mattogradu

:shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
01.10.2008 - 18:38:16
00
ta šak maju tam niekoho vyznamnejšeho? :twisted:
01.10.2008 - 19:31:36
00
tmaxko ráno 6.30 ide do mattogradu vláčik z Pétržky

No jo, viem, ze vlakom sa da... ZSR nie to prave orechove (stacilo mi minule do Smolenic, ked Roman skakal z rozbiehajuceho sa vlaku a ja som sa previezol jednu stanicu, ledva tam vystupiac :wink: ) a este k tomu to nie lacny spas. Oproti tomu, ked sa do auta nazbiera dostatok bikerov.
01.10.2008 - 19:32:36
00
ta šak maju tam niekoho vyznamnejšeho? :twisted:

hmm myslim uz nic :lol:
01.10.2008 - 19:47:38
00
Nooo Vtáčnik je po upgrade .Keď som bol naposledy na Vtáčniku tak tam bol ešte drevenný kríž
03.10.2008 - 13:39:53
00
taka otazka...minuly tyzden bola hlavna akcia... a zozbierali by sa ludia aj na afterparty (vtacnik amateur) tuto nedelu?
07.10.2008 - 14:40:45
00
taka otazka...minuly tyzden bola hlavna akcia... a zozbierali by sa ludia aj na afterparty (vtacnik amateur) tuto nedelu?

Tuto nedelu pod sem viewtopic.php?f=7&t=17936
(dojdi do TT na vlak).
Nejaku alternativu Vtacniku by som este v oktobri dal.
07.10.2008 - 16:43:01
00
wapka je na slovnaftke pri bille

takze plan na zajtra ( nedela 28.9. ) kedze by bolo asi zbytocne ist z PE asfaltovymi cestami az neviem kam :
10:00 stretnutie autami pri Bille ( kto auto nema, nech nahlasi, nejako sa pomestime )
10:15 prichod na Lubianku, restika Red Sallon :D ( tam bude start aj ciel ... varia tam dobre a hlavne velke porcie )
cca 10:30 odjazd smer Bystricianska dolina a nasledne Vtacnik ( samozrejme kto chce a pozna to tam, kludne moze prist o 10:30 na miesto startu )

presny plan vyjazdu nemam, pretoze je to myslim zbytocne...ciest v okoli je tam neurekom takze budeme improvizovat na mieste...ak vsak pojdeme az hore na Vtacnik, tak sa pripravte na cca 1km tlacenie po turistickej znacke smerom na Klastorne skaly ( nerad by som isiel tou istou cestou tam aj spat )

Cas navratu taktiez neplanujem, ale bude samozrejme za svetla :) ...nasledne sa mozeme dohltat v restike ;)

takze kto ma zaujem sa zajtra pridat, nech da vediet


:| Škoda, že ste vybrali ten termín, hneď po Šarišskom maratóne, ktorý bol okrem iného bohatý na rýchle singletracky, keďže sme museli ísť dva krát po tom istom......
V nedeľu po maratóne som bol rozbitý nie len ja ale aj môj bike po bahennom kúpeli a dlhej ceste z Východu.
:arrow: Budem sledovať túto tému a nabudúce sa Vás budem snažiť prehovoriť na iný termín.....
10.10.2008 - 07:57:09
00
taka otazka...minuly tyzden bola hlavna akcia... a zozbierali by sa ludia aj na afterparty (vtacnik amateur) tuto nedelu?


8) NO, ak by bol záujem mohli by sme zorganizovať ešte jeden výjazd na Vtáčnik, ale z jednou zmenou. Nešli by sme od Bystričian, kde je treba tlačiť bike po nezjazdnom turistickom chodníku.
8) Navrhujem ísť od obce Veľké Pole smer Rúbaný Vrch – Kláštorná Skala – Vtáčnik. Je to veľmi pekná hrebeňovka, ktorú si bikeri s nášho klubu neodpustia aspoň 2 – 3 krát za sezónu. Všetko je to 98% zjazdné. Tie 2% sú naši nevyspytateľní drevorubačskí hrdinovia. Ale v Auguste som to dal celé, záleží len od kondície bikera.
NO a zozjazdovať Vtáčnik by sme mohli smerom na Škuratku cez Partizánsku dolinu do Hrabičova, alebo coolový pojazd je tiež smerom na Tri chotáre cez Gronštolne do Prochota a odtiaľ sa dostaneme do Hliníka nad Hronom.

:idea: DOTM, ak by si mohol presunúť termín o týždeň neskoršie 19.10.2008, určite by sa pridali aj MT Bikeri z Hodruše. Radi by sme Vás povozili po našich obľúbených (zakázaných) trasách.

Túto nedeľu ideme :wink: objavovať :wink: a GPSkou zameriavať nové trasy v oblasti Štiavnických Vrchov, smer Vysoká – Pukanec – Jabloňovská dolina............
10.10.2008 - 07:59:33
00
tu je dalsi co sa hlasi na Vtacnik, minule mi to nevyslo, ale najblizsie si to uz nenecham ujst
10.10.2008 - 08:14:12
00
mattogradu


ja to volám Partizánújváros...
10.10.2008 - 09:22:41
00
8) NO, ak by bol záujem mohli by sme zorganizovať ešte jeden výjazd na Vtáčnik, ale z jednou zmenou. Nešli by sme od Bystričian, kde je treba tlačiť bike po nezjazdnom turistickom chodníku.


kto tade isiel? 8) :lol:
10.10.2008 - 09:30:40
00
som za netlacenie...ale ak by sa malo ist buduci tyzden, tak u mna to pripada jedine v sobotu 18.10.
10.10.2008 - 19:30:17
00
takze dnes som nestihal terminy v NMnV, tak som si vybral (na samáča)tuto destinaciu...base, vdaka za dobry tip, ta cervena z velkeho pola je fakt dobra, az na ten kratky usek chodnicka, pomedzi tie mlade stromceky...dolu som siel po tom naucnom chodniku, co niekto spominal, fakt bol pre mna na par miestach naucny...o tom, ako jazdit po kamenoch dokladne prikrytych listim...ale aj to bolo dobre a taktiez som isiel po niektorej z tych pohodovych spevnenych cesticiek smerom (tu som sa trosku motkal) k tym stalom a odtial asfaltom do vychodiskoveho bodu (nebola uz vola a ani cas ist opat na suchu horu)...jeden defekt, ziadny papuliak a stranene okuliare (BBB), ak by niekto nasiel, tak mam k nim nahradne skla, puzdro a handricku (SS)
takze base a chalani z hodruse, ak by ste niekedy zjari vo vhodnom termine chystali vypravu a jeden slimak by sa mohol pridat, tak sa hlasim... odteraz si tuto hrebenovku asi tiez kazdorocne jeden-dvakrat neodpustim...
12.10.2008 - 22:19:25
00
Vtacnik je nadherny, ale nie je zadarmo :)
12.10.2008 - 22:54:55
00
keyboard_arrow_up