Žilina. Jednoznačne. :)
21.12.2007 - 12:47:35
00
Žilina. Jednoznačne. :)


:? tych 43km hore dole ...
21.12.2007 - 13:21:28
00
Najlepšie by bolo Líšiak, keby si ani nemusel nohy z PU vytiahnuť, čo?
21.12.2007 - 13:26:24
00
Žilina. Jednoznačne. :)


:? tych 43km hore dole ...


njn, Zilina-daleky vychod
21.12.2007 - 13:28:41
00
mne vyhovuje aj zilina aj donovaly :)
21.12.2007 - 17:39:34
00
Najlepšie by bolo Líšiak, keby si ani nemusel nohy z PU vytiahnuť, čo?


8) 8) 8)
22.12.2007 - 09:42:11
00
si myslim, ze do ziliny sa dostane vela ludi lahsie ako na donovaly :D . Puchov je tiez v pohode, tych 15 km si rad odpedalujem.
22.12.2007 - 14:00:09
00
Puchov je tiez v pohode, tych 15 km si rad odpedalujem.


no tak to uz vobec nezavana stredom pre vsetkych..(Puchov) to uz rovno my vychodniari mozeme navrhovat Poprad...

ostanme pri donovaloch alebo ziline - niektory mod nech sem hodi hlasovanie
22.12.2007 - 15:02:36
00
sa cudujem,ze este nikto nenavrhol bratislavu..take pekne krcmy tu mame :twisted:
22.12.2007 - 15:31:00
00
sa vobec cudujem preco je Bratislava hlavne mesto... :twisted:
22.12.2007 - 15:43:44
00
Ja som Zilinu navrhol zamerne kvoli najlepsej dostupnosti zo vsetkych kutov Slovenska. BA aj KE to maju priblizne rovnako blizko. Do uvahy prichadza este BB ale ta je ovela horsie dostupna ako ZA. Predsa len do ZA chodia rychliky kazde dve hodinky od BA aj KE plus nejke to IC. V ZA su aj vsakovake moznosti ubytovat sa (intraky, penziony, ubytovne). Moznosti bikingu ake su v ZA nema ziadne vacsie mesto. Zilincania (Robo, Katko) by pre ucastnikov pripravili nejaku peknu a hadam nenarocnu trasu na bike. Predsa si myslim, ze je to skor o spoznani ludi na fore a nie o narocnom bikingu. No a zaver by sa samozrejme niesol v znameni "tankovania paliva".

Saldi, vidim, ze si velmi podnikave dievca. Klobuk dolu. Snad z tohto napadu vzdide minimalne take fajn posedenie ako ste mali v BA.

Co sa tyka terminu uskutocnenia ja by som navrhoval marec. Viem ze z hladiska poveternostnych podmienok to nie je az take vyhovujuce, ale mnohi maju v maji ci uz maturity, skusky ci zapocty (vratane mna). Ale to by sa hadam dalo este nejako zladit.
22.12.2007 - 20:37:22
00
V marci tam vela ludi nedostanes a to sa cudujem, ze to navrhujes ty, ktory k pohybu potrebuje aspon 30 stupnov :).
Co sa tyka dostupnosti, jednoznacne Zilina. Cestovanie do BB prinasa so sebou caste prestupovanie a ovela dlhsi cas straveny jazdou vo vlaku.
22.12.2007 - 20:57:55
00
To bol len navrh. Okrem toho v marci sa hadam teplota vysplha nad moju akceptovatelnu hranicu. Ak nie tak by som to uz nejako prezil 8)
22.12.2007 - 21:04:43
00
Ja som Zilinu navrhol zamerne kvoli najlepsej dostupnosti zo vsetkych kutov Slovenska. BA aj KE to maju priblizne rovnako blizko. Do uvahy prichadza este BB ale ta je ovela horsie dostupna ako ZA. Predsa len do ZA chodia rychliky kazde dve hodinky od BA aj KE plus nejke to IC. V ZA su aj vsakovake moznosti ubytovat sa (intraky, penziony, ubytovne). Moznosti bikingu ake su v ZA nema ziadne vacsie mesto. Zilincania (Robo, Katko) by pre ucastnikov pripravili nejaku peknu a hadam nenarocnu trasu na bike. Predsa si myslim, ze je to skor o spoznani ludi na fore a nie o narocnom bikingu. No a zaver by sa samozrejme niesol v znameni "tankovania paliva".

Saldi, vidim, ze si velmi podnikave dievca. Klobuk dolu. Snad z tohto napadu vzdide minimalne take fajn posedenie ako ste mali v BA.

Co sa tyka terminu uskutocnenia ja by som navrhoval marec. Viem ze z hladiska poveternostnych podmienok to nie je az take vyhovujuce, ale mnohi maju v maji ci uz maturity, skusky ci zapocty (vratane mna). Ale to by sa hadam dalo este nejako zladit.


Slavo, mrská Ti? Marec? Šak hore ešte bude biele zlo...ak by som tam mal ísť len "posediet" tak to je o ninčen - a podľa mňa tam veľa ľudu nedostaneš zakiaľ to nebude aj s bikovačkou - a tá v Marci v Žiline nehrozí. Jun, Júl, August, September sú moje mesiace..
22.12.2007 - 21:05:28
00
Este raz. Ten datum bol len navrh. Pokojne to moze byt aj v maji. Ja si tolko casu najdem. Neberte to ako bernu mincu.

Okrem toho aku bikovacku cakas? Myslis, ze sa ti 30 ludi bude trepat na Martinky? Ak by to malo byt organizovane v nejakej prijatelnej urovni pre vsetkych tak, aby sa skupina na zaciatku nepotrhala na XY malych skupiniek s hodinovymi rozdielmi nemozes trasu tahat po najtvrdsom terene. Ja si to fakt predstavujem tak, ze by islo najma o stretnutie ludi a popri tom nejaka nie velmi narocna bikovacka (netvrdim ze to musi byt asfalt).
22.12.2007 - 21:46:53
00
keyboard_arrow_up