Servis sa ti s tym babrat nebude. Tam ti vymenia len vsetko. Treba odliepat dotyk od LCD a to sa nemusi podarit
11.06.2015 - 10:59:29
01
Skus tuto http://www.gme.sk je to pri Baumaxe na Bajkalskej.

Este doplnim, ze ich maju v ponuke dost. Normalne treba studovat ze ktory bude naj. :)

http://www.gme.sk/chemicke-pripravky
11.06.2015 - 11:20:10
00
zdravim pani..podarilo sa mi tento tyzden rozbit sklo na HTC Desire 610..uz sa mi to raz stalo, za vymenu som vtedy platil okolo 100eur, menilo sa to komplet ako jeden kus - displej aj so sklom..Akosi som to vtedy neriesil, no teraz pozeram, ze sa da kupit aj len samostatne sklo (digitizer), co by mi v podstate podla mna malo stacit, LCD plocha vyzera byt ok, len proste telefon nereaguje na dotyk..A je tam teda zasadny rozdiel v cene - samotne sklo stoji okolo 20, cela plocha aj so sklom od 50 eur vyssie.. Nepoznate nejaky dobry servis v BA, kde by mi vedeli vymenit len cisto to sklo? Prip. ak by ste naahodou niekto mali skusenosti s niecim podobnym - zvladnem to vymenit aj sam doma?
Vopred dakujem za rady


So sklom sa ti nebude servis babrat ja sam sebe doma by som to skusil vymenit. Ale cudziemu no vies ako to je. cloveku sa to pacit nebude lebo to bude take no nedokonale a s urcitostou by sa ti tam prasilo jedna radost. Takze kup si displej so sklom z ebay-u alebo kde preferujes. A vymen si to doma sam ak si zrucny. navodou na tube najdes hafo.
11.06.2015 - 13:23:31
01
Digitizer je riziko meniť. Stačí trošku pritlačiť A dipslay je v... preto servisní menia celý komplet. Pozri si na aliexprese. Za pár drobných kúpiš :) výmena je pár desiatok minút. Do hodiny to máš
11.06.2015 - 17:34:53
01
Takže Motorola po smrti. Rozobral som, kontakty zoxidované a vnútri na niektorých miestach normálne klasická hŕdza. Pri tom sa mi podarilo zničiť aj káblik na displayi, ktorý kvôli oxidácií nešiel odpojiť. Na náhradné diely ostala tak batéria a predná kamera. Marinada keď ti odíde baterka, tak je tvoja ;).

Začnem sa asi obzerať po novom telefóne. Prípadne možno zase Moto G. Bol som s ňou veľm spokojný. Škoda jej :(
11.06.2015 - 20:42:48
00
Niesu nahodou tie vase spominane fony vodotesne?Teda aspon par minut vydrzat pod vodou?Ja sice mam Motorolu Defy,aj ked chudiatko ma rozbite sklo(foto neskor),ale nova na dazdi bez problemov,no do vody som ju radsej nedaval hoci ma deklarovanu pol hodinu.Riesenie zaruky cez e-shop a tak.Ale podarilo sa mi pred par rokmi,uz neviem ci sms,ci hovor.Vytiahol som LG GT540,vtedy novinka, pri moceni a tak dobre paddol na hranu misy,ze som sa potesil,ze sa neutopil.No bohuzial zle narazil a novy display ma stal 50€.Dost draho ma vtedy vysiel :-)
11.06.2015 - 20:56:09
00
Moto G by mala vydržať nejaký pot, dážď a tak, ale vodotesná ako Defy nie je. Tú som mal predtým a s vodou problémy nemala. Len ma štvala jej strašná pomalosť.
11.06.2015 - 21:05:16
00
zdravim pani..podarilo sa mi tento tyzden rozbit sklo na HTC Desire 610..uz sa mi to raz stalo, za vymenu som vtedy platil okolo 100eur, menilo sa to komplet ako jeden kus - displej aj so sklom..Akosi som to vtedy neriesil, no teraz pozeram, ze sa da kupit aj len samostatne sklo (digitizer), co by mi v podstate podla mna malo stacit, LCD plocha vyzera byt ok, len proste telefon nereaguje na dotyk..A je tam teda zasadny rozdiel v cene - samotne sklo stoji okolo 20, cela plocha aj so sklom od 50 eur vyssie.. Nepoznate nejaky dobry servis v BA, kde by mi vedeli vymenit len cisto to sklo? Prip. ak by ste naahodou niekto mali skusenosti s niecim podobnym - zvladnem to vymenit aj sam doma?
Vopred dakujem za rady

uz sa opakujem, ale skus ten fix servis, ja som doma menil dvakrat lcd aj dotyk na xperii m, dvakrat som objednaval z aliexpressu, fungovalo to v pohode, raz som to nahrieval a slo to v pohode, no druhykrat sa mi nepodarilo zachranit tu penu co drzi dotyk na konstrukcii a potom to bola len improvizacia, nic moc kvalita aj vzhlad, potom som riesil spominany fix servis a bol som s pracou velmi spokojny :)
11.06.2015 - 21:49:55
01
mam jednu prosbu, potrebujem nejaky spolahlivy powerbank medzi 10 az 20€ minimalne na jedno uplne nabitie xperie m2 (2300mah bateria) moze byt aj z ciny, no radsej by som kupoval na slovensku, hlavne koli zaruke :)
14.06.2015 - 22:01:40
00
https://m.alza.sk/powerseed-ps-10000-biela-d472281.html

Uz vyse roka ju mam. Maximalna spokojnost a velka kapacita. Aj ked cena je cez rozpocet.
14.06.2015 - 22:08:39
00
aj s postou je to drahe, este som nasiel toto tu, je to tu v kamennom shope a za par dni to mam na predajni :)
http://dmedia.ekatalog.biz/detail/AXAGO-external-battery-10000mAh-DUAL-OUT-121A/340222
ak pocitam zo stratami, tak by to mohlo nabit doplna xperiu m2 trikrat, axago som mal, ale 2200mah, stacilo na dobitie asi 60-70% baterie
poznate este nieco podobne? stacilo by mi aj nieco mensie ale znackove?
14.06.2015 - 23:46:16
00
odporúčam Xiaomi Powerbank 10400mAh, do 20€ sa dá v pohode zohnať (z fasttechu som ho bral za cca 16€)... xiaomi s 3100-kou batériou to nabije 2,5-krát a najmä je tam aká-taká záruka kvality na rozdiel od čínskych no name powerbankov... akurát si treba dať pozor, aby to nebol fake :)

edit: momentálne najlacnejší originál asi tu
15.06.2015 - 14:25:48
00
a ta stranka je ako na tom? je to spolahliva stranka?
16.06.2015 - 16:29:59
00
z banggood som nebral (že ide o originál som len vyčítal z komentov), len z toho fasttechu...ten považujem za spoľahlivý aj keď mi powerbank došiel asi za 3 týždne, ale keďže mi to neponáhľalo tak mi to nevadilo.. tu je porovnanie fake vs originál, pri originály musí byť ochranná známka s kódom, fake to samozrejme nemá :)
16.06.2015 - 21:16:28
00
Myslíte, že táto ponuka je dobrá? resp. za tú cenu sa asi nič lepšie zohnať nedá, len či sa dá veriť tej značke.
17.06.2015 - 00:06:17
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Cyklopočítače a GPS)
keyboard_arrow_up