Tesak napísal:
a klip s dopioptriami je kde?

V optike :lol: .. zobral som nakoniec ten s ramom, je vacsi, kvoli zornemu uhlu

No veru, budem musiet. Ale na druhej strane, buduci tyzden je uz 1.1 :sweat: . to sa mi vynuluje pocitadlo a mozem :rofl:
22.12.2015 - 15:00:34
01
nie postarka aIe jezisko
http://www.zajo.net/sk/nepremokave-bundy-muzi/alpamayo-jkt-black.p2689-1.html

Prílohy:

zaj0.jpg
zaj0.jpg 923.26 KiB thumb_up0thumb_down

22.12.2015 - 16:03:48
05
Stacilo chalanovi napisat,ze je tu tema Akcia v Lidli a vyriesene.Asi je vsade skaredo,ked nemate na praci nic lepsie ako sa osocovat.
22.12.2015 - 16:05:08
00
Turbi napísal:
Podľa mňa je tu dosť jedincov ktorý majú toto fórum ako za svoju rodinu tak sa nie je prečo diviť rôznym kecom, obkecom, flejmov, hejtov či bodičekov. :)

Ostatne ako v kazdej spravnej rodine. :D
22.12.2015 - 16:06:25
00
astro napísal:
JAHMAN tak potom zrusme témy o stvorkolesovom miláčikovi, domácom miláčikovi, vysnívanej ženskej, chlapovi, modelárstve, nozoch, mobiloch a mnoho ďalších.


astro v tom pripade treba zalozit temu o bajkovych komponentoch, alebo ked chces co vam priniesla postarka na bajk. resp. sa opytam. vídavaš v teme o milacikovi nieco co nesuvisi s nimi? ja ani nie. alebo vídavaš v teme noze nieco co s nimi nesuvisi? mobiloch a atd.. ani nie. chcem tym povedat to, ked si noze zasluzia svoju vlastnu temu kde sa nepostuju baterky, novy osviezovac do auta a fotoobjektiv. tak takzvane "nove komponenty na bajk" alebo "co mam nove na bajk" alebo "co mi priniesla postarka na bajk" si taku temu ZASLUZIA bez toho, aby tam boli ostatne "sracky" (pre mna) si myslim. lebo tema, kde su prevazne, alebo skoro prevazne-zialbohu komponenty na bajk (lebo 50-60 percent ludi to chape, a nema potrebu si dat tu namahu a odfotit kazdu pi... ktoru ma novu, co ma od bajku hodne daleko) a zvysnych 50-40 percent je oblecenie na doma, boty do roboty elektronika a ako sme sa dozili aj krabice a baterky :), je onicom na bajkovom fore . nechcel by si mat temu, kde mas iba bajk-komponenty a diskusie o nich? kto ma co nove na bajk, ako to sedi-nesedi, funguje-nefunguje? nezasluzia si to podla teba? sme na bajk fore a taka tema tu nieje. teda je iba taka, kde su komponenty potom, goratex boty, potom nove vinylplatne (mame temu aku hudbu pocuvaju ...), potom novy fotak (mame temu fotografovanie), potom novy mobil ci puzdro (mame temu aky mobil pouzivaju...), novy nozik, mame temu na noze ze ano :D atd, atd. vyjadrujem sa a obhajujem to preto, lebo mne taka tema tu CHYBA :( . zial som asi divny a patrim k mensine, ale uprimne mna (a snad viacerých, co nemaju pohnutky malomeskeho zivota) nezaujmaju "vase" nove veci :D ani baterky, ani puzderko na mobil, ani boty, fotak, ani praskovy jontak (aj ked zevraj chuti fantasticky). co ma ozaj zaujma na bajk fore su vase nove upgrady na bajku, vase nove komponety ako to fici ci nefici. iba to, nic viac, mrzi ma to. ostatne nove veci s ktorými sa musite podelit s neznamymi ludmi (v drvivej vacsine) na bajk fore davajte inde, alebo zalozme novu temu, tykajucu sa vyhradne komponentov resp. novych-staronovych komponentov na bajk. uz mi len niekto napiste, ze som socka co na to nema a zavidi vam tie vsetky nebajkove veci co si kupujete a postujete. keby som mal ja taku maniu, podelit sa o vsetko co mam nove a lacne-drahe, patrim asi k tym aktivnejsim prispievatelom...forum mam rad, mam rad bajk a veci s tym suvisiace. a kedze je to tiez moja taka bajkova rodina, tak v rodine by mal byt poriadok :). nikoho neosocujem, nezavidim. nech si postuje kto chce co chce aj z lidla. len je trochu smutne ze bajk komponenty sa miesaju JEDNA KU JEDNEJ s (pre mna) odpadom...temy by sa mali rozdelit na "co mam nove-alias co mi priniesla postarka" a spominane nieco ako: "nove komponenty na bajk" alebo "co mam nove na bajk" alebo "co mi priniesla postarka na bajk" . su ludia ktorých zaujma len ten bajk ako mna a nebude sa musiet preklikavat blbostami. tych ktorých zaujma oboje, Navstivia obe temy. kazdy ma na vyber a kazdy sa dostane k tomu, co ho zaujma..


Naposledy upravil JAHMANsvk dňa 22.12.2015 - 16:44:09, celkovo upravené 1 krát.

22.12.2015 - 16:10:23
01
A už dosť! ;) ... pozajtra sú Vianoce.

... a nechce sa mi preklikávať ... však viete čím.
22.12.2015 - 16:32:51
00
co to ma s vianocami? to je navh na zlepsenie fora :) + moj nazor
dufam ze sem nebudete postovat co vam priniesol jezisko, lebo toto je tema o postarke :D
22.12.2015 - 16:36:53
01
Tak to píš do témy "Návrh na zlepšenie fóra", doprdele!
22.12.2015 - 16:41:14
010
napisem urcite, neboj sa, ta myslienka len teraz vznikla z toho co tomu predchadzalo. a nerozculuj sa pozajtra sú Vianoce.
22.12.2015 - 16:46:19
00
Ty raz zachranis svet...
22.12.2015 - 16:48:10
07
Netreba sa brať príliš vážne. ... ale úprimne: Kto viac túto tému na posledných stranách viac zasral? Ty, alebo ten "chudák", čo tu postol jednu fotku myši z Lidlu? A teraz šup do správnej témy! ;) :)

... hádam to neprejde a témy sa nám tu nerozmnožia delením až do nepríčetnosti.
22.12.2015 - 16:52:29
02
JAHMANsvk napísal:
napisem urcite, neboj sa, ta myslienka len teraz vznikla z toho co tomu predchadzalo. a nerozculuj sa pozajtra sú Vianoce.


teraz ? uz rok ti tusim tato tema dviha zlc ;)

post904268.html#p904268
22.12.2015 - 16:59:29
02
Uprimne ja, ale je to pre dobro veci a buducnosti tejto temy, je to hlavne o tejto teme. Nebolo by naskodu keby sa viacery vyjadrili. Nejde o to zakazat. Ale rozdelit a nemiesat. laco nie vsetky temy ale ozaj komponenty by si zasluzili byt separe od nebajkovych veci. PhilJ aspon vidis, ze mi na tom zalezi, ze mi to prekaza a ze to nieje len predvianocny vymysel :)
22.12.2015 - 16:59:52
00
Nie, tieto napady nepatria do navrhov na zlepsenie fora. To nie je ziadna uprava funkcionalit, ktoru tam treba riesit. Ked chces JAHMAN svoju prisne specificku temu a nie si schopny bez povsimnutia ignorovat fotky nebajkovych veci, tak si zaloz vlastnu temu v prislusnej sekcii. A sam si vymysli, zadefinuj a aj kontroluj dodrziavanie pravidiel a upozornuj ludi. Tato tema sa menit nebude, toto je tema v sekcii "O hocicom" a mna zaujimaju aj nebajkove veci co si ludia kupuju.
22.12.2015 - 17:07:23
03
Mna teda nie, no nik nevravi, ze teba nemozu zaujimat. Len predstav si, ze su ludia kt.to nezaujima. A mozno su zas aj taky, kt nezaujma bajk-komponent ale len to, kto ma ake nove boty, mp3ojku a digestor. Chapeme sa ze? Tak nerobte zo mna despotu. zial ohladom na historiu a trvacnost tejto temy, to co navrhujes by asi uspech nemalo. Ked je to o hocicom a bajkove komponenty su teda pre toto forum hocico, mimo bajkovych sekcii na bajk fore, tak pan Boh zaplat..prisne specificke nepovazujem za nieco ako: "vsetko nove co mam na bajk" islo mi o prehladnost a zakladne rozlisenie bajk a nebajk v tejto GRC teme. Samozrejme pri tychto vasich reakciach a palcekoch ktorymi z toho robite, ako keby som chcel nieco riadit, zakazovat a prisne selektovat to asi ani vyznam nema. Cakal som viac pochopenia s tym, ze bajkove komponenty si ZASLUZIA na BAJK fore VLASTNU temu. Tot vse. Samozrejme nik nechce menit vase zvyky z roku 2008, ked ste si uz zvykli miesat veci na bajk so vsetkym ostatnym od vymyslu sveta...


Naposledy upravil JAHMANsvk dňa 22.12.2015 - 17:47:47, celkovo upravené 2 krát.

22.12.2015 - 17:16:16
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up