Šariš
Je jednoducho najlepší... 25% [ 59 ]
Reigns & Rulez:) 11% [ 26 ]
Najkrajšie, najvášnivejšie, najrozumnejšie a celkovo najlepšie ženy su jednoznačne zo Šariša. 35% [ 83 ]
Je srdcovka! 29% [ 67 ]
Celkový počet hlasov : 235
Po vzore spišiakov a na popoud nehasnúcej hviezdy prešovského bikingu - petraG zakladám generálnu tému o pojazdoch na šariši:) Tak uvidíme či sa koťuha jedna ujme: ))

AM.EN godfather on Ripmo:)

Naposledy upravil Dijck dňa 04.12.2007 - 21:27:28, celkovo upravené 3 krát.

01.12.2007 - 17:26:55
00
PS: dnes na naucnom bolo paradne, taky akuratny snehovy poprasok aby nebol velky odpor na kolesa, a zaroven ani blato. Nadhera. Zajtra sa ide tiez - o 12:30 pri zimaku. See ya. Asi uz vezmem aj fotak..

01.12.2007 - 17:29:24
00
vcera to bolo panenske, cerstvo napadany sneh a ziadne motorky v patach. Dnes nas tam bolo ako maku...

Kona Blast
Specialized FSR XC Disc

01.12.2007 - 17:38:39
00
wibramy napísal:
vcera to bolo panenske, cerstvo napadany sneh a ziadne motorky v patach. Dnes nas tam bolo ako maku...

No ze sme ta nestretli:) Kde si jazdil? Zajtra dojdi na stretavku 12:30 pri zimaku...

01.12.2007 - 18:29:12
00
asi som Vam siel v patach, bolo vidiet stopy po asi 4 bikeroch, potom som stretol Jellyho dali sme pokec, a pri ceste domov po modrej som sa vydrbal, ak zapastie nebude boliet pridem, mozno este s jednym bikerom

Kona Blast
Specialized FSR XC Disc

01.12.2007 - 18:40:39
00
wibramy napísal:
asi som Vam siel v patach, bolo vidiet stopy po asi 4 bikeroch, potom som stretol Jellyho dali sme pokec, a pri ceste domov po modrej som sa vydrbal, ak zapastie nebude boliet pridem, mozno este s jednym bikerom

To mas zato, ze chodis dolu lahsou trasou, po modrej:) My sme sli smer borkut po hrebeni...vlado 2x skusil ci je zem dost zamrznuta...

Zajtra urcite dojdi.

01.12.2007 - 18:46:41
00
Dijck: Predpokladam, ze koliesko sa ti uz toci...

What is the biggest misconception about bicycle suspension?

Chicks will dig you because of your new bike. They don't care dude, shut up about bikes or you'll never get laid.

01.12.2007 - 18:50:59
00
Toto je presne tema, ktora tu chybala. Dobry napad. Takze toto by mohlo byt vhodne miesto na dohovorenie si stretavok.
Inak dnes bolo naozaj panensky. Skoda, ze zajtra nemozem.
persing: odlep sa od kompu a pod sa vysantit, naco si kupoval toho "hakelera"?

www.bike-forum.cz/foto/detail/1884-giant-nrs-2
www.bike-forum.cz/foto/detail/2638-ghost-ert-7500

01.12.2007 - 19:02:55
00
persing napísal:
Dijck: Predpokladam, ze koliesko sa ti uz toci...

Ono sa tocilo aj predtym:) Nechapem ako to mohol rafik takto relativne ok prezit. Je sice popraskany lak ale inak vyzera fajn..

01.12.2007 - 19:18:10
00
Dijck napísal:
Po vzore spišiakov a na popoud nehasnúcej hviezdy prešovského bikingu - petraG zakladám generálnu tému o pojazdoch na šariši:) Tak uvidíme či sa koťuha jedna ujme: ))

Som dojaty tolkou poctou :oops: , napad vznikol v debate od Jara S. st., ja som to len posununul na spravnu adresu, takze vdaka, Dijck.
Kotuha sa ujme, ak budu vsetci dosledne dodrziavat zverejnovanie oznamov o akciach v PO a okoli v tomto threade. :idea: Je to na nas ...

P.S. Tento vikend vynechavam, trocha zdravie hneva a stavba vola tiez :cry:
01.12.2007 - 21:59:49
00
jfab: Hakelera som kupoval na bikovanie, ibaze mne to v zime vobec nevyhovuje. Ja mam rad teplo a teplotu 25-30 stupnov. Ale nemysli si, ze je lahke sa len tak na neho pozerat a nepojazdit.

What is the biggest misconception about bicycle suspension?

Chicks will dig you because of your new bike. They don't care dude, shut up about bikes or you'll never get laid.

02.12.2007 - 12:04:22
00
Dijck napísal:

Tak vam drzime palce aby vam to fachcilo aspon tak ako nam. Niekedy asi najskor na jar musime dat nejaku druzobnu jazdu. Dnes sme zmakli peknych 25 km v lahuckom tempe nemalo to chybu viac u nas aj s fotom.
02.12.2007 - 18:17:39
00
Dijck napísal:
wibramy napísal:

To mas zato, ze chodis dolu lahsou trasou, po modrej:) My sme sli smer borkut po hrebeni...vlado 2x skusil ci je zem dost zamrznuta...

Zajtra urcite dojdi.

je lepsie spadnut dvakrát do mekeho ako narazit na kamen a znicit si vysnivany biely rafik :P

:arrow: :arrow: :mrgreen:
03.12.2007 - 18:00:27
00
on rafik neznicil len mal tam trochu vacsiu osmicku

GIANT REIGN ZERO/07,GIANT REIGN X1/08

03.12.2007 - 19:26:59
00
Tak dnes sme dali zasa salamander trail:) Jfab, Joess a ja... Joess si 2x skusil ako chutia najprv sutre-> priamo na prilbu, a potom v tom istom mieste kde Vlado nacal ruky a ja rafik, joess skusal ci prerazi strom. Nepodarilo sa. Bude to tam treba trochu vycistit aby bolo vidno na cesticku...
Inak to vyzera ze v slanskych nieje extremne vela snehu, v cca700mnm je asi 2-5cm a vsetko zmrznute. Takze ktovie, cez weekend mozno pojdeme vyssie..

04.12.2007 - 21:24:03
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy ~ Okuliare)
keyboard_arrow_up