To asi poprvy krat s tu emancipaciu s tebu suhlasim.Dneska si zena namisto chlapa kupi radsi čivavu...a kupi mu aj nejake sproste obleceni kere sa v minlosti ani deckam nedavalo. 8)


:lol: no ale nie, su take, ale nie je ich zas tak vela....kolko zien v tvojom okoli ma civavu namiesto chlapa???? :D
Je pravda, ze v sucasnosti sa rozmaha emancipacia a feminizmus, zeny su si vedome, ze dokazu robit to co muzi a mozno aj lepsie (nie je to moj osobny nazor, len citujem :P )
05.11.2008 - 11:32:36
00
Piso ani som nepredpokladal, že by sme sa nevedeli dohodnúť na ďalšej managerskej spolupráci. Všetko je na porádku delíme sa na poli v kukurici alebo v jačmeni. hehe
Jezus máš pravdu. Baby to už nie je to čo bývalo. Samá provokatérka, bitkárka, špekulantka a hlavne /až sa to bojím vysloviť/ Emancipácia a nebezpečná rodová rovnosť mixnutá s feminizmom. Ach škoda rečí. Je najvyšší čas zrušiť všetky ženské organizácie bo nám to už tak prerastá cez hlavu že onedlho /pokračujú Lagondove tri bodky/. hehe Asi by poniektoré potrebovali porádne bukkaké aby im to trošku prečistilo mozgy. hehe No čo sem chcel to sem si povedal, čakám na ďalšie útoky. Veď bez nich by smutno bolo. hehe


Ako sorry Turbi ale na toto mi vychadzaju tak tri varianty:

1.bud nevies zbalit zenu a si z toho zufaly

2.Zenu mas ale si tak pod papucou ze sa tu odbavujes

3.alebo si jednoducho gay co dufam nie

nechcem ist s tebou do konfliktu je to tvoj nazor ale mam pocit ze vidis veci bud je to cierne - biele dobre- zle
05.11.2008 - 11:53:37
00
monika ;-] ja mam emancipovane zeny rad ... kludne ma mozes pozvat aj na veceru a vino ;-] .. aani dvere ti nepodrzim ak si to nezelas ;-]
05.11.2008 - 12:02:44
00
monika ;-] ja mam emancipovane zeny rad ... kludne ma mozes pozvat aj na veceru a vino ;-] .. aani dvere ti nepodrzim ak si to nezelas ;-]


ja ti dam vino a veceru ruce pryc od moniky na to mam vyhradne pravo ja.
05.11.2008 - 12:31:39
00
Ale ale...ďalšie rodinkárstvo? A ja, že čo si ju tak zastávaš.

Prikláňam sa na Turbiho stranu:)
05.11.2008 - 12:35:29
00
Dream Mýliš sa. Ja mám problém, že ženy za mnou chodia samé a hádžu po mne rodidlá. hehe Škoda že Ti nemôžem popísať pár situácii. /Sem tam sem príde moja frajerka a zisťuje či budem cez víkend doma alebo na bicykli takže nerád by som písal podrobnosti./ hehe
Veď aj tá Tvoja mi už písala ss že dobrú nocku mi praje a tak. hehe
Tak sa odosobni a budúci rok si ju ešte za ženu neber. hehe
05.11.2008 - 12:43:37
00
Turbi tak to si stastny clovek.

zmen si nick na playboy alebo nieco take.Inak Monika nie az tak hasteriva jak sa ti zda.niekedy dokaze aj mna riadne vytocit ale je to dievca ktore nema problem ist s tebou na turu na biku zablatit sa prejst 50 km v dazdi atd.a podalsie ak niekam ideme netreba na nu dlho cakat ako na nejeka ine ktore riesa takmer vsetko od oblecenia vyzoru atd.

Densne baby zaujimaju ine veci tak som rad ze Monika je taka ake je aj do koca aj do voza.

Popis uz nejake situcaie aj ja popisem z mojej minulosti nech sa tato teme pekne zvhrne a Marecej to bude moct zamknut :lol: :lol:
05.11.2008 - 12:51:12
00
Dream nebudeme rozoberať žiadne ženy. Vrátime sa k HEHE ak dovolíš. hehe
Mladosť pochabosť, všetci sme tým prešli ale až časom sa dá uvedomiť čo to v reáli znamenalo. hehe
05.11.2008 - 12:53:32
00
Turbi :

o tom bolo vsetko povedane ako tu uz niekto pisal jediny zmyslplny prispevok tu mal Marecej s tym bukake
05.11.2008 - 12:55:00
00
Dobre, dobre tak nás nechaj ďalej pôsobiť a rozoberať moje starosti s HEHE a inými citoslovcami. Veď nikto Ťa nenútil prispieť do diskusie tak Ťa nikto ani nenúti v nej pokračovať. hehe
05.11.2008 - 13:13:35
00
Heňo ďakujem za náklonnosť. hehe
05.11.2008 - 13:14:35
00
Turbi mozes mi opisat ako ti v tom branim?
05.11.2008 - 13:16:33
00
Tomuto hovorim priprava na zimu :wink:
05.11.2008 - 13:21:57
00
Dream Nebuď ako malé decko. Nerozumiem Tvojej otázke, čo mi brániš? Už máš nejaké hlboké myšlienky a otázky. hehe Pśśśt Ako som už povedal vráťme sa k HEHE.


Naposledy upravil Turbi dňa 05.11.2008 - 13:25:21, celkovo upravené 1 krát.

05.11.2008 - 13:22:15
00
stojim si za svojim - Bukake na precistenie mozgov a inych dutin. 8)

turbi som s tebou :!:

dream - prestan s tymito recami tu, lebo nebudes pozvany na prve mtbiker bukake stretko, ktore sa pre masovu ucast uskutocni u nas v dunajskej strede na stadione - pozvani su vsetci fanuskovia bukake - aj ti z Madarska..
05.11.2008 - 13:24:58
00
keyboard_arrow_up