Kristina napísal:
Ty jazdíš bez vody? Čo je špatné na tejto fľaši?

Tu prebieha celkova nenavist voci flasiam...
Ja mam aj rezervoar, ale ked idem iba na chvilu, tak beriem flasu a je to uplne OK. (Mam litrovu Zefal...)
14.04.2016 - 10:15:39
04
Ja mám trail/allmountain bike s košíkom a fľašou....keď jazdím v okolí domu, úplne to stačí, milujem voľný chrbát. Pollitrová fľaša je ideál, skrz mnohých studničiek...módna polícia na MTBiker je legendárna, no tipujem, že sú to skôr bikeri za počítačom, ako tí čo naozaj jazdia ;)
14.04.2016 - 10:32:14
06
Ja ľutujem, že na Yetim ide dať fľaša len odspodu na úplne blbé miesto. Na krátke jazdy sa mi nechce nosiť ruksak, tak musím zastavovať po krčmách :D
14.04.2016 - 10:36:02
07
tzv. snob bikers
14.04.2016 - 10:36:43
00
Hosť napísal:
Ja ľutujem, že na Yetim ide dať fľaša len odspodu na úplne blbé miesto. Na krátke jazdy sa mi nechce nosiť ruksak, tak musím zastavovať po krčmách :D


ej... ty betar :!: keby si to MUSIM aspon dal do uvodzoviek.... :D :D keby si mal aj dvojlitrovu enduro flasu ,aj tak sa tam zastavis :lol:
14.04.2016 - 12:35:22
01
Kristina napísal:
Ty jazdíš bez vody? Čo je špatné na tejto fľaši?

Neladi mi k ramu :) .. inak proti flasiam nic zasadne nemam, maratony uz nejazdim. Ked som jazdil, tak ano .. som sa im casto musel vyhybat v zjazde :D co ich postracali. S vodou samozrejme jazdim, jazdieval som kedysi aj s 5imi litrami.
14.04.2016 - 12:39:10
00
Jasné :) Ja len, že toto sú foto z výjazdu takže aj fľašou aj so všetkým čo je pri výjazde na bajku. Keď fotím bajk do galérie tak samozrejme bez fľaše.
Inak miesto na fľašu je na tomto ráme fakt veľmi zle vyriešené. Strašne málo priestoru. Toto som už kritizovala u Ripleyho, ale tu je to dotiahnuté k dokonalosti, resp. k nefunkčnosti.
14.04.2016 - 12:56:26
00
AdMich napísal:
Ja mám trail/allmountain bike s košíkom a fľašou....keď jazdím v okolí domu, úplne to stačí, milujem voľný chrbát. Pollitrová fľaša je ideál, skrz mnohých studničiek...módna polícia na MTBiker je legendárna, no tipujem, že sú to skôr bikeri za počítačom, ako tí čo naozaj jazdia ;)


...neverim, že to tu niekto takto naplno "povedal" mueheheee...
uplne sa stotoznujem az na "....no tipujem, že sú to skôr bikeri za počítačom, ako tí čo naozaj jazdia"...to si nemyslim, akurat miluju nie volny chrbat ale musia mat batoh. mozno je to pre nich nahrada "korytnačky".
vcera sa tu riesilo ochranne kolecko-disk za kazetou. 100 ludi 100 chuti. to je ako s pivom. jeden nevezme slovenske pivo do huby, lebo najlepsie je len plzen a kade chodi, tam to trúbi...a ked je kvazi leader nejakej pseudo komunity, tak sa ostatni po nom opičia......to je bezne.

mna by len zaujimalo, preco tie flase nemaju cez naustok kryt. prebehni sa cez luku, kde sa denne pasu kravy a potom sa napi....a nie len takto, ved skoro vzdy, ked si beriem svoju isostar flasku, tak ked odklapam vičko, tak prstama citim prach na nom. bez vicka to ide do naustka rovno.
14.04.2016 - 13:15:32
00
predavaju sa flase aj s krytmi, mam taku.
14.04.2016 - 13:23:03
00
ten plast za kazetou je tam naozaj zbytočný :)
14.04.2016 - 13:31:25
00
ved hej (ved aj ja mam - asi si cital zakzdy treti riadok zase = klasika) ale myslim, ze je v predajniach viac tych bez krytiek. som sa dival chvilu na Roubaix aj tam to davaju bez krytiek
14.04.2016 - 13:34:32
00
katko ........... OK. preco to tam vyrobcovia potom davaju ? vlastne ma ta odpoved ani nezaujima. ako som pisal vcera. tiez som posluchol "mudreho", dal to dole a potom za par rokov som hodinu nemohol vybrat retaz z vypletu. na tuto temu si vypravajte co chcete. :-)
14.04.2016 - 13:43:40
00
Ja na krátke výjazdy keď viem že mi netreba pumpu,náradie,... nosím tento bežecký batoh s vodným rezervoárom.
Ževraj má objem 5L, ale vlastne ten 1L rezervoár zaberá takmer celý objem. Na chrbte ho ani necítiť, ozaj pecka.
https://www.google.sk/search?q=kalenji+5l&espv=2&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjOlLTfho7MAhXCkiwKHUAzA2gQ_AUIBygB&biw=1920&bih=993#imgrc=YBsA6cCuJ8KGnM%3A

Edit:
Teda len na také výjazdy, kedy viem že v prípade keď dostanem defekt tak sa zveziem domov dolu kopcom :D


Naposledy upravil Dzejkob dňa 14.04.2016 - 15:21:22, celkovo upravené 1 krát.

14.04.2016 - 13:47:06
00
Dzejkob napísal:
Ja na krátke výjazdy keď viem že mi netreba pumpu,náradie


...sa máš, že si jasnovidec. som netušil, ze na kratkom vyjazde je vylucene dostat defekt....kolko to je asi tak km ? zariadim sa rovnako.. :-)
14.04.2016 - 13:51:17
00
tak sám si napísal, že si mal ohnutý šalter, nastavoval si doraz (asi nie dobre...), potom sa nemôžeš čudovať, že ti tam tá reťaz zapadla...lebo by ti tam zapadla aj s tým krytom...výrobcovia to tam dávajú preto, lebo to vyžaduje nejaká norma...na normálne jazdenie to tam jednoducho netreba... :)
14.04.2016 - 13:51:26
01
keyboard_arrow_up