Pár ľudí sa ozvalo už na môj návrh na pomerne dlhú trasu zo Žiliny cez Čadcu po Javroníkoch až do Púchova a späť do Žiliny

17. alebo 24. august sú termíny kedy bude pravdepodobne tento výjazd uskutočnený ... všetko to záleží od počasia a okolností

> štart v Žiline pravdepodobne okolo 6-7:00
> po ceste až do Čadce odtiaľ hore k horskému hotelu Husárik a po červenej po hrebeni až na Kohútku
> zjazd do Púchova (buď Tonyho džunglou alebo po asfalte)
> cesta do Žiliny

> odhadovaná dĺžka okolo 180km z toho asi 80 km po Javorníkoch

... bolo by dobré ak by sa pridal niekto kto trau dobré pozná .. hlavne hrebeň Javorníkov .. poznám takmer celú trasu no niektoré úseky ..

takže kto má chuť a záujem môže sa pridať

účastníci zatiaľ: asphalt, tulenik (len úsek CA-PU)


Naposledy upravil Lapierre dňa 16.08.2008 - 14:24:37, celkovo upravené 1 krát.

07.08.2008 - 00:02:17
00
ked vam mozem poradit

dajte zilina cadca vlakom...

po asfalte ???? to sa mi zda zbytocne...

druha rada z cadce do makova mylsim ide ten hreben je dost zle znaceny my sme sa dost stracali ked sme tam boli dost to leze na nervy... clovek ktory to tam pozna sa naozaj zide....

a dalsia vec husarik nefunguje... budete mat problem s vodou vycihajte si pramen alebo aspon sa dobre zasobte z cadce....

prajem ultimatny bajkersky zazitok!
07.08.2008 - 00:11:44
00
aj mne by sa za normálnych okolností zdala cesta do Čadce zbytočná .. no je to výzva 8)

no a z Čadce až na Makov ten hrebeň ako tak poznám ... ale myslím že niekto kto to pozná dobre sa ešte nájde .... proste s mapou sa tam nedá zablúdiť

no a voda sa pekne doplní v Čadci a potom ďalej ak by došla myslím si že ľudia z lazov radi pomôžu

najviac ma aj tak trápi počasie :?

quidoo vďaka :wink:
07.08.2008 - 00:16:00
00
ja len ze to mam hlboko v pamati je to nadhera ale isli sme tam za sakramenskeho horka a ratali sme s husarikom ...

takto sme to museli riesit...

Prílohy:

1.JPG
1.JPG 44.71 KiB thumb_up0thumb_down

07.08.2008 - 00:32:45
00
trosku improvizacie....

pri nakej vikendovej chatke bola studna....

Prílohy:

2.JPG
2.JPG 36.77 KiB thumb_up0thumb_down

07.08.2008 - 00:33:21
00
Tak prispejem aj ja, tiež si myslím že ísť po ceste do CA je zbytočné, keď už tak isto radšej ten vlak, inak podľa mňa Husárik funguje, neviem prečo by nemal...červená v smere Husárik - Semeteš je problematická až na konci nad Semetešom, tam sa dá trošku poblúdiť, inak no problem...Semeteš - Melocik máte prejdené, tam je to také no...dá sa...Melocik - Kasárne je pohoda, je to také hore-dole, dlho som to nešiel, krajšie opačným smerom...Kasárne - Kohútka je brnkačka...po tejto štreke by som na tvojom mieste zabudol na Tonyho džunglu...ísť do PU mi príde zbytočné, jedine že by niekto chcel ísť na vlak, radšej Podjavorník / Papradno a domov cez Patúch. Ja sa isto nepridám, prvý termín som vyhradil paničke a druhý budem dýchať alpský vzduch... 8)
07.08.2008 - 09:24:50
00
Kukam, ze oba terminy su v nedelu. Bola by moznost ist v sobotu ? Potom by som mohol v nedelu relaxovat a liecit sa...

Ale zaujem mam aj tak. Nechcem vidiet ten Pondelok potom. :lol:
07.08.2008 - 14:29:32
00
tiez by som povedal ze husarik funguje, na 100% viem ze aspon cca pred mesiacom ked som siel okolo boli tam nejaki ludia..

inac k tej trase.. velmi rad by som sa k vam v cadci pripojil ale bohuzial na takuto makacku som este nestihol nabrat dostatok skilllu :oops: snad nejdete poslednykrat cosi podobne, potom dajte vediet vasu presnu trasu, po kuskoch ju budem trenovat :)

GL & HF


Naposledy upravil Kufor dňa 28.11.2008 - 22:56:49, celkovo upravené 1 krát.

07.08.2008 - 16:49:55
00
k tomu husariku moze byt som si neuvedomil ze som tam bol v 2003 :roll:
07.08.2008 - 18:20:35
00
no neviem teraz ešte ..viem že CA na biku a ísť do PU je zachádzka no nevadí mi to práve mi ide o to vdostať sa na Kohútku vlastnými silami a prejsť si celý hrebeň Javorníkov ... Púchov ešte neviem či sa pôjde no uvažoval som aj o prejazde z PB na Rajeckú stranu :wink:
07.08.2008 - 18:31:11
00
Ja sa pridám na 99%. Hrebeň z Čadce až na Melocik by som ako tak poznal asi 80 % mám prejdené. A k tej asfaltke do CA, no ak chceš nabrať kilometre, tak OK, by mi to ani moc nevadilo, len potom neviem, že pokiaľ by som došiel. A ďalšia vec je tempo, je to dosť kilometrov, tak nemôžeme dávať hodinové pauzy pri každej krčme (no vlastne na hrebeni ich moc nie je). Už len aby počasie bolo a môžeme ísť.
07.08.2008 - 19:51:23
00
iceman konečne hehe ... neboj nič tempo prispôsobíme .. len to počasie ako som písal ... tak už sa teším a som rád že si sa rozhodol a odhodlal 8)
07.08.2008 - 19:55:00
00
Ja by som zo ZA do CA poriesil nejakou alternativou (vlak) a radsej ak by som vladal, tak dat nieco za povazskou na rajecku alebo sulov
07.08.2008 - 19:56:17
00
no Buli tak nejak som uvažoval ale zas nie moc niečo ako EKG lebo nemyslím si že v závere budeme mať chuť ešte na Roháč alebo tak :wink:
07.08.2008 - 20:00:49
00
Asfaltka je sice na kilometre, ale to uz potom radsej full asfalt. V tomto pripade sa bojim aby to nebolo demotivujuce. Je to cesta s nepatrnym stupanim, aut a kamionov nespocetne vela a este ta blba odbocka pred tunelom. Bohvie ci to nebude ubijak na psychiku a svaly.

Ale uvidime ako sa to vyvinie do dalsieho tyzddna s chutou.

Inak preferujem ten prvy datum ak zivelne okolnosti dovolia. :D




P.S.: radsej by som setril na cely hreben a ak by bolo malo kilakov dobit to nejako potom, nez ist zo za na biku a zdochinat pred koncom v kopcoch. Ale za pokus mozbyt aj to
07.08.2008 - 20:08:15
00
keyboard_arrow_up