davhan napísal:
preco az buduci :) prihlasit sa da stale.. :)

no uvazovala som o tom, ale v nedelu na obed musim byt v kosiciach...
a tak ci tak cely tyzden prsalo a ja som zatial taky vyletny cyklista a nechcela by som sa tam niekde prizabit :oops:
22.05.2008 - 20:20:02
00
surea napísal:

no, to je ale dilema :twisted:
tento rok vam budem silno stiskat prsty, aby vam to vyslo podla predstav a vsetci ste boli vitazi :wink:
a buduci rok tam budem dufajme s vami... :)

lezie na mna nejaka choroba, takze som zvedavy, ako v sobotu dopadnem... :?
...no tieto tvoje slova ma dostatocne povzbudili, takze ked mi bude vo vyslapoch najhorsie a budem mat pocit, ze uz dalej nevladzem, spomeniem si na teba a bol by v tom cert, keby sa v takej chvili vo mne nenasli este nejake zbytky sil, ktore by ma dotlacili uspesne do ciela :wink: ked uz s nami budes iba takto na dialku, prajem ti aspon, aby si mala v sobotu pekny slnecny den :)
22.05.2008 - 21:23:05
00
muffin napísal:

lezie na mna nejaka choroba, takze som zvedavy, ako v sobotu dopadnem... :?
...no tieto tvoje slova ma dostatocne povzbudili, takze ked mi bude vo vyslapoch najhorsie a budem mat pocit, ze uz dalej nevladzem, spomeniem si na teba a bol by v tom cert, keby sa v takej chvili vo mne nenasli este nejake zbytky sil, ktore by ma dotlacili uspesne do ciela :wink: ked uz s nami budes iba takto na dialku, prajem ti aspon, aby si mala v sobotu pekny slnecny den :)

Ale pán muffin, jak si mozes dovolit takto okato slecne Suree nadbiehat:)

Surea, v sobotu Ti ukazem krasy lesov v okoli Presova, co povies? Jazdime tu naozaj vyletnym tempom a krasy tejto ľúbeznej krajiny šarišškej poznam dokonale ; ) : ))))

AM.EN godfather on Ripmo:)

22.05.2008 - 21:34:25
00
never mu, chce ta zviest na zle chodnicky, plne ostrych kamenov a smyklavych korenov :evil: :P
23.05.2008 - 07:57:10
00
to all

opat sa raz zmenila predpoved pocasie (ako vzdy) a z pekneho vikendu uz vykukaju mracky.
tak teda pre vsetkych co sa zajtra pridaju:

stretnutie: 9:00 na Loky

trat: jedna z uvedenych v mapke - dohodneme na mieste (alebo na Lajoske)

dufam ze nam vyde pocasie!!!

...Kefalin, tydle starosti můžete pustit z hlavy. Lidí je na světe jako sraček...

23.05.2008 - 08:57:47
00
..fajn, tešíme sa, kedy predpokladáš príchod na Bankov? ...pridali by sme sa tam...
23.05.2008 - 09:09:02
00
Dijck napísal:

Ale pán muffin, jak si mozes dovolit takto okato slecne Suree nadbiehat:)

Surea, v sobotu Ti ukazem krasy lesov v okoli Presova, co povies? Jazdime tu naozaj vyletnym tempom a krasy tejto ľúbeznej krajiny šarišškej poznam dokonale ; ) : ))))

Ha! A mne bude niekto hovorit, aky som ja zaletnik :!:

What is the biggest misconception about bicycle suspension?

Chicks will dig you because of your new bike. They don't care dude, shut up about bikes or you'll never get laid.

23.05.2008 - 09:39:18
00
zusky napísal:
..fajn, tešíme sa, kedy predpokladáš príchod na Bankov? ...pridali by sme sa tam...

Na Bankove predpokladam o 9:30 (ratam aj rezervu keby niekto meskal na loky)

Na Loky sa cakame do 9:15...

...Kefalin, tydle starosti můžete pustit z hlavy. Lidí je na světe jako sraček...

23.05.2008 - 09:45:25
00
..O.K... o 9:30 budeme na Bankove...
23.05.2008 - 09:47:34
00
ja_michalko napísal:
Na Loky sa cakame do 9:15...

Pridam sa, pridem na Loky
23.05.2008 - 10:30:18
00
som myslela že sa pridám aj ja dievčatá a chlapci... ale cca 70-80km.... :roll: ... no teda......

Specialized

23.05.2008 - 10:44:15
00
gabika napísal:
som myslela že sa pridám aj ja dievčatá a chlapci... ale cca 70-80km.... :roll: ... no teda......

Vsak na Lajoske dohodneme "kudy-kam" dlzka vyjazdu sa da upravit podla pocitov. Moznosti ako sa vratit do KE je vela. Nevahaj!! Pojdeme dietne tempo, takze sa to da prejst.
23.05.2008 - 10:50:13
00
gabika napísal:

gabika bež, veď na Lajoške môžeš otočiť bike a ísť domov, keď zvážiš, že na to nemáš:) a cestu naspäť poznáš, horšie by bolo,keby som sa ja rohodla v hlbokom lese ďaleko za Lajoškou,že chcem ísť domov:)) tam už by som na výber nemala, musela by som došľapať cestu až do konca:) pretože cestu späť by som si určite nepamätala:))) vieš,ako by som sa pridala? Ty môžeš a váhaš, a ja neváham a nemôžem:(

bikeri odkaz pre vás,trochu sa tu začínam orientovať,ale zatiaľ na tom nie som najlepšie,ale mám správny smer:)) teda ,ak sa tento odkaz objaví tam,kam chcem:) a radšej vám nebudem vravieť,kde a s čím pracujem,lebo by mi dali hneď výpoveď:)

23.05.2008 - 10:53:55
00
robka2 napísal:
Ty môžeš a váhaš, a ja neváham a nemôžem:(

požičiam Ti bicykel? :lol:

Specialized

23.05.2008 - 11:25:23
00
gabika napísal:

požičiam Ti bicykel? :lol:

:) Ďakujem si zlatá:) ale tým,že mi včera oznámili,že bike nebudem mať, tak som zmenila plány na víkend:(

bikeri odkaz pre vás,trochu sa tu začínam orientovať,ale zatiaľ na tom nie som najlepšie,ale mám správny smer:)) teda ,ak sa tento odkaz objaví tam,kam chcem:) a radšej vám nebudem vravieť,kde a s čím pracujem,lebo by mi dali hneď výpoveď:)

23.05.2008 - 11:30:28
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Prilby)
keyboard_arrow_up