Caute,

ma zaklade dotazov na moj nick na forum-e som si dnes vytvoril profil a na ziadost Danky a schickma pripajam profil. Neskor poslem aj GPS zaznam ale musim ho este spracovat.

Dakujem organizatorke a jej zastupcovi za vybornu organizaciu a vsetkym ostatnym za prijemnu spolocnost.


diky laci!...peknu zubacku sme si dali.. 8) ...ten najvyssi bod bol ten plesivec-predpokladam :roll:
13.10.2008 - 12:04:26
00
shickmo, konnky - recpecta!!! :shock: ked budete najblizsie planovat takto celodenny vylet bez navratu vlakom, dajte mi prosim vediet..
dudo - nezacneme takto trenovat na tu 200ku do salzky? :mrgreen:
13.10.2008 - 12:45:38
00
Ludiaaaaaaaa ... na Krahuliach bolo nadherne slnecno od rana do vecera ... :)
13.10.2008 - 13:31:56
00
pripajam sa do diskusie, kedze ma uz niektori upozornili, obcas sa treba aj zaclenit do diskusie na fore... :D

Turbi, farby na tvojom Klein Attitude bolo jedine, co pripominali az po Dobru Vodu slnko, teplo, ako slubovali na SHMU. Ved niektori s ocakavanim slnka, tak boli aj cely cas obleceni...

Pripajam sa aj ja k podakovaniam za paradny vylet a spoznanie dalsich ciest na trase NMnV - Cachtice- Dobra voda.

Palo TT pozna snad kazdy chodnik, ktory sa objavi v kopcoch v blizsom alebo dalekom okoli Trnavy, nabuduce dame nieco na Povazskom Inovci? :)

Kaska vidím, že jednu radu si si k srdcu vzala a toto fórum navštívila. hehe
A keď Ti bude smutno, vonku sychravo, prídi si požičať môj bicyk. hehe
13.10.2008 - 13:59:37
00
Turbi, farby alla Jamaica :) na tvojom Kleine sa mi vcera fakt pacili. Pozical by si?
Mas stastie, ze do Pezinka by sa mi nechcelo ist, takze bike Ti ostava. Este by som sa nahodou na nom odisla vozit kdesi daleko... :wink:
13.10.2008 - 16:02:51
00
Pozerám na ten profil a štatistiku od laci.ka a nestačím sa diviť. Bolo vás v skupine 17 kúskov a máte priemernú rýchlosť 16 km/h? :shock: To mám, keď jazdím sám a chce sa mi :-) To vás nikto nezdržoval?
13.10.2008 - 17:39:38
00
2 wawrik: boli sami dupači, tam nemal kto zdrziavat.

a idem tiež na dakovačku. danka ako organizatorka No.:1, Pali ako si povedal, ked si to riesil ty tak nikto nechcel ist, a teraz si trepe kopa ludí hlavu o zarubnu ze neboli - nadherná prenádherna trat. skoda toho slniecka az na koniec, no koniec ako koniec :) .a ako som tak na pocasie pozrel dnes, aby to sľak trafil. Turbi, Dudo, Johny - V, Kaska, Itc, Laci.ka, Cica - mica, Palo z Piestan, Miro, Jožko no a asi Samo co ste fakt robili výbornu atmosféru celého výletu.
Marcel a Greedy skoda ze ste z čachtíc isli domov. no inac aj my so Shikmom sme mali v plane najskvor len po PN no nakoniec sme to zvladli. čím chcem vysloviť moju vdaku Shikmo si dupač a nebyť teba balim to v NMnV niekedy o 19:00. taka kríza na mna sadala. ale ty nie, ty si ma donutil urobiť vyjaz, ktory by som si mal napisať do inej témy. tak este raz velka VDAKA.
13.10.2008 - 20:25:42
00
odvaha v zjazdoch vam asi nechybala,ale nesceli ste zakvarit tie vybliscane tatose zeee?!! :twisted: ....ale zas nebol si tam,tak sa mi darilo a ani jedna drzka nebola :lol: ...musim vsak povedat ,ze ste prisli o prekrasny vylet-a to z nasej TN casti znamenalo uzasnych 164km-s toho bol asi 50 teren...-33sme absolvovali v hmle rano spolu,a zbytok ca.83km sme si zadupali s konnkym na zaver domov!..v zdravi sme dosli s vypätim vsetkych sil,(bez toho carbosnacku by sme to uz v piestanoch zabalili a zalomili na stanici :shock: :lol: ).

takze diky dani aj pali za skveli napad a urcite si to este aspon raz zopaknem (bez toho zaveru-uz urcite pojdem na vlak nabuduce-prdel mam jak orangutan :oops: ,a stehna jak bandasky...snad to skoro rozchodim :wink: )....a diky slniecku ,ze aspon na koniec sa ukazalo a sprijemnilo to asfaltove zihanie 8) ...mal som pocit akoby cely den presvetlilo-takze aspon v spomienkach je "jemne slnecno" :lol:
zazil som naozaj jedny z najkrajsich singlacov ake som kedy isiel-hlavne ten "rodriguezov"! :twisted: ,kde som postretol tu milu rodinku prasiatok-boli velmi ohladuplny a isli rychlo z cesty :lol: ..(inak by som asi prasil ja-kamsi do lesa :oops: )...
super den so super partov!

"PSky":
1.dudo zial musim povedat tisic ludi tisic chuti-ta pizza ani zdaleka nie je najlepsia...=dobra=3
a na to rezane si mal asi stastie-ja som dostal mixovane-ale nebolo az take zle :wink: ,potom som dal prednost cistemu svetlemu staropramenu! :?
2.diky konnkymu,za skvelu spolupracu na ceste naspät-aj ked mu uz nebolo moc dobre dal sa mi oddychnut takze sme zdarne dosli domov! :wink:
3.bol to zaujimavy pocit 1x v zivote tahat za sebou taky "peloton" :twisted: ...uz aspon priblizne viem ako sa citia ti prvy (v raji som zazil ,ako sa citi posledny :lol: )...
4.diky palovi s piestan za super pocit v zjazdoch-islo sa s nim fakt fajn(pali tt-mozes mu to odkazat! :wink: )...sceny ako z roamu ked sa len listie viri vzduchom v sialenej rychlosti :twisted: )
5.thanx 2 all 4 all!!! :)


??? 164 km ???, kolená ,nohy, hlava v porádku??? :shock: , žádna svalovica??? ...........v buducnosti sa možno uvažuje o obnovení trate KING, takže máte motiváciu.....doživotné štartovné na dubničáku 8)
14.10.2008 - 11:24:32
00
... kolená ,nohy, hlava v porádku??? :shock: , žádna svalovica??? ...........v buducnosti sa možno uvažuje o obnovení trate KING, takže máte motiváciu.....doživotné štartovné na dubničáku 8)

sak ciiitaj!-hlavne v zatvorkach :lol: ...a pravdu mas-len keby ten king uz bol-pred rokom bolo neskoro! :evil: 8)
14.10.2008 - 13:11:53
00
pripajam par fotoz z mobilu :)

Prílohy:

Komentár súboru: moja kozmicka vybavicka-spapalo sa vsetko az na enduro..
DSC08887.JPG
DSC08887.JPG 101.68 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: peloton prichadza do sipkovskeho senku
DSC08888.JPG
DSC08888.JPG 309.6 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: ..
DSC08889.JPG
DSC08889.JPG 453.98 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: klein vs. scott
DSC08890.JPG
DSC08890.JPG 201.98 KiB thumb_up0thumb_down

15.10.2008 - 08:23:03
00
pripajam par fotoz z mobilu :)


ten biely prasok v strede obrazku je coo? :shock: a neskusaj to s iontakom, chcem pravdu :twisted:
15.10.2008 - 08:36:50
00
detský zásyp na prdel asi... :lol:
15.10.2008 - 08:57:03
00
ten biely prasok v strede obrazku je coo?

Aha, tak už chápem tú (nad)priemernú rýchlosť... :lol:
15.10.2008 - 08:58:53
00
ten biely prasok v strede obrazku je coo? :shock: a neskusaj to s iontakom, chcem pravdu :twisted:

ver ci never-"das gesunde plus" z drogerie marketu,...a ani som ho nevyuzil-stacila 2l napln z camelu-unicko od nutrendu(super napoj...ale najlepsi je kaktus&green tea! :idea: )
...katko-bodaj by to bol puder...(rano som zabudol natriet sportiquom) nemal by som prdel jak orangutan (okrem tej svalovice) :shock: :lol:
...ta rychlost je v nohach...a k finishu dopomohol carbosnack-ked to chcete vediet.. :twisted:

..inak som bol prekvapeny celkom,ze sme moc dlho na nikoho necakali..-vsetci valili celkom slusne vsetky pasaze!! :wink: ...mozno ma chceli dobehnut :mrgreen:
15.10.2008 - 12:00:29
00
..inak som bol prekvapeny celkom,ze sme moc dlho na nikoho necakali..-vsetci valili celkom slusne vsetky pasaze!! :wink: ...mozno ma chceli dobehnut :mrgreen:

sme sa bali ze sa nam stratis, tak sme valili za tebou :D
ale skutocne bola na pocudovanie vyrovnana partia, a tie mensie cakacky na kazdom kopci aspon dali cloveku vydychnut - takze ste pozvladali aj zaverecny asfalt do TN/TT 8)
btw. nabuduce slubujem ze nepojdem den pred tym na ziletku :oops:
15.10.2008 - 12:31:04
00
keyboard_arrow_up