To Pisosip: :wink: hmmm, poznas to tam, ale nebolo to urcite zabludenie ... tu fotku som tu dala na spestrenie, ale je pravda ze tento vyhlad necakajte na klasickej ceste (pst).


S tym bludenim som pochopitelne zartoval. :wink:
poslal som ti ss.
30.09.2008 - 13:37:39
00
ale nie, ved vlastne tym cyklochodnikom do vrbova prejdes do zakoviec a cez usvit sa dostanes do popradu, konkretne do strazoch..dalej by sa dalo po cyklistickom do svitu...to by bolo fajn, vyhnes sa tak tym frekventovanym cestam :idea:

No cez Úsvit som ešte nikdy nešiel, ani presne neviem kde to je :oops: , marí sa mi nejaká odbočka v Žakovciach :?: , ale zas cyklistický z PP do Svitu využívam stále, ked idem z Tatier do PP a potom do Lomnice. Veď uvidíme ako to s tým chodníkom bude :).
30.09.2008 - 19:31:48
00
Dnes idem na trening kto sa prida
Start 14:00 Kezmarok-Huncovce-Velka Lomnica-Tatranska Lomnica-Intercamp tatranec-tatranska Lomnica-Tatranska lesna-Horny Smokovec-Stary Smokovec-Hrebienok-Stary Smokovec-Horny Smokovec-Tatranska lesna-tatranska Lomnica-Intercamp tatranec-Tatranska Lomnica-Velka Lomnica-Huncovce-Kezmarok
06.10.2008 - 10:56:48
00
Dnes idem na trening kto sa prida
Start 14:00 Kezmarok-Huncovce-Velka Lomnica-Tatranska Lomnica-Intercamp tatranec-tatranska Lomnica-Tatranska lesna-Horny Smokovec-Stary Smokovec-Hrebienok-Stary Smokovec-Horny Smokovec-Tatranska lesna-tatranska Lomnica-Intercamp tatranec-Tatranska Lomnica-Velka Lomnica-Huncovce-Kezmarok

O 14:00 je pre mňa dosť skoro. V piatok by sme mohli niekam ísť. Ešte ti dám vedieť 8) :) .
06.10.2008 - 14:34:14
00
dnes ta ista trat aj cas o 14:00 od nemocnice KK



PS: :| znova pojdem v imaginarnom pelotone :mrgreen:
07.10.2008 - 11:28:36
00
presuvam to na 13.30
07.10.2008 - 12:54:52
00
Plánuje niekto isť cez víkend do tatier na cestnom bicykli ?
09.10.2008 - 12:55:36
00
Vybehli sme vcera na Hrebienok ze si to dame po turistickej dole a nemile prekvapko :? vsetko zatvorene,lesik co bol po turistickej skoro cely zrubany,dokonca aj druha strana(lyziarska trat) zatvorena a zahadzana,nechapem preco aj ten zbytok lesa vyrubuju :cry:
15.10.2008 - 09:56:48
00
Vybehli sme vcera na Hrebienok ze si to dame po turistickej dole a nemile prekvapko :? vsetko zatvorene,lesik co bol po turistickej skoro cely zrubany,dokonca aj druha strana(lyziarska trat) zatvorena a zahadzana,nechapem preco aj ten zbytok lesa vyrubuju :cry:

lebo im *****. :evil:
15.10.2008 - 10:37:39
00
ja myslim, ze presne vedia co robia :(
15.10.2008 - 12:58:14
00
Vybehli sme vcera na Hrebienok ze si to dame po turistickej dole a nemile prekvapko :? vsetko zatvorene,lesik co bol po turistickej skoro cely zrubany,dokonca aj druha strana(lyziarska trat) zatvorena a zahadzana,nechapem preco aj ten zbytok lesa vyrubuju :cry:

Zavolaj do TA3, JOJ abo Markizy - mozno aj spravia reportaz a budu sa pytat kompetentnych. Treba aby sa o tom ludia dozvedeli. Sakra, to akoze zrusili skoro cely lesik od Hrebienka az po dolnu stanicu? Hadam nie... :cry:
15.10.2008 - 13:26:22
00
Vybehli sme vcera na Hrebienok ze si to dame po turistickej dole a nemile prekvapko :? vsetko zatvorene,lesik co bol po turistickej skoro cely zrubany,dokonca aj druha strana(lyziarska trat) zatvorena a zahadzana,nechapem preco aj ten zbytok lesa vyrubuju :cry:



My sme šli tade pred dvama týždňami, vyrúbané bolo len čiastočne a keďže tam ešte nejaké stromy boli, bolo mi úplne jasné, prečo ich vyrubujú. Všetky stojace stromy boli ako časovaná bomba, všetko bolo suché, otázka času, kedy príde silnejší vietor a stromy popadajú. Všetko bolo napadnuté tým nechutným žrútom lyka.
15.10.2008 - 13:30:01
00
no ked to tak bude pokračovať aj nadalej, tak možno o niekolko rokov uvidim z domu bilicku ci reinerku.....no, kto vie ci nakoniec aj nestratia VT štatut narodneho parku :cry:
15.10.2008 - 14:06:31
00
My sme šli tade pred dvama týždňami, vyrúbané bolo len čiastočne a keďže tam ešte nejaké stromy boli, bolo mi úplne jasné, prečo ich vyrubujú. Všetky stojace stromy boli ako časovaná bomba, všetko bolo suché, otázka času, kedy príde silnejší vietor a stromy popadajú. Všetko bolo napadnuté tým nechutným žrútom lyka.

Najskor to aj bude ich argument,ale ten lesik zas taky riedky nebol co-to popadalo,ale bol husty dost.Sli sme tadial asi pred mesiacom,tesne predtym co to zacali vyrubovat uplne.Mimochodom na jar to tiez byrubovali a cistili.Zrejme uz nevedia kedy prestat alebo im z toho dobre sype... :evil:
2Jezus: skusim mail...
15.10.2008 - 14:12:20
00
ide niekto cez víkend do tatier
16.10.2008 - 12:57:01
00
keyboard_arrow_up