Mam len klasicku oktavku, ale tri sedacky sa mi zmestia do zadu, sice to chcelo trosku viac kombinovania a skusania, ale dalo sa to nakombinovat...
Ale tak ked si potreboval nejaku vyhovorku pre kupu noveho auta, chapem :-)
19.04.2017 - 06:35:58
04
Kombinovat som skusal, premyslat som skusal. Aj by som to tam dajako narval a pravidelne bojoval so zapinanim pasov. Ale ked mi zena vyhlasila, ze chce proste nove auto a dokonca ten rozdiel aj zaplati, tak odmietnes jej splnit prianie? Upgrade vysiel na 3 tisicky, no nekup to :-)
PS: skautik je este na predaj, pre bikerov vyhodna ponuka stresneho priecnika aj s nosicom na bajky + tazneho zariadenia v cene a auto je upravene, ze sa v nom da spavat ;-)
19.04.2017 - 08:31:10
01
axel areal david ? :)
19.04.2017 - 08:45:52
00
Niekto sa vyzna ;-)
19.04.2017 - 08:57:41
00
som viac autickar jak biker :)
19.04.2017 - 09:05:56
00
Hmmm, donesiem ti Mitsu na preklepnutie a doladenie? :-0
19.04.2017 - 10:28:57
00
Axel napísal:
Je to outlander druhej generácie. 3 sedačky sa vojdú v pohode, len nesmú byť v isofixe. Pripadne 2 do isofixu a tretia do tretieho radu. Alebo dve sedačky do tretieho radu a tretia do druhého. Už ako si nakombinujes. Kufor je tam mega, 740-860 litrov podľa polohy a naklonenia druhého radu...

A je to 2.2 diesel 115kw. Podvozok je taky francúzsky práveže, na športovú jazdu ma zatiaľ nezvadza... A oproti Octavii Scout je tam síce subjektívne horšia stvorkolka, ale na tých par poľných cesticiek hádam postačí, len musím dať ešte oplechovat podvozok. Z výroby je tam len plast.

Ahoj, gratulujem k autaku :-)
Chcem sa vratit ku tvojmu konstatovaniu, ze Oktavka mala subjektivne lepsiu 4-kolu.
To sa mi ani nechce verit, pretoze Outik ma co sa tyka 4-koly dobru reputaciu. Mam minulorocny model so S-AWC a mozem potvrdit, ze tuto zimu som v Tatrach jazdil zasnezene kopceky, kde ostatni parkovali bud pod kopcom alebo nahadzovali retaze. Fungovala bajecne.
21.04.2017 - 16:03:11
00
Toho Outlandera som bol kukat aj ja, ale zistil som, ze tri sedacky ktore budem pouzivat su tam fest na tesno. Nakoniec aj tak asi pojdem do niecoho 7 miestneho, lebo uz ma prestava bavit robit taxikara ked nas je viacej, pripadne si volat taxik. Takze momentalne poskulujem po Galaxy, Alhambre alebo Sharane. Problem vsak je v tom, ze chcem benzin, kedze rocne dam maximalne 20-25k a neplanujem s troma detmi pendlovat viacej. A kazdy predajca/servisak mi hovori nieco ine ... Tak uvidim co nakoniec vyberiem a aku motorizaciu zvolim.
21.04.2017 - 19:29:41
00
Galaxy nemá v strede isofix. A smax má úplne rovnaké sedačky, takže môžeš uvažovať aj tým smerom.
21.04.2017 - 19:31:23
00
ja by som volil
s-media-cache-ak0.pinimg.com
21.04.2017 - 19:45:58
01
To by slo, len kde to budem parkovat :)
21.04.2017 - 19:48:42
00
Kde chceš. Toto ti asi neodtiahnu
21.04.2017 - 19:52:54
03
romanx napísal:
Ahoj, gratulujem k autaku :-)
Chcem sa vratit ku tvojmu konstatovaniu, ze Oktavka mala subjektivne lepsiu 4-kolu.
To sa mi ani nechce verit, pretoze Outik ma co sa tyka 4-koly dobru reputaciu. Mam minulorocny model so S-AWC a mozem potvrdit, ze tuto zimu som v Tatrach jazdil zasnezene kopceky, kde ostatni parkovali bud pod kopcom alebo nahadzovali retaze. Fungovala bajecne.


Nuz, rozdiel v rocniku 2009 a 2016 tam asi len nejaky bude. Tiez by som volil III. generaciu, keby boli bubaky. To auto je od roku 2011 uplne niekde inde vo vsetkych ohladoch.
Dnes som skusal na mokrej luke rezimy 4x4 na outlanderi. Predokolka konci hooodne skoro, zapojenie 4x4 autom slabo, ale citelne trhne. "Uzavierka" je celkom fajn, ale cele mi to pripada byt dost neinteligentne.
A co je najhorsie, na ceste je outlander oproti okte neriadena strela. Tam, kde som so skautom rezal zakrutu hore kopcom na dvojke a zadok siel ako po kolajnici a dral auto dopredu. Tak tam outlander premysla, ktore koleso necha presmykovat a ide predkom mimo cestu, zatial co zadok mava zo strany na stranu... Uvidim, mozno sa s tym este len naucim jazdit, ale zatial mam s autom proste robotu, aby slo tak ako ocakavam.
Ale uznavam, ze je to agilna masinka. S kamaratom sme skusili jeden maly briezok, kde by som sa so skautom nikdy nepustil a outlander siel viacmenej v prehlade.
22.04.2017 - 20:53:37
00
Mali sme v práci Outlander 2008, prednostne na diaľničné presuny, tam bol v rámci možností ok, občas ale bolo treba vybehnúť na vysielač na servis, pár krát dostal nažrať v teréne, ale tam sa vôbec necíti dobre, je to len väčšie kombi, tak sme ho potom už do terénu brali len výnimočne, také nemastné neslané auto. Teraz máme Grand Vitaru 2013, diaľnicu zvláda, síce nejakú dynamickú jazdu nemusí no v teréne si to užíva, nemusíme tŕpnuť kedy odpojí 4x4 kvôli prehriatiu a v zime radosť, síce spotreba konštantných 8l ale je to permanentné 4x4 takže sa to dá pochopiť.
23.04.2017 - 16:29:03
00
8 litrov je veľa na daný automobil ?!
23.04.2017 - 18:15:19
04

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Nosiče na auto)
keyboard_arrow_up