po hrebeni tribca teraz nedavno inovca sme sa rozhodli z matejom-matheosom ze by sme tento rok presnejsie v septmbry dni bud 9.9. 16.9. alebo 23.9. mohli uskutocnit hrebenofku pohorim vtacnik.
Nasa cesta by bola z TO vlakom ktory odchadza nieco okolo 6:40 smerom na prievidzu takze by ste mohli auta zaparkovat v TO a ist s nami pre prievidzanov vlak pride asi par minut po 8:00 by sme sa este dohodli na nejakom rozumnom mieste na zhromazdenie a islo by sa bud zelenou alebo zltou na big gric uz by nam poradili domorody bikery kade bude lepsie potom cervenou na Vtacnik dole na suchu horu a smerom na oslany a PE podla chuti domov bud vlakom alebo po statnej ceste.Hreben bude asi 40 km dlhy
a nastupanych m okolo 1600. pre bikerov z handlovej atd. mozeme sa dohodnut ze by ste nas pockali niekde inde v strede trate napr. na grici len treba dat vediet do predu a dat aj telefon.
takze kto sa na to citi je vítaný . pozeral som kalendar maratonov uz by nemala hrozit mensia ucast bikerov kôli nim.
ps ten termin sa vyberie asi hlavne podla pocasia ale inak cim skor tym lepsie :twisted:
28.08.2007 - 10:56:36
00
Tak bikeri a bikerky, mate moznost sa zucasnit dalsej, dufam, ze hromadnej akcie. Apelujem hlavne na miestnych (Karabaster, Chris Sharma, Martinux, cr4zyfoX, respo, matt!!! ...), kedze viem ze paloTT, lagonda a spol urcite pridu :D . Trencania by mohli tiez dorazit !!!
28.08.2007 - 17:56:31
00
Ak to bude 9.9., naisto pridem :!:

23.9. to nepojde :(
28.08.2007 - 19:38:09
00
pozriem do mapy a skusim naplanovat nejaku trasu, bo tych prestupov a cestovania co navrhujes je viac ako bikovania ... moc sa mi to nepozdava - lepsi by bol fajny okruh, ale zatial len taky prvy postreh, nastudujem a zistim co sa da robit ... ist by som urcite chcel ...
28.08.2007 - 19:50:42
00
pre trencanov vlak vam pride do chynorian 2 minuty pred nasim bude to o hubu ale mali by ste to zmaknut
28.08.2007 - 21:37:47
00
9.9. je taky sympaticky datum :wink:
28.08.2007 - 21:59:21
00
Ja uz strasne tuzim sa stretnut aspon s niektorymi dla moznosti z tohto fora, a tak moc dufam ze pojdem pretoze ist chcem strasne moc takze uvidim ako to vyjde v praci.
K trase by som chcel povedat len tolko ze idealnejsie je prejst ten hreben opacne teda z tusim Velkeho Pola na Handlovu je to bikovatelnejsie. Ale v tomto sa prisposobim ani z tej druhej strany to zas nieje az taky extrem. Viem ze na Velky Gric je to tazke a potom este pred Vtacnikom.
28.08.2007 - 23:11:00
00
No ja urcite nemozem 16.9. ale 9.9. je pekny datum.
Trasa sa mi pozdava po zelenej z PD, lebo to som este nesiel :)
Ale na V. Gric nemusime tlacit po zltej znacke. Da sa ist po lesnej ceste do sedla medzi V.Gricom a Bielym Kamenom. Zo sedla mozeme spravit len vyjazd na V.Gric (bez tlacenia), vratit sa naspat a pokracovat na Vtacnik.
Smerom na Vtacnik su potom len 3 kratke tlacenia (to posledne je vlastne nosenie na Vtacnik), inak v pohode slapatelne.
A dalej z Vtacnika takmer stale klesanie na Velke Pole.
28.08.2007 - 23:32:09
00
Tiez sa mi zdalo ze z velkeho pola smerom na PD som nemusel ani raz zosadat z biku (pri slapani do kopca), ale mne je to jedno kade sa pojde.

Takze zatial termin 9.9 vedie.
28.08.2007 - 23:43:06
00
uvidim, mozno by som aj siel, len to uz s novymi komponentami na biku, hlavne vidlou, ale kedze su te terminy ake su, najviac by mi vyhovoval 23.9., ale az inak nedate, pojdem teda s vami na tej mojej starej sunke :)
za karabastera velmi hovorit nemozem, ale myslim si, ze by urcite isiel, sice ja som uz raz na vtacniku bol (na biku), ale nezaskodi mi ist dalsi raz do zbierky :wink:
29.08.2007 - 08:08:35
00
Kedy vyrazame :D :twisted: :twisted: :!:
29.08.2007 - 09:16:38
00
no ty vole vyzera to podla prispevkov dobre len aby to neskoncilo jak naposledy :roll: smer z PD preto lebo radsej pojdem smerom hore pesi jako smerom dole end . Palo TT ma taku databazu v hlave ze myslim ze nosit gps atd. je dost zbytocne
29.08.2007 - 09:56:44
00
ved hej, len aby si nebol prekvapeny (az mas teraz na mysli Vtacnik), lebo ja som isiel hore tou dlhsou/miernejsou trasou, a veru nechcel by som ist naopak, lebo to musi byt masaker ist dole kopcom po velkych kamenoch ako past :arrow: tak ci tak by si musel ist pomaly/musel by si tlacit...a to ked si zoberem, co sme sli naspat, tak dole kopcom som musel ist pesi iba nejakych 200 metrov, co sa fakt nedalo inak, mozno keby mam dh bike a skvele brzdy, ale inak sebevrazda...
29.08.2007 - 13:13:14
00
nic sa neboj ani povazsky nebol cely zjazdny hore to volako vyslapeme a dole co mi hovoril kaso co tam bol pred mesiacom ze pekne zjazdne takze mame aj aktualne info a to bolo po tej smrsti
29.08.2007 - 14:06:56
00
Jeje samovrazda? Kde? pome! Bude haluz! :twisted:
29.08.2007 - 23:01:47
00
keyboard_arrow_up