu a radsej robit zapchu ako sa nechat zabit. Ale tiez vyuzivam ten chodnik, aj ked treba 2-3x prejst na druhu stranu...


Dole Jaskáčom jazdím, hore radšej cez hrad a funus alebo tým chodníkom v múre nad pražskou.
02.05.2016 - 22:00:47
00
iron.hide napísal:
triki - vsak aj na tom singli nad horarnou pri Peknej ceste stale pribudaju dalsie a dalsie hupky. zachvilu sa tadial nebude dat ist nahor, a to mal byt pri tom obojsmerny trail.


som to tu písal,už dávno,že nakoniec jediný singel tu zostane cerovka.To je tak keď si to tu budujú skokani.neviem načo sa na mlb vôbec riešili nejaké cyklotrasy keď si tu každý robí čo jemu vyhovuje.
02.05.2016 - 22:03:07
01
Budujú skokani, lebo ostatní to majú na háku
02.05.2016 - 22:05:12
04
lenže keď sa na mlb dohadovala nejaká skupina kto chce čo vybudovať tak sa majú stavať také single,aby boli zjazdné pre väčšinu cyklistov a nie len pre úzku skupinu ktorá to ešte aj prezentuje ako single....a buduje to oz pedál bez akejkolvek kontroly obtiažnosti.proste tak ako to im vyhovuje.akurát,že sa môže stať,že tie ich kvázi single budú mať životnosť ako slávne cykloznačenie bsk.
02.05.2016 - 22:16:14
01
pozri si hranice MLBA na mape
http://www.ba-lesy.sk/vismo/dokumenty2.asp?id_org=451035&id=4311&p1=53

Na 10 kilometrove single tu uz jednoducho nie je miesto.
Maximalne mozno nad asfaltkou Zelezna-Kacin nejaky 3km singel zarezat do svahu a mozno nieco v okoli Cerveneho kriza. Vsade inde nejaky singlac uz dnes mas a v priestore MLBA uz nie je moc co vymyslat - len kratke prepojenia existujucich trati (co sa realizuje), alebo kratke dolekopcove traily ktore zase bez tych klopeniek a skokov nema zmysel stavat...
Bud sa treba pozerat dalej mimo lesoparku, alebo sa zmierit s tym, ze druha Cerovka uz nevznikne.
02.05.2016 - 23:42:56
00
viem,že Laco chcel cerovku perspektívne predlžovať...tu nejde o to či sa v mlb bude ďalej niečo budovať,ale čo sa bude budovať.Lenže keď tam budú samé bubny tipu ***** pod p.lúkou tak je jasné,že to neni stavané pre všetkých.Podobné ***** chcelo pár skákačov aj na cerovke svojho času akurát,že dohoda bola jasná,aby to bol trail pre všetkých.
02.05.2016 - 23:52:39
01
Chcelo by to napr. obchvat Konských hláv, resp. aj iné dlhšie single ďalej od Bratislavy – alternatívy k zvážniciam zasypávaným makadamom alebo rozrytým traktormi a pod.
02.05.2016 - 23:56:22
01
tak tak, preberali sme to uz viac krat - ideal mat cyklocesticky (single) mimo zvaznic (hospdarskych ciest), v konecom dosledku by to ulahcilo zivot aj lesakom (menej by sa im nadavalo za bahenne jatky na zvazniciach)
03.05.2016 - 00:02:43
00
keyboard_arrow_up