Zaujimavy pohlad na vec. Takze chces povedat, ze Ty vlastne na biku pri teplotach pod 5 stupnov vobec nejazdis ano? Len by ma zaujimalo, co sa moze stat hliniku, oleju a gume pri teplote okolo 0 stupnov ked ten bike stoji a aky je v tom rozdiel, ked na nom v takej teplote 3 hodiny jazdis? Ale OK, je to samozrejme Tvoja volba.
24.11.2008 - 18:05:05
00
Dudo: :mrgreen:
Jezus, s tym ubytovanim davaj pozor, lebo sa Ti to tam zvrhne na dalsiu povyjazdovu party :twisted:
Turbi, ale ved datum uz predsa je - 29.2.2009 :lol:
24.11.2008 - 18:09:31
00
Jezus: Nie je v tom skoro ziadny rozdiel, ci jazdim v zime na biku alebo je v zime oprety vonku pred barakom. Akurat trochen moralny problem. :wink:
24.11.2008 - 18:21:38
00
tmax neblázni to mame potom ostatný prisť na kolobežke? Nebuď malý chalpec všetko bude zabezpečené aby si aj po oslave odišiel na biku a nie na prednom kolese neboj :wink:
24.11.2008 - 18:24:03
00
Jezus, s tym ubytovanim davaj pozor, lebo sa Ti to tam zvrhne na dalsiu povyjazdovu party :twisted:

A kto povedal, ze nie? 8) Uz vidim, ako po zisteni, ze u mna to pokracuje, posielaju Dudo, Rasto aj lagonda s malou dusickou z Kamzika SMS manzelkam, ze dostali defekt a nie a nie ho v tej tme opravit a ze asi to este "chvilu" potrva kym pridu domov. :lol:


Naposledy upravil Jezus dňa 24.11.2008 - 18:34:33, celkovo upravené 1 krát.

24.11.2008 - 18:30:54
00
rasto: Preco na kolobezke? Vsak sa normalne stretneme na bikoch napr. na Kamziku, dame nejaky vyjazd, vy pojdete okupovat ten podnik a ja potiahnem na biku snuru domov. No problem.
24.11.2008 - 18:34:19
00
Jezus beriem ťa za slovo :mrgreen: chlavalbohu moja mnaželka je tolerantá (keby nebola taj jazdim na kolobežke z Lidla) a na takéto výstralokvé prkotiny je u mňa zvaknutá :wink: Takže v podstate Dudo má pravdu doma budeme teda až toho 26.12.? alebo nakoniec až 1.1.2009? :mrgreen:
24.11.2008 - 18:36:22
00
tmax ja som to myslel tak že preto nechceš ostať že ti nikto udrbe bike chcel som to povedať slušne ale poviem to teda otvorene myslím si že tam budú ludia na omnoho drahjších bikoch ako máš ty a strach nebudeme mať o biky bude postarané.(samozrejme táto posledná veta sa ťa týka iba vtedy pokial si sa bál o ukradnutie biku). OT. no a už dojdi odvážiť tu Meridu predtým než ti ju na tej kolibe udrbú :mrgreen:
24.11.2008 - 18:39:28
00
Ach taak, potom si nespravne pochopil. O ukradnutie biku sa nebojim. Mam, ako som pisal, moralny problem nechat bike mrznut vonku, pricom pri tejto "cinnosti" bude vystaveny nepriazni pocasia bez nejakej dolezitej priciny, tj. nebudem na nom jazdit. Sice moj bike nie je z tych drahych, no pre mna ma velku cenu. :D

EDIT: A este som zabudol, kazdy ma bike podla svojich financnych moznosti, cize ak by niekomu ukradli drahsi bike, asi si ho mohol dovolit. Tomu, komu ukradnu lacny, moze si asi dovolit len ten. Cize konecny "koeficient skody" bude u oboch prakticky totozny. Aby bolo jasno, beriem to v pohode, nech si nemyslis(te), ze sa ma to dotklo. :D
24.11.2008 - 18:46:18
00
Zober si igelit do camelu a ked ho na Kamziku odstavis, tak ho mozes cely zaigelitovat a ziadna nepriazen pocasia sa ho tykat nebude. :) Inak casom mozno sam zistis, ze tie materialne veci nie su to najdolezitejsie (tym samozrejme nechcem povedat, ze si netreba veci vazit).
24.11.2008 - 18:52:30
00
Snad posledny prispevok ohladom osvety pre vas, pohanov. :D
Bike nie je pre mna prvorado materialna zalezitost, skor naopak. Je to moj priatel a (zatial jediny) spolocnik v zivote. Priklad: Mam psa, idem do krcmi, necham ho vonku? Za predpokladu, ze ho mam rad, tak urcite nie.
24.11.2008 - 18:59:01
00
tmax keby som si myslel ža sa ťa to dotkne tak ti nič nenapíšem :-) naozaj sme sa zle rozumeli ale teraz už naozaj vôbec nechápem o čom točíš.To nemyslíš vážne s tým že bude vystavený nepriazni počasia bez doležitej pričiny.Presne ako píše ježiško su aj doležitejšie veci ako kus kovu ale samozrejme veci si treba vážiť ale nemyslím si že tu by sa tvojmu biku nejako ublížilo si mylsím ža na hoc akom maratóne čo jazdíš dostane viacej zabrať respektíve mu možeš viace ublížiť ako ked bude opretý aj v mraziku a snehu nejaké 2-3 hodinky vonku.Ak mi povieš jeden rozumný dovod k tomu čo hovoríš slubujem ti že donesiem termodeku čo sa dáva do elektriky k tomu predlžovačku a sam ti ho vlastnoručne zabalím do nej :-)
24.11.2008 - 18:59:33
00
a do termodeky zabalime aj tmaxa, aby nemal vycitky voci bajku, sadne si nabobok vedla bajkov a postrazi aj ostatne... rovnopravnost musi byt... :P
24.11.2008 - 19:11:34
00
rasto: Neboj, vobec sa ma nic nedotklo. Rozumny dovod, ktory pochopis(te), asi neviem udat. Co toto: Keby stal vonku pez pohnutia, bude mu zima, nezahreje sa pohybom. Ak by nebodaj aj prsalo si snezilo, vietor by nemohol tu vodu vyfukat, cize by lahsie primrzala pri mraze alebo sa usadzovala lahsie. :P

EDIT: Dudo, i tak še dá. :D
24.11.2008 - 19:14:20
00
ja suhlasim s tmaxom
24.11.2008 - 19:27:41
00
keyboard_arrow_up