Čo to, čo to, aké gesto? Nič nevidím :) .

Sorry, mala tam byť iná fotka, tak som to aspoň trošku upravil nech to nebudí pohoršenie :wink: .
16.08.2009 - 10:08:28
00
ahojte,

no ako vidim, pekne udrziavate kondicku a makate na sebe, pekne pekne :-)

mipo a mas nabehane na maraton v sobotu? heh :-) a ides iba ty alebo ide este niekto ako kackaj, robo alebo nihil? hmm? pripadne napiste....
a este otazocka teraz cez tyzden neplanujes prejst trasu GB? ale iba v pooobednych hodinach, a takym primeranym tempom, lebo som teraz dosla z dovolenky a od stupavskeho som nebola na biku :cry:
16.08.2009 - 10:22:32
00
Tak vitaj :) , dúfam že dovolenka bola pjekná :) .

Pokiaľ viem tak na maratón ide aj kackaj, Clubb3r (toho ešte nepoznáš), Nihil sa ešte rozhoduje a tadeas podľa zdravotného stavu, ale zatiaľ to vyzerá nádejne :) , no k tomu sa musí vyjadriť sám.

S kackaj-om chceme v týždni vybehnúť, zatiaľ to vyzerá na stredu. Zvykneme sa stretávať o 15:45 oproti Figaru (cesta na Ahoj), ale ak ti to nevyhovuje tak napíš o koľkej a odkiaľ môžeš ty a snáď to nejako skĺbime :) .
16.08.2009 - 10:46:09
00
Tak vitaj :) , dúfam že dovolenka bola pjekná :) .

Pokiaľ viem tak na maratón ide aj kackaj, Clubb3r (toho ešte nepoznáš), Nihil sa ešte rozhoduje a tadeas podľa zdravotného stavu, ale zatiaľ to vyzerá nádejne :) , no k tomu sa musí vyjadriť sám.

S kackaj-om chceme v týždni vybehnúť, zatiaľ to vyzerá na stredu. Zvykneme sa stretávať o 15:45 oproti Figaru (cesta na Ahoj), ale ak ti to nevyhovuje tak napíš o koľkej a odkiaľ môžeš ty a snáď to nejako skĺbime :) .


no veru, cesta na dovolenku bola viac nez dobrodruzna heh :-)
este neviem co a ako v praci, ale tak streda, predpokladam, by sa uz dala, len ten cas, uuuu to kym pridem z karlovky do race to nestiham, a dalo by sa to posunut aspon na 16,15 a cesta keby bola od peknej cesty a tade niekade? ci to uz je neskoro?
16.08.2009 - 11:02:27
00
Môže byť aj stretnutie o 16:15 na Peknej ceste, mne je jedno odkiaľ sa napojíme na trasu, ale musí sa vyjadriť aj kackaj. Daj potom ešte vedieť či tá streda môže byť a ešte to upresníme.
16.08.2009 - 11:21:39
00
Môže byť aj stretnutie o 16:15 na Peknej ceste, mne je jedno odkiaľ sa napojíme na trasu, ale musí sa vyjadriť aj kackaj. Daj potom ešte vedieť či tá streda môže byť a ešte to upresníme.


ok, dam potom este vediet teda :mrgreen:
16.08.2009 - 12:08:58
00
No ahoj stratena :D Dnes som si dal vyjazd GB opat. Pripojil som sa ku Kubovi(moj znamy) plus sa ku nam pripojil jeden zavodnik Tobi priamo z diskusie GB. Vyjazd pekny po vcerajsom sme isli trosku sviznejsie. Cisty cas na bikoch 2:15 neratam prestavky pokec s Lacim Findlom hore na BK.

To Laci: Trava po zjazde z Kamzika stale nepokosena a dokonca sme na jednom useku pod BK museli trosku vycistit trat, lebo tam boli nahadzane vselijake haluze, proste sajgon.Keby sme neboli traja tak to len tak lahko neodpraceme.

Chalanisko Tobi mal aj mensi uraz, po uhryznuti srsnom to dal na supermana, ale nastastie sme mali zachranara Kubka, ktory ho hned ratoval.

Takze co sa tyka stredy, samozrejme na Kefrin pockame. :D
16.08.2009 - 14:04:48
00
Kríže sa regenerujú :D dostali odbornú masáž a vlastne celé telo takže sa v sobotu určite vidíme.
16.08.2009 - 14:41:29
00
tadeas tak to ma teší :) .

kackaj ty si nezablúdil :shock: :?: , zaslúžiš si pochvalu :) . Ale vieš prečo si trafil, lebo včera si konečne nemal tie štuple v ušách a tak si si konečne zapamätal trať :D .
A ešte si do teba rypnem :) , ten Tobi, nieje náhodou Tomi? No ale v každom prípade nič príjemné, čo sa mu stalo, ešteže to dobre dopadlo. Ani som nevedel, že Kubo je zdravoťák, to ho musíme so sebou ťahať všade :) . Jaaaj, normálne vám závidím, že som nemohol ísť aj dnes a tu sa babrem s kachličkami :twisted: . No nič, tak sa teším na stredu :D .
16.08.2009 - 14:55:36
00
No popravde sme aj na jednom useku zabludili a vynechali blatisty usek medzi spariskami a slivom no proste niekde tam v lese ale ziadny horekopec nam neunikol :mrgreen: Teraz sa uz veselo mozem pustit do stavania spalnovej zostavy...
16.08.2009 - 18:02:24
00
:) :) :) ja s teba zemrem :) :) :) , veď od Slivu po Spariskú sa ide po asfalte, tak aké blatko v lese :?: :?: :?: .
16.08.2009 - 18:25:11
00
Ahojte!V stredu by som išiel s vami,keď ma zoberete.Celý víkend som bol mimo Ba,ale bicykel som mal so sebou,takže mám natrénované!!!Síce ma museli dojsť vyzdvihnúť autom asi 10km od ciela ale aspoň niečo!Kefrin:na Green bike som síce prihlásený,ale ešte stále neviem na čom pojdem.
17.08.2009 - 00:31:22
00
kackaj, a ty uz byvas u nas v raci? no paradicka teda heh...

kesalp: no tentokrat nemam este zaplatene bo som nevedela co a ako dopadne, tak do piatku este mam cas, uvidime, ze ako som na tom, lebo 3 tyzdne bez biku asi bude citit... :roll:

inac ak by sme sli tu stredu, tak by mozno sla este jedna kolegynka, ktora je dobra na biku, aj na GB by mohla ist, len ma tremu, tak uvidim ci ju aspon na tento vyjazd prehovorim (snad ano)
este tu stredu potvrdim, ale myslim, ze by to malo platit ako sme pisali s mipom....
:mrgreen:
17.08.2009 - 10:58:33
00
Ja som v stredu isty. Otazny je cas. 16:15 moze byt,pripadne este tych 15min pockam. Ale neskor by som uz velmi nechcel, lebo ten vyjazd bude trvat mozno aj 4 hodky priblizne podla tempa , takze sa treba rozhodnut. Kesalp a Mipo su dufam isti a Kefrin s kolegynkou su ocakavane :D

Co sa tyka tremy to akoze co znamena, ze si musi najrpv naslapat 1000km pred zrkadlom, aby zistila, ci jej to pristane? Sry za hlupu otazku, ale nemohol som si ju odpustit.
17.08.2009 - 14:09:10
00
Ja som v stredu isty. Otazny je cas. 16:15 moze byt,pripadne este tych 15min pockam. Ale neskor by som uz velmi nechcel, lebo ten vyjazd bude trvat mozno aj 4 hodky priblizne podla tempa , takze sa treba rozhodnut. Kesalp a Mipo su dufam isti a Kefrin s kolegynkou su ocakavane :D

Co sa tyka tremy to akoze co znamena, ze si musi najrpv naslapat 1000km pred zrkadlom, aby zistila, ci jej to pristane? Sry za hlupu otazku, ale nemohol som si ju odpustit.


no cas 16:15 by mal byt pevny....
k tej kolegynke, tej nejde o to ako vypada, ale ze je to "masovka" ludi, stres, adrenalin, a ona toto moc nemusi no, mozno to je rokmi, kto vie... neni kazdy jak ty, ze ma nahaku :-)
ludia su rozny...
17.08.2009 - 15:23:49
00
keyboard_arrow_up