Ty sa na tych pozerov vyser a ked tam chces mat flasu (co je normalna vec) tak si ju tam nechaj. Obcas niektore komentare nechapem. Komu vadi flasa na bicykli je trochu chory myslim. Keby tam mal aj stojan tak co? Ide o bike nie? Nema si dat aj pneumatiky od Versaceho? Majte rozum ludia a pozerajte na to na co treba. OMG
05.03.2007 - 18:59:01
00
ty OMG neviem co sa hned jedujes...kazdy tu len vyjadri svoj nazor na dany bike a zaroven je kazdemu jasne, ze Duxo moze mat nase postrehy akurat tak u r..i nikto tu nikomu nic nerozkazuje - chapes???

edit pozing a zmysel pre aku-taku estetiku su podla mna 2 odlisne veci...


Naposledy upravil PaliG dňa 05.03.2007 - 19:02:56, celkovo upravené 1 krát.

05.03.2007 - 19:01:37
00
presne ako napísal Pali ide tu iba o vyjadrovanie názorov, kto chce si to zoberie k srdcu kto nie tak nie..........
05.03.2007 - 19:05:08
00
naco pises to iste dvakrat...mne sa tam ta flasa tiez nepaci :) ...nemam nic proti tomu ked ju ma ked jazdi, ale ked sa foti bike do galerky, tak sa tam taka gucala nehodi...ty sa tiez fotis na obciansky v radiovke? :) btw...s tym stojanom si to uz prehnal...
05.03.2007 - 19:08:05
00
ty OMG neviem co sa hned jedujes...kazdy tu len vyjadri svoj nazor na dany bike a zaroven je kazdemu jasne, ze Duxo moze mat nase postrehy akurat tak u r..i nikto tu nikomu nic nerozkazuje - chapes???

edit pozing a zmysel pre aku-taku estetiku su podla mna 2 odlisne veci...
No sorac.Neviem co je vsak neesteticke na flasi na biku..Myslis samotnu flasu? Neviem,ale ja ked pozeram na bike tak flasu a podobne hovadiny ani nevnimam,pozeram na bike ako taky.Ako mne nevadi co tu pises,tvoja vec,jasne, ja len aby sa tu ludia nebali davat fotky len preto,ze maju skaredu flasu alebo odrazky.
05.03.2007 - 19:13:39
00
naco pises to iste dvakrat...mne sa tam ta flasa tiez nepaci :) ...nemam nic proti tomu ked ju ma ked jazdi, ale ked sa foti bike do galerky, tak sa tam taka gucala nehodi...ty sa tiez fotis na obciansky v radiovke? :) btw...s tym stojanom si to uz prehnal...
Preto dvakrat,lebo mi blbne GPRS.Pisem cez JIMMa na fone,sry.Ako ja bezne pouzivam flasu na biku tak preco by nemala byt na fotke?K tej radiovke.To si napisal ako keby ju kazdy okrem teba nosil.Nosim okuliare a v nich sa dam aj odfotit nie?Flasu nosim,tak nech tam je.Upozornenie: je to moj nazor iba.
05.03.2007 - 19:19:05
00
ako vidiet Duxo je dost chapavy clovek na to, aby zistil o co nam ide. vyskladal si bike, da ho sem, ostatni napisu co sa paci(pripadne nepaci), co ma vymenit atd...a ak uvazi, ze asi maju pravdu a ma nejake peniazky, urobi upgrade a je to. vsetko je to na jeho vlastnom uvazeni...

btw viac-menej pri kazdej veci (nielen bike) pozeram (okrem funkcnosti) aj na jej dizajnovu(esteticku) stranku...a nemusim byt hned pozer. the end;)
05.03.2007 - 19:19:59
00
ako vidiet Duxo je dost chapavy clovek na to, aby zistil o co nam ide. vyskladal si bike, da ho sem, ostatni napisu co sa paci(pripadne nepaci), co ma vymenit atd...a ak uvazi, ze asi maju pravdu a ma nejake peniazky, urobi upgrade a je to. vsetko je to na jeho vlastnom uvazeni...


no to neviem.... :D
05.03.2007 - 19:29:19
00
ako vidiet Duxo je dost chapavy clovek na to, aby zistil o co nam ide. vyskladal si bike, da ho sem, ostatni napisu co sa paci(pripadne nepaci), co ma vymenit atd...a ak uvazi, ze asi maju pravdu a ma nejake peniazky, urobi upgrade a je to. vsetko je to na jeho vlastnom uvazeni...

btw viac-menej pri kazdej veci (nielen bike) pozeram (okrem funkcnosti) aj na jej dizajnovu(esteticku) stranku...a nemusim byt hned pozer. the end;)
Neboj,ja to tiez chapem.Ja len,ze keby sa tu komentovali iba komponenty a nie flase tak by to bolo ok..Ozaj a ked mas zmysel pre estetiku tak porad aku flasu si kupit k ciernemu biku?;-) Aj tak si myslim,ze tu nejde o to aka je flasa ale o to,ze tam vobec je a to je chore.A ak mam pocit,ze potrebujem stojan tak preco tam nemoze byt preboha? Ak nevadi funkcnosti,vaha nevadi a potrebujem ho tak preco by tam nemal byt?Ako nemienim tu toto riesit,len poprosim aby sa komentoval bike a nie hovadiny.Dakujem a zelam vsetkym vela zdravia:-)
05.03.2007 - 19:33:21
00
mňa skôr ako nejaká flaša zujíma prečo tam má normálnu vidlu? Canon je Canon s Lefty alebo s Headom.Ináč sa s toho stava normálny bike.Moj názor.
05.03.2007 - 22:09:50
00
Len piste blbosti, o mesiac tu aj tak nebudu.... :twisted:
06.03.2007 - 07:25:11
00
Len piste blbosti, o mesiac tu aj tak nebudu.... :twisted:
Preco? Bola by skoda tohoto fora :(
06.03.2007 - 12:36:41
00
cila spravne, neries to tu, asi by tu s tebou a tvojim stojanom malokto suhlasil :P ale proti gustu ziadny disputar, ze? ...btw pozri sa sem http://forum.mtbiker.sk//files/hpim7249_658.jpg ...toto tiez niekto povazuje za fajn bike.... ja nie :wink:
06.03.2007 - 12:52:06
00
Len piste blbosti, o mesiac tu aj tak nebudu.... :twisted:
Preco? Bola by skoda tohoto fora :(

Nejde o forum, ale o to, ze sa tato tema "cisti" od pismen a zostavaju len fotky... ked si to este nezaregistroval...
06.03.2007 - 13:30:07
00
cila => Založený: 23 február 2007

tak trocha pomalsie nanho :P
06.03.2007 - 14:54:06
00
keyboard_arrow_up