MTBiker Expedition 3 Varín -stretko XC-EN

28.05.2010 - 30.05.2010
XC preteky
Varín (Slovensko)

Propozície
Zúčastnených bikerov (10)
CLOOM1CraObsHLUPAKjfabLapierrePolovladolyojo
romanx: no, ale na Teba vytiahnem svoj XC bajk, ziadne AM/EN :D
24.02.2010 - 21:10:52
00
Áno ... aj ja sa už teším. Už nám to tu začína pomaly obsychať. :)
24.02.2010 - 21:47:35
00
:inlove: Juj Dana na to sa najviac teším, :inlove:

ved za chvílu sa mi ženiť trebaa :lol: :tmi:
25.02.2010 - 08:41:41
00
http://www.chatafatranka.tk - je to nova stranka chaty, este nedokoncena, ale postupne pribudne vsetko, co potrebujeme vediet:) :) :hai:
08.03.2010 - 11:29:50
00
Snad ten sneh na fotkach do maja odpracu:)
08.03.2010 - 13:12:11
00
dala som tam foto co som akurat mala, ten sneh tam uz nieje:)
08.03.2010 - 14:57:22
00
A uz su nejake blizsie info ohladom tej chaty. Kolko, pre kolkych, atd.
10.03.2010 - 07:48:51
00
Po dlhšej dobe opäť oživím túto tému s kopou dôležitých informácií.

Tak začnem pekne poporiadku, už mám informácie o ubytovaní cenách za stravu a podobne.

Už dávnejšie bolo oficiálne, že akcia sa bude organizovať na chate Fatranke, tak aby to bolo všetkým jasné, je to definitívne.

S cenami je to takto:

- ubytovanie na viac ako jednu noc vyjde 7,- € (za dve noci teda 14,- €)
- ubytovanie len an jednu noc vyjde 9,- €

Strava: v ponuke sú plná penzia a polpenzia. Jedlá sú klasické varené domáce, musíme sa sami dohodnúť, čo chceme jesť vopred. Jedlo musí byť pre všetkých jednotné (kapacity kuchyne sú predsalen obmedzené a variť 5 druhov jedál sa nedá naraz). Ak máme nejaké špeciálne požiadavky na pitie, jedlo, je dobré dať dopredu vedieť, na chate nedržia nejaké špeicálne drahé pitivá a podobne :) ... čo je jasné.

Ceny stravy:
- raňajky 2,- €
- obed 5,- €
- večera 3,- €

Zálohu vo výške polovice celkovej sumy musíme zaplatiť do 28. apríla 2010

Preto by som poprosil všetkých aby už postupne začali posielať peniaze na tento účet: 0425071373/0900

Do správy pre adresáta mi napíšte o koho ide, v prípade ak platíte viac ľudí naraz, uveďte aj ostatných, alebo mi dajte formou PM alebo mailu vedieť, za koho ste zaplatili. Rovnako by som poprosil aby ste mi napísali aj o aké jedlá máte záujem, či len polpenzia alebo plná a podobne.

O peniaze sa báť netreba, môžete mi dôverovať, najradšej by som bol, ak by ste už rovno posielali plnú sumu, potom budú len zbytočné komplikácie s posielaním na 2x. Ak sa niekto chystá na jednu noc, rovnako napísať správu na ktorý deň ide a ostatné vyššie spomínané detaily.

Izieb je tam 11, po štyri postele 9x, po tri postele 1x a po dve postele 1x. Myslím, že tie 3 a 2 mieste sú už obsadené. Ak by nestačilo miesto pre všetkých (41 ľudí) je tam možnosť aj prístelky na každú izbu +1, takže 50 ľudí vedia ubytovať. Potom sa samozrejme cena ubytovania zníži, čiže dokopy bude 4+1 stáť ako keby tam boli len 4ria ľudia. Bude tam však potom nutnosť nejakého spacáku a podobne.

Ak by sa náhodou našlo pár ľudí čo by mali záujem o ubytko po 28. apríli, dá sa doplniť, len pozor aby bolo kam. Ak by sa náhodou hlásilo prekvapivo viac ľudí ako 50 budem sa snažiť vyriešiť ešte neajké ubytovanie. No o týchto veciach je dobré vedieť čo najskôr, nie na poslednú chvílu.

To by bolo k ubytovaniu všetko, ak má niekto nejaké otázky, kľudne píšte, najlepšie asi mail na Miroslav.lp.vrabel@gmail.com
Prosím nenechávajte si platenie na posledný termín, tiež som len človek a mám svoje povinnosti. :)


Ešte jeden oznam k tričkám. Máme v úmysle dať robiť sériu tričiek, ich cena ešte nie je jasná, dnes bol navrhnutý design, cez týždeň budem riešiť cenu s firmou, čo ich bude tlačiť. Zatiaľ aspoň teda kritiku k designu a návrhy čo by ste upraivli. Fotky hneď nižšie tuná dole :n: ( :lol: ).

No a môžete sa začať dohadovať na tom, čo budete chcieť jesť. Ako som písal, varia klasické domáce jedlá, tak žiaden kaviár a podobne. :)

Príloha:
Zadná strana čierny.JPG
Zadná strana čierny.JPG 36.23 KiB thumb_up0thumb_down



Príloha:
Zadná strana biely.JPG
Zadná strana biely.JPG 35.7 KiB thumb_up0thumb_down



Príloha:
Predná strana čierny.JPG
Predná strana čierny.JPG 51.73 KiB thumb_up0thumb_down



Príloha:
Predná strana biely.JPG
Predná strana biely.JPG 50.67 KiB thumb_up0thumb_down

28.03.2010 - 17:03:11
00
plna penzia asi nema vyznam kedze cez obed budeme niekde v terene takze ideal je: piatok-vecera, sobota-ranajky+vecera, nedela-ranajky

takze ak dobre ratam tak cely vykend by stal na osobu vseho vsudy 24€

a co sa tyka jedla tak mne je to uplne jedno zjem vsetko
28.03.2010 - 18:52:50
00
Suhlasim s Polom. Jem a pijem vsetko okrem tekvice.
28.03.2010 - 19:45:57
00
jj, tiez zjem vsetko..nejaky snicel by asi bodol vsetkym, kura...
a suhlasim s navrhom, ze obedy budu asi zbytocne - pre bikerov


Naposledy upravil romanx dňa 28.03.2010 - 20:08:45, celkovo upravené 1 krát.

28.03.2010 - 19:48:54
00
Otazka č. 1. Zaloha je za ubytovanie ?
2. Je mozne objednat len vecere ?
Tricka v pohode :y: za 4 € budu dobre :D
28.03.2010 - 19:49:41
00
Takže väčšina pôjde asi na polpenziu ... čo sa dalo aj čakať. Samozrejme čakám to potom od vás ešte pri platení, že mi dáte vedieť.

Záloha je za všetko, takže aj za jedlo. Bol by som rád ak by ste posielali potom plnú sumu, ale ak niekto nemôže/nechce tak potom sa nejak dohodneme. :)

Ak vyjdu tričká do 5,- € tak budem rád. Za kvaltinejšie čisté tričko sa platí 3,- € takže dá sa čakať tých 5-6,- €. Dúfam, že bude záujem. Ak sa nepáči niečo na nich tak kritizujte, ešte sa dá zmeniť. (Tá modrá bude asi trochu sýtejšia, design by sa však už meniť nemal .. ?)
28.03.2010 - 20:04:40
00
Ok poslem plnu sumu :y:
28.03.2010 - 20:12:54
00
Podľa mňa to bude najlepšie riešenie. Dostávať od niekoho 2x peniaze je podľa mňa zbytočná komplikácia. Samozrejme, kto sa rozhodne poslať len zálohu, má na to právo. Veľa ludí ma osobne vôbec nepozná, takže to pochopím. Ale ak mi niekto pošle plnú sumu, báť sa o peniaze nemusí. ;)
Píšem to ako vysvetlenie pre všetkých, prečo chcem radšej plnú sumu ...
28.03.2010 - 20:18:22
00
keyboard_arrow_up