Nové · Tvoje · Neprečítané · Obľúbené · Aktívne
Cestny bike Xander777

Zdravim borci, mam dilemu, uz dva roky jazdim pravidelne 7mesiacov zroka, denno denne aspon minimalne 30km, 50,70km,samozrejme ked neprší, jazdim aj mesto a hrádza, a co som si všimol ludi co maju cestaky, galusky, horské, tak nikto sa namna nechyta, vsetkych obieham, par ludi s fakt naslahanimi karbon cestakmi ma sutnu(ale to aj podla bike, vystroje usudzujem a profesionalni cyklisti) zatial co ja som len sportovo zdatny, rekreant z vahou 80kgna 175cm a s bicyklom ako takym scott aspect 940 syncros 29"kolesa(co tiez neni na výhru kym to hebedo rozvalam) ale kveci, zvazujem myslienku ze aky bysom bol na takom cestaku? Ci by som nebol druhytourminator? (hehe to len vtipkujem, nato nemam financie ani kilogrami) ale len polemizujem ked vidim tych ludi ako ich obieham, maju komplet vybavu, dresy, helmy, kvalitne bicykle 1000€vyssie a ja ich obieham na prdiku v zakladnej vybave za 500€,aky by som bol na takom cestaku??? Nevem, nemam nikoho v okoli kto by mi pozical taky bike, vzivote som nejazdil,a otazka na vas borci, asi by sa tu nenasiel človek co ma dvapare cestneho bicykla a pozical bymi zajazditsnim, ci by som to vobec dal, a mozno by som hned jak strela uletel. Nevem, niekedy maju somnou problém aj auta na kryzovatke pri rozbehoch, pri obiehani musiaaj 70km rychlost vyvinut podla zvuku a namahania motora. Vela ludi mi hovori ze dobre bicyklujem, rychlo,znami mi hovoria videl som ta tam bol som v aute a nevedel som ta dobehnúť, alebo klasika ze vyrazim naraz s autom a som skôr. Pomozte chlapcovi splnit sen a vyskusat, neviete vkom sa skryva talent a ma schopnosti na hromazdenie zltych dresov, vopred dakujem borci, ps ten stym zelenym aspectom co leti jakstrela:-)
22.08.2018 - 20:59:18
00
Koľko máš rokov? Písané to je ako 25 ročný s duchom pubertiaka, ktorý ešte nemutoval....stačilo napísať, rád by som vyskúšal cestak, nevie niekto požičať alebo poradiť kde by som si vedel požičať???? Alebo podobne, každému je uprdele aka si strela a skôr by som sa bál, že by si mi s tým cestakom "hneď jak strela uletel"...
Ps: cestak nemam:-)


Naposledy upravil bombtrack dňa 22.08.2018 - 21:28:08, celkovo upravené 1 krát.

22.08.2018 - 21:13:05
013
v kaktusbike poziciavaju cestaky, si z bratislavy, pozicaj a chod v utorok na utp-utorkovy treningovy pretek, najdes skupinu napr na facebooku
22.08.2018 - 21:15:35
00
bombtrack napísal:
Písané to je ako 25 ročný s duchom pubertiaka, ktorý ešte nemutoval....

... a pravopisom tretiaka. Ked to uvidi astro, tak si vypichne obe oci.
22.08.2018 - 21:30:02
00
:facepalm:


Naposledy upravil astro dňa 22.08.2018 - 21:35:05, celkovo upravené 1 krát.

22.08.2018 - 21:31:52
00
No to som nespominal, lebo ešte nevieme, či nemá tých 10-12 rokov:-)...Ešte jedna vec, je úplne nový na fóre, neviem kto by mu dôveroval:-)

astro nehaj taaaaak
22.08.2018 - 21:34:29
00
Kaktusbike,?? Super to je dobra sprava, len neviem zistit kade sa ide, zacinapod starym mostom a kam? Kade? Kolko km? Na margo ucitel co znamkuju diktaty. Viete co je pojem dizlexia a dysgrafia? Ak ano tak viac nemusim hovorit, ak nie tak smola, nejsom v skole, nepisem uradny list, je to smutne ale neovplivnimto, ale ak sa takto ludia smeju ludom s postihnutim(lebo ja to ako postihnutie beriem, lebo to dost v uradnych tlacivac komplikuje, ale nastastie nakompe je konventor) tak sa smeju aj ludom na voziku? Ze ehe on nemoze chodit je invalid? Wtf som myslel ze uz dospely do intelektualneho statu, ale ludia si vzdy najdu nieco ked im na vás nieco nepaci, klasika, vneposlednom rade sme na cyklo fóre tak tu by ste mali porovnavat a hodnotit moje cykloschopnosti a nie ovladanie pravopisu, ale budis kazdy sme niaky, ja len to chcem vyskusat, možno mam len velke oci, ramena, cecky, a telocvikari mi len hovorili ze som sportovo nadany talent a mam sa niecomu venovat ci uz kolektivnemu sportu alebo jednotlivec, tak nieco natom bude, plus tie moje zazitky,KTO CHCE HLADA SPOSOBY, KTO NIE HLADA DÔVODY!
22.08.2018 - 22:09:04
00
A v druhom rade podakovat za info o kaktus bike a utp
22.08.2018 - 22:09:54
00
Ano som len dnes registrovaný, nevedel som otomto fore a az teraz som zacal riesit otazku cestneho bicykla a mojich postrehov,. Ano mozno mozem byt 12,13rocny chlapec... mozno mozem byt buduci vyherca utp na pozicanom cestaku... mozno mozem byt buduca hviezda cyklopretekov.... mozne je vsetko ak clovek ma talent, chut sa ucit zlepsovat, napredovat a posuvat limity kde iny koncia, ale lahke napisat nie to je nemozne, ako úprimne podporit, ty co sa nevzdaju zoznu vacsinu ovacie
22.08.2018 - 22:21:21
00
Sak som mu písal, že to m nechať tak....
Mne je pravopis šuvix, pis si ako chces...len vynechal tieto motivacne reči, nikoho to nezaujíma....neviem či to dnes učia deti na škole ale im to rodičia vsugeruju? Ale to asi ten neobmedzeny prístup na internet
22.08.2018 - 22:42:27
00
xander777 - chod na to UTP a tam ta rychlo vyliecia z tvojho sna
22.08.2018 - 23:47:37
011
alebo, ak nechce z hanby kabát, nech si kúpi wattmeter, to je rovnako dobré liečivo :D
22.08.2018 - 23:54:40
01
nebude mat z hanby kabat, on sa totiz strati uz po 5 kilometroch a uz ho viac neuvidia.
Xander - v Edelstahli maju dobre vinko, tam akurat skoncis, tak si daj za pohar
23.08.2018 - 00:04:28
00
iron.hide víno nemôže, veď je nezletili....inak nebude to ten istý chlapčisko, čo chcel vyhrať nejaký cestný pretek nedávno na starej 26tke mtb?:-)
23.08.2018 - 00:40:49
00
Ze aky majster svetla! :rock:
Pista Lakatos - Pltka thumb_up0thumb_down
23.08.2018 - 06:35:11
00
keyboard_arrow_up