hej presne 8)
26.10.2008 - 22:32:52
00
no co vam budem hovorit. V to rano som si menil kazetu aj retaz z LX na XT, bol som trocha v casovom strese aby som stihol vyjazd a bud som retaz nedostatocne skratil, alebo ju zle zanitoval. alebo oboje. pricina smrti sa este vysetruje heh. Po prvom zjazde nasledovalo prve prudke stupanie, rychlo som pod kopcom preradil a zacal dupat, po par zaberoch to strasne to puklo a vysledok je na obrazku.
Bilancia skody je urvata patka a zlomene jedno plastove kolecko v saltri. nikto uceny z neba nespadol tak aj ja sa z toho dufam poucim a ti mudrejsi nech sa poucia na mojej chybe, hehe ;)
26.10.2008 - 22:54:56
00
oooch, chudatenko bicyklik.. uprimnu sustrast.. :cry:

"chudatenko bicyklik oooch" bol po Horalovi 2008. toto je iba drobna porucha spotrebneho materialu ;)
26.10.2008 - 23:04:26
00
Mamela sľubujem že nepôjdem kálať drevo.
P.S. Nakoniec sa to tam tak zvrhlo, že som sa dreva ani nedotkol. hehe
Ku koncu týždňa začneme plánovať. No už teraz viem že budem môcť ísť jedine v nedelu.
P.S.2 Ak by niekto z mojich obľúbených chcel ísť na Sportlife 6.11. 2008 ozvite sa. Zabezpečím zadarmo vstupenku aj odvoz.
27.10.2008 - 09:37:37
00
ja si viem predstavit, ze by sme isli v nedelu - pre zmenu.

vyrazit bud doobeda, alebo okolo 13-tej. dame si viediet v priebehu tyzdna...

ostatni ste na tom ako s casom?
27.10.2008 - 12:26:26
00
ako pises, tak vyhovuje ... viem si predstavit aj tak aj tak ... len chôpaci, vy idete vsetci z Pezinoku? to je pre mna odveci ... na biely kriz sa viete nejak dostat? (teda viem, ze viete, ale ci sa vam bude chciet ... )
27.10.2008 - 12:43:56
00
z pezinku ide len Turbi a Eben, zvysok partie vyraza z BA, teda zavisi od planovanej trasy, ci to strihneme my z BA do pezinku alebo opacne. kazdopadne, ak by sme startovali z pezinku, tak mas u mna miesto v aute aj s bike-om...
27.10.2008 - 13:07:28
00
ooo ... vdaka ... tak uz len aby sa pocasie nepototo
27.10.2008 - 13:11:54
00
cez vikend ma byt pekne zes .. ale mozno bude poprchat cely tyzden aspon ilko rano nieco take hovoril
27.10.2008 - 13:49:21
00
cez vikend ma byt pekne zes .. ale mozno bude poprchat cely tyzden aspon ilko rano nieco take hovoril

Dr. Ilko a jeho predpovede:

Ďalšia vec, ktorú veľmi oceňujem je predpoveď počasia s Dr. Iľkom.
Dr. Iľko je sympatický starší pán, ktorý vie veľmi exaktne informovať o počasí, a to prostredníctvom rôznych grafov, štatistík a meraní.
Ale Dr. Iľko má veľmi špecifické vlasy, také jemné svetlosivé páperie. A tie sú pre mňa spoľahlivejšie ako akákoľvek predpoveď počasia. Keďže tieto predpovede sa zvyčajne vysielajú zvonku, zvyknem sa Dr. Iľkovi pozerať iba na jeho vlasy.
Keď vlasy poletujú, je veterno.
Keď sú vlasy prilepené k hlave Dr. Iľka, vonku prší, preto si treba zobrať dáždnik.
Keď sa vlasy lesknú, je vonku slnečno a bude pekný deň.
Keď sú vlasy v stabilizovanej polohe, ale pritom sa nelesknú, je zamračené, preto je tiež vhodné zobrať si dáždnik, pre istotu.
Vidíte, aké jednoduché, a pritom také účinné. Tak dúfam, že pána Iľka nevymenia za niekoho iného, lebo predpovede počasia tým stratia pre mňa zmysel.
27.10.2008 - 14:14:11
00
joj chlopaci ... cele spatne ... vcera som to spomenul len tak medzi recou doma a zena na mna pozera ako vietnamec z ryzoveho policka ... ze sak su sviatky ... ja som teda uplne mimo - vovec som nezaregistroval, ze su sviatky, snad to pochopite, ideme po rodine, takze tak asi tak ...
30.10.2008 - 15:21:08
00
Snáď to nebude vyzerať ako výhovorka ale chytili ma sople, pokašliavanie, malátnosť, studený pot takže u mňa je víkend jasný.
30.10.2008 - 15:51:38
00
no Turbes predbezne to ako vyhovorka vypada! predchripkove stavy nas trapia vsetkych, takze sa prosim prisposob a pod s nami! chalani, ja chcem ist v nedelu, takze kto sa prida?
30.10.2008 - 23:53:28
00
no ja som bol na hroboch uz dnes, takze to by sme mali. ale cez vikend som na Sumave takze sorry. Naviac Marin-aci mi stale nezohlali tu patku :( takze bikujem len na starom Scottovi, optimalizovanom na karpatske lesne asfaltky ;)
suma sumarum: tento vikend ja a bike nic.. :cry:

PS1 Mamela zopakujeme akciu "utec z roboty a chod bikovat" aj buduci tyzden?
PS2 ide niekto buduci piatok-sobotu na sportlife do brna?
31.10.2008 - 00:04:13
00
buko: som za obe akcie!
31.10.2008 - 00:27:39
00
keyboard_arrow_up