Viem ze je to stranka o MTB ale mna zaujima aj cestna cyklistika a hlavne tie tri najvyznamnejsie preteky ako su Giro, Tour a Vuelta.
12. maja sa zacina giro a mna zujima koho by ste radi vydeli na konci v ruzovom tricku alebo komu fandite.
Tu je prehlad o lydroch jednotlivych tymov:
Team Discovery Channel: Yaroslav Popovych
Quick Step: Paolo Bettini
Astana: Paolo Savoldelli
Saunier Duval: Gilberto Simoni
Lampre: Damiano Cunego
Acqua e Sapone: Stefano Garzelli
AG2R Prevoyance: Rinaldo Nocentini
Bouygues Telecom: Olivier Bonnaire
Caisse d'Epargne: David Arroyo
Ceramica Panaria: Emanuele Sella
Cofidis: Ivan Parra
Credit Agricole: Pietro Caucchioli
Euskaltel: Benat Albizuri
Française des jeux: Carlos Da Cruz
Gerolsteiner: Davide Rebellin
Liquigas: Danilo Di Luca
Predictor-Lotto: Robbie McEwen
Rabobank: Michael Rasmussen
CSC: Fabian Cancellara
Milram: Alessandro Petacchi
Tinkoff Credit Systems: Salvatore Commesso
T-Mobile: Sergej Honchar

Tak ja favorizujem niekoho z vynikajucich talianov:Savoldeli, Simoni, Cunego, alebo moze prekvapiti byvali MTB biker Michael Rasmussen, kt. je v kopcoch vynikajuci ale ma mensie problemy s casovkami.
Ale moze prekvapit aj niekto z druheho sledu ako sa to stalo minuli rok na tour ked o celkove vitazstvo sa bili Landis a Oscar Perreiro Sio, kt. nebol lydrom svojho tymu
10.05.2007 - 10:45:56
00
tipujem presne tu stvoricu co ty, Giro uz tusim vyhral aj Garzelli, najlepsie roky uz ma vsak asi za sebou
10.05.2007 - 11:14:18
00
Tiez tipujem nejakeho makarona (najviac Simoniho) ale som zvedavy aj na Di Lucu alebo Popovica, ten je sice mladas ale s tymovou podporou DC.... no uvidime. Apropo, neviete ci Valverde ma tiez distanc? Tusim aj on mal nejaku pixlu u Fuentesa, ci sa mylim?
10.05.2007 - 11:20:57
00
Tiez tipujem nejakeho makarona (najviac Simoniho) ale som zvedavy aj na Di Lucu alebo Popovica, ten je sice mladas ale s tymovou podporou DC.... no uvidime. Apropo, neviete ci Valverde ma tiez distanc? Tusim aj on mal nejaku pixlu u Fuentesa, ci sa mylim?
tak to neviem ale valverde ked bude moct pretekat tak pojde skor na tour a vueltu. Vsetky tri preteky sa asi nedaju zvladnut v jednej sezone. Minuleho roku to skusil Carlos Sastre z CSC a na vuelte v poslednych kopcovitych etapach odpadol. Co viem tak Damiano Cunego sa vyjadril ze tento rok pojde len Giro ze pre neho ako Talina je to priorita, vraj tour by uz nezvladol
10.05.2007 - 11:25:48
00
Lyyyydryyyy :roll:
Toho Bassa by si si mal stiahnut z profilu :wink: Rasmussen ma sancu vyhrat akurat tak polka dot jersey. Ja tipujem Savoldelliho a vsetky tri podniky grand tours sa daju vyhrat jednej sezone ako vravi historia.
10.05.2007 - 11:38:30
00
aj tak vitaza usvecia z dopingu a este dva roky sa nebude vediet kto vyhral :twisted:
10.05.2007 - 11:47:32
00
Lyyyydryyyy :roll:
Toho Bassa by si si mal stiahnut z profilu :wink: Rasmussen ma sancu vyhrat akurat tak polka dot jersey. Ja tipujem Savoldelliho a vsetky tri podniky grand tours sa daju vyhrat jednej sezone ako vravi historia.

Historia to vravy ale v novodobej ere asi tazko.
A s Bassom je to tazke ukaz mi profika kt. nema problemy s dopingom. Dnesna vrcholova cyklistika je taka. A k tomu prispievaju taky ludia ako bol Fuentes
10.05.2007 - 11:49:28
00
Lyyyydryyyy :roll:
Toho Bassa by si si mal stiahnut z profilu :wink: Rasmussen ma sancu vyhrat akurat tak polka dot jersey. Ja tipujem Savoldelliho a vsetky tri podniky grand tours sa daju vyhrat jednej sezone ako vravi historia.


s tym suhlasim, Rasmussen je typicky vrchar, ale silne pochybujem ze sa este niekedy niekomu podari vyhrat vsetky tri podniky v sezone, takeho maniaka ako Pantani v sucasnosti nepoznam.
Inak co mas proti Bassovi? Prorokujem ze aj pred TdF a VE sa chysta nejaka medialna bomba (a asi to schyta prave Valverde) :twisted:
10.05.2007 - 11:54:07
00
Lyyyydryyyy :roll:
Toho Bassa by si si mal stiahnut z profilu :wink: Rasmussen ma sancu vyhrat akurat tak polka dot jersey. Ja tipujem Savoldelliho a vsetky tri podniky grand tours sa daju vyhrat jednej sezone ako vravi historia.


s tym suhlasim, Rasmussen je typicky vrchar, ale silne pochybujem ze sa este niekedy niekomu podari vyhrat vsetky tri podniky v sezone, takeho maniaka ako Pantani v sucasnosti nepoznam.
Inak co mas proti Bassovi? Prorokujem ze aj pred TdF a VE sa chysta nejaka medialna bomba (a asi to schyta prave Valverde) :twisted:

ved prave o tom to je
Napr. co sa deje aj teraz s Bassom, ved bol od minulorocneho tour klud, a ked sa blizi giro zase to niekto vytiahol a mozno preto aby odstavil najvacsieho favorita.
Su v tom velke prachy a sponzori beru len uspechy
10.05.2007 - 11:58:58
00
a krvne konzervy...
10.05.2007 - 12:00:25
00
Ja nemam nic proti Bassovi, je to sympaticky chalan, len uz nie je aktualny :-). ved pamatas ako sme tu pred volbami davali fotky politikov do profilu a tak... Tiez cakam nejaku medialnu bombu, asi sa bude musiet celkovo preonacit system v profi cyklistike, lebo cim dalej tym viac upada do chaosu.
10.05.2007 - 12:00:35
00
...a potom vsetci "odsudenci za doping" si budu dvihat sebavedomie na "amaterskych" horskych cyklomaratonoch...vid v CR Zlamalik a Hruska :)
10.05.2007 - 12:09:14
00
Ja nemam nic proti Bassovi, je to sympaticky chalan, len uz nie je aktualny :-). ved pamatas ako sme tu pred volbami davali fotky politikov do profilu a tak... Tiez cakam nejaku medialnu bombu, asi sa bude musiet celkovo preonacit system v profi cyklistike, lebo cim dalej tym viac upada do chaosu.


Tak to ano, neaktualny uz chlapcisko je. Nejake zasadne preonacenie systemu ale necakam, sponzori ocakavajuci vysledky tu vzdy boli a budu, tak ako doping a pocetne publikum a preto show must go on.
10.05.2007 - 12:14:35
00
To mas pravdu, len stale dost miesaju karty UCI a VADA ci ako a jednotlivi organizatori velkych pretekov. Narazal som na nejake zjednotenie.
10.05.2007 - 12:33:14
00
... a prave na tom zjednoteni celeho systemu sa tito "funkcionari" nikdy nedohodnu. WADA vs. USADA, UCI vs. ProTour.... a zase sme pri politike a byrokracii :evil: Kaslem na to, neriesim to, dopingove afery mna nevzrusuju a rad kukam prenosy z ProTour "s originalnim komentarem Roberta Bakalare" 8)
10.05.2007 - 12:43:14
00
keyboard_arrow_up