nuž chlapci bojovníci ... ak ja budem vidieť že sa flintoši plížia lesom tak pôjdem mimo ich palebnej zóny aj bez toho aby ma vyháňali ... už som tak pár razí menil plánovanú trasu

ale vy sa snimi kľudne hádajte že máte svoje práva
23.06.2016 - 15:21:34
02
a mozno ma aj promile :)
23.06.2016 - 15:22:09
02
astro napísal:
Chlapi, boha! Perte si tie dresy občas. Dnes čo som postretal to bola katastrofa. S jedným som sa míňal kúsok od Malého Slavína a ako sme sa minuli tak ma skoro vyvrátilo z toho smradu. To nebol smrad, že som na výjazde tak som sa spotil. To bol kandel, že rozkladajúci sa diviak v kríkoch môže závidieť..


Nebol to adop? Ten si to nepral, len sušil na radiátore a potom sa divil, že sa mu ťažko dýcha :lol:
Na osvieženie post1037576.html#p1037576 :D :D :D :D
23.06.2016 - 15:26:38
01
Hosť napísal:
daj sa na paragliding nech ta mozu vyhanat aj piloti ultralightov

no keby si mal sajnu o com paragliding je tak by si takuto ***** nenapisal ;-) mame troska ine problemy, ale aj rozneho charakteru a urcite UL k nim nepatria
23.06.2016 - 15:39:34
00
Chalani ja sa pytam na to co som pisal vcera... Co je normalne ked polovnik strielal priamo z turistickej znacky.... Bol som asi 50 metrov od neho ked vystrelil(nie mojim smerom) ale proste pride mi dost divne aby poloval priamo z turistickej znacky....

A 5 metrov od seba mal odparkovane auto...

Je vobec momentalne dovolene polovanie na divu zver?
23.06.2016 - 15:39:51
00
lapaloma - niekto tu spominal ,splocne polovacky ? ci to len zas niekto sa snazi nasilu z niekoho spravit blbca...ty o koze ja o voze....a narazal som na to nebezpecne vyhrazanie , to druhe volodajove riesenie by znamenalo problem skor pre partiu....nutna obrana ,krajna nudza a kedze by ich bolo viac ,tak aj na tu zbran by mozno doslo....
23.06.2016 - 15:42:39
00
naozaj sa nesnažím z nikoho nič robiť, len proste ja ak uvidíme flintoša s flintou potulovať sa lesom tak sa nepýtam či je lovecká sezóna ale idem radšej inam ... to je všetko
23.06.2016 - 15:49:10
00
Hosť napísal:
Chalani ja sa pytam na to co som pisal vcera... Co je normalne ked polovnik strielal priamo z turistickej znacky.... Bol som asi 50 metrov od neho ked vystrelil(nie mojim smerom) ale proste pride mi dost divne aby poloval priamo z turistickej znacky....

A 5 metrov od seba mal odparkovane auto...

Je vobec momentalne dovolene polovanie na divu zver?


kolega je polovnik a vravi ze je to v pohode,.....ze mooze
23.06.2016 - 15:53:12
00
p1sta napísal:
no keby si mal sajnu o com paragliding je tak by si takuto ***** nenapisal ;-) mame troska ine problemy, ale aj rozneho charakteru a urcite UL k nim nepatria


i3.kym-cdn.com
23.06.2016 - 15:54:46
07
Hosť napísal:
Chalani ja sa pytam na to co som pisal vcera... Co je normalne ked polovnik strielal priamo z turistickej znacky.... Bol som asi 50 metrov od neho ked vystrelil(nie mojim smerom) ale proste pride mi dost divne aby poloval priamo z turistickej znacky....

A 5 metrov od seba mal odparkovane auto...

Je vobec momentalne dovolene polovanie na divu zver?

nazdar,to co pises nie je urcite normalne!,aj ked som neni odbornik na zakon,tak toto by mu urcite nepreslo ,podla mna sa ma strielat iba na vyhradenych miestach a nie z turistickej znacky,vrahovia su to nic ine,je to jedna spinava banda zkorunpovana,cest vynimkam..
23.06.2016 - 15:55:27
00
Hosť napísal:
Je vobec momentalne dovolene polovanie na divu zver?

http://kalendar.azet.sk/polovnicky/

nuž chlapci bojovníci ... ak ja budem vidieť že sa flintoši plížia lesom tak pôjdem mimo ich palebnej zóny aj bez toho aby ma vyháňali ... už som tak pár razí menil plánovanú trasu

Tak ani ja nevyhladavam miesta, kde strielaju. Problem je v tom, ze skupinove polovacky nie su nikde centralne publikovane. A menit naplanovanu trasu nemusi byt vzdy uplne jednoduche, najma pokial si mimo domaceho prostredia, kde to dobre poznas.
23.06.2016 - 16:43:34
00
asi by bolo horsie keby strielal z lesa smer TZ
23.06.2016 - 18:30:45
02
Hajný je lesa pán ;)
Každopádne, včera som si vyšľapal BT po miesto, kde ho križuje ten náučný, alebo, aký to je chodník. Keď som prichádzal, tak si to tam práve užívali dvaja týpci. Jeden išiel veľkú časť úseku medzi klopenkami na zadnom. No tichá závisť, ako pekne to prechádzali. Fakt radosť pozerať.
Ja som išiel 5 klopeniek a zase som to vyšľapal späť a tak dookola 5x. Na učenie to je naozaj dobré miesto. Len z dajakého dôvodu sa mi idú ľahšie klopenky, ktoré sa točia doľava, ako tie doprava :o no zapracujem na tom. Určite si to ešte zopakujem ;)
23.06.2016 - 20:33:50
00
to je normalne, aj na korculiach sa ti urcite lepsie brzdi do lava.
23.06.2016 - 20:51:59
00
Ja neviem cim to je, ale na bk traili novej vetve je jedna velmi uzka zatacka doprava, to ani nie je klopenka, a tiez sa mi dost blbo prechadza. Pritom citim ze keby bola dolava, tak to prejdem v pohode. Mozno to suvisi s pravactvom, netusim.
--alebo skor to bude tym ze som lama :P
23.06.2016 - 20:56:58
00
keyboard_arrow_up