Waze, Locus s veľkými vrstvami, Firefox s 5+ tabmi, skype, messenger, nejaké widgety a appky na pozadí a prepínas medzi nimi bez vypínania.
Xperia z5 je trochu iná kategória mobilov a Sony je všeobecne vyladene na menšie nároky.
08.02.2017 - 17:33:43
00
A čo tak ísť do staršieho top modelu ako napr. Sony Xperia Z1 Compact ? pokiaľ by bol v dobrej cene a rozmerovo sú mi sympatickejšie skôr takéto menšie verzie. Myslím, že aj na dnešnú dobu má celkom slušné parametre.
08.02.2017 - 20:44:52
00
Ale Android 4.3 uz je dost starucky system. Niektore appky ho uz nemusia ani podporovat (neviem ako je to s upgradom). Na Z3 compact sa urobit da, ale to uz si na cene skoro 300.
08.02.2017 - 21:05:16
01
sony neber, mal som to, síce staršie, ale strašný šrot spomalený, aj fotky to robilo len mobilovky... teraz mám huawei P8 lite, ktorý má takmer rovnaké parametre ako malo sony, ale za to je oveľa svižnejší a zatial mi na ňom nič nevadí, fotky sú tiež len mobilovky, ale možno aj o kus lepšie ako sony, nič moc s tým ale nefotím, len také info fotky...
08.02.2017 - 23:40:53
00
Je mi jasné že zrkadlovke sa to nevyrovná :) , no aby to bolo v normálnej kvalite povedzme lacnejšieho kompaktu, tá P8 sa mi tiež páči, no pozeral som aj tú P9. Tie telefóny vyzerajú veľmi dobre a čo som čítal nejaké recenzie, tak väčšina si ich chváli. Už je aj P10, tak tieto by mali ísť cenou trochu nižšie :)
08.02.2017 - 23:46:43
00
keď je svetlo, čosi to odfotí, ale ak je horšie, už ide kvalita dole.. mne vždy na mobile chýbal opt. zoom, preto sa s tým ani nesnažím nič fotiť..
prípadne pozri tu niečo https://www.xiaomiforsale.com/cs/ keby som si teraz musel kupovať mobil, tak určite nejakú takúto lacnú čínu, aj tak ho vždy zničím skôr ako sa stihne pokaziť :D
08.02.2017 - 23:53:36
00
Tak potom nejaký odolný :). nad tým som tiež kedysi rozmýšľal, no bývajú to väčšinou ťažké tehly :) s podpriemernou výbavou a foťáky asi tiež mať moc kvalitné nebudú. Kupovať kompakt sa mi nechce, radšej by som to mal v mobile, aj keď neviem, no zatiaľ ma najviac oslovila tá P9 ina. Tá moja E3 fotí takto, dosť podpriemerne :(

Prílohy:

DSC_0912.JPG
DSC_0912.JPG 967.74 KiB thumb_up0thumb_down

09.02.2017 - 00:08:35
00
stredne odolné telefóny som mal, škoda za to priplácať, mňa to sklamalo, asi nejaký ten CAT bude o inom, ale je to drahé, slabé a tehla.. momentálne odolnosť riešim silikónovým puzdrom a nalepením tvrdením sklom na displeji... zákon schválnosti je taký, že ked som mobil nenosil v žiadnom obale tak mi dosť často padal, teraz ked mám obal mi hádam ešte ani raz nejak kriticky nespadol :D takže obal funguje už aj ako prevencia :D
táto ženská si píše, že fotky robí P8, čo ma až prekvapuje lebo vyzerajú v pohode https://www.instagram.com/pavlabrunda/
09.02.2017 - 00:16:59
01
To sa mi tiež nechce veriť, že sú to mobilovky, no možno áno a ešte nejak upravené, či už v mobile, ale skôr asi v pc.
09.02.2017 - 00:32:13
00
snapspeed v telefone dokáže veľké divy. Na tých fotkách je kopa efektov
09.02.2017 - 01:06:02
00
Záleží aký Sony. Mame doma 3 zo Z série a nedám na to dopustiť. Viac ľudí v mojom okolí tiež ostáva verných značke. Ale všetci mali xperiu Z, čo je tá najvyššia rada.
09.02.2017 - 06:33:22
00
Lenze on chce mobil do 200. A pri znackovych tam zaplati 50-80 za znacku a ten zvysok za vybavu... Aj ked mam pocit, ze v tomto pripade ide najviac o dizajn = aby telefon dobre vyzeral :-/
09.02.2017 - 07:09:30
00
imro1 napísal:
Tak potom nejaký odolný :). nad tým som tiež kedysi rozmýšľal, no bývajú to väčšinou ťažké tehly :) s podpriemernou výbavou a foťáky asi tiež mať moc kvalitné nebudú. Kupovať kompakt sa mi nechce, radšej by som to mal v mobile, aj keď neviem, no zatiaľ ma najviac oslovila tá P9 ina. Tá moja E3 fotí takto, dosť podpriemerne :(


Kde je to fotene, je mi to nejake povedome?
09.02.2017 - 07:32:59
00
ja som mal tento Sony Xperia Z (C6603)- pre mna už zlá voľba preto že má sklo z oboch strán, postupne som spravil pavučinu na každom, najskôr zozadu a keď som spravil na prednom, tak pod nou ani nefungoval dotyk, hoci nebola nejaká veľká a celý mobil bol tak na vyhodenie, okrem iného strašne zasekaný, obyčajný instagram ho dokázal zabiť a dal by sa použiť ako ohrievač, lebo tak sa prehrieval, že pomaly pálil v ruke... tam je tolko balastu nainštalovaného od výroby že to iné ako spomalené byť nemôže. podobne zasekaný som mal aj môj prvý smartfon od sony ale ten mal tušim iba 512 ram takže to bolo pochopiteľné
09.02.2017 - 08:34:51
00
ak chcete odolny ja mam Samsung Xcover 3 a za tu cenu je to super mob. Mal som aj dvojku a onedlho vide 4-rka a isto pojdem do nej. Tie pady ake uz zazil ten mob by neprezil ziadny klasicky mob a je stale v perfekton stave. 3-jka je za super cenu teraz, 4-rka bude vylepsena parametrovo ale cena bude ratam niekde okolo 200 eur ako bola 3-jka na zaciatku. to len ako tip ;)
09.02.2017 - 08:58:18
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Cyklopočítače a GPS)
keyboard_arrow_up