ani my ti slubit nemozme, ze ta vezmeme, ked si to rozmyslis dvadsiateho :evil:


To mi je jasne Saldi.. :oops:
04.04.2008 - 08:23:37
00
A nemozes si prip. pozicat MTB? Aspon by si bol v spolocnosti MTBikerov nielen vecer, ale aj cez den. :)

jeden problem tu je a to je ten ze nemam od koho
04.04.2008 - 10:38:46
00
Milí účastníci,

zo súkromných správ, čo som dostala, som sa dozvedela, že si myslíte, že na vás chcem zbohatnúť, keďže som požiadala o zaslanie zálohy, ktorú vám asi nevrátim, keďže storno poplatky za ubytovanie sú vo výške 50% poplatku. Naozaj som sa sklamala v niektorých ľuďoch..
Neviem ako vy, ale ja keď si zaplatím za rezerváciu stola, hodinu cudzieho jazyka atď. nik mi peniaze nevráti..
Tak ako ma Ja?No! upozornil, aby som zaslala SS o nových informáciách, tak som aj urobila a dostala som naozaj rôzne reakcie..
Ďakujem tým, čo ma pochopili!

Zasa o niečo múdrejšia Martina
04.04.2008 - 14:48:17
00
Mrzí ma, že už na začiatku plánovanej akcošky vznikajú takéto úbohé problémy s ľuďmi. Ludé šak sa uvedomte o čom je záloha a buďte radi, že Vám je stretko niekto ochotný zorganizovať. Snáď sa nebudeme handrkovať za pár stovák.
04.04.2008 - 14:55:43
00
kristova noho, co riesite priatelia? snad nie tych dvesto korun :shock: :shock: :shock:
04.04.2008 - 14:56:18
00
ano, dani!

spokojne moze spavat muffin (200) dana (500) kiri (200) jezus (800) turbi (200)
04.04.2008 - 15:01:57
00
Veď vy sa tam ešte pobijete :? Ale toto ma naozaj prekvapilo, toľké nadšenie a keď ide do tuhého..... veď naozaj 200 Sk je smiešna suma :P
Pre všetkých: Budte radi že Vám to niekto organizuje, inak by ste sedeli na p... doma.
Saldi: nabudúce sa na to vy.....
04.04.2008 - 15:08:12
00
ano, dani!

spokojne moze spavat muffin (200) dana (500) kiri (200) jezus (800) turbi (200)


len? :roll:
04.04.2008 - 15:14:55
00
..... veď naozaj 200 Sk je smiešna suma
nie, 200 korun nie je smiesna cena, len bike pod 20 000 na tomto fore je "smiesny"
04.04.2008 - 15:15:13
00

len? :roll:


no, prevody z inych bank jej este nemohli nabehnut. chvilku to trva... ja som platil hned po vyzve cez SS
04.04.2008 - 15:21:43
00
človek je tvor nevyspytateľný a podla seba súdim teba. Pre mnohých je to nepochopiteľné že musí ísť do rizika, áno je to jej riziko, ona dala zálohu a nie malú aby ste sa mohli stretnúť. K financiam si pripočítajte jej čas, náklady na mobil a nezaplatitelné odpovede na priblé otázky (niektoré) ...
Namiesto vdaky, že to niekto zorganizuje, lieta okolo toho, pošle zálohu z vlastného vrecka (prefinancuje) tak zrazu sa začnete štorcovať? ale fuj ...

saldi. ... zákaz čítania :!:
Budte radi že to Saldi robí zadarmo a namiesto špekulovania a trepania hlúpostí jej kúpte spoločne niečo hodnotné na pamiatku .... určite si to zaslúži.
04.04.2008 - 15:25:18
00
Hlavne to chce klid, este je predcasne hadzat vsetkych do jedneho vreca. :) Ako pisal mirecBB, medzibankove prevody este zbiehaju a tiez treba brat do uvahy fakt, ze nebol stanoveny deadline (mrtva ciarka) :) pre odoslanie resp. prijatie platby, takze plno ludi si to len tak z lenivosti urcite odlozilo na neskor v style "ved je cas". Ale tych, co vyznavaju filozofiu "Prazdne reci, skutek utek." do toho vreca pokojne aj natlacim ked bude treba. :twisted:

Urcite nepotesi, ked sa clovek snazi, obetuje vlastny cas aj peniaze a potom zrazu ludia zacnu vymyslat, ale to je o ludoch a s tym treba ratat. Prave preto som v Kristiane ten navrh vyzbierat zalohu aj dal, nech Saldi nepride o vlastne peniaze kvoli nezodpovednym "slubotechnam", co len hovoria, ale nekonaju. V kazdom pripade sa aspon oddeli zrno od pliev a zdrave jadro MTBikera sa tam urcite stretne. Sice to bude mozno menej ako 50 kuskov, ale uz od zaciatku som tvrdil, ze ak sa zozbiera nad 30 ludi, tak to bude velmi uspesna akcia a uz teraz o jej uspechu vobec nepochybujem.

Takze ti, co ste este zalohu neposlali a mate zaujem pojazdit, pokecat, pofotit, pojest, popit a co ja viem co vsetko este po... :lol:, poslite prosim peniaze najneskor v pondelok 7.4. vecer na uz vyssie uvedeny ucet, nech ma Saldi vo stvrtok uz jasno o realnom pocte ludi, aby sa dala spravit definitivna rezervacia ubytovania.

Dakujem za spolupracu a zodpovedny pristup a tesim sa na stretko. Ak neratam tento, tak uz nas od neho delia len dva vikendy. :)
04.04.2008 - 17:20:47
00
Chcela by som vás poprosiť, nepíšte mi SS na tému Varín, dnes poobede som ich dostala 26 a na každú odpovedala. Ak sa chcete niečo opýtať, napíšte otázku tu fórum. Odpoviem rada, no nebudem musieť sa opakovať. Je to verejné, tak nevidím problém. Na otázky budú vedieť isto odpovedať i iní účastníci. Ja pravidlá neurčujem, všetko je na dohode.
Vďaka za pochopenie.
Ďakujem tým, čo ma hneď pochopili. Nemala som ďaleko od toho, aby mi dnes poobede stiekla slza po líci.
05.04.2008 - 00:01:49
00
Ďakujem tým, čo ma hneď pochopili. Nemala som ďaleko od toho, aby mi dnes poobede stiekla slza po líci.


od radosti alebo od zialu?
05.04.2008 - 06:02:13
00
bohuzial to druhe..
05.04.2008 - 07:30:22
00
keyboard_arrow_up