Ale hovno problemy... Statne prachy budeme konecne mat. footbike ty postavis nejake tie kolob-cesty s cenou za km vyssou ako pri dialnici, stano3b postavi na Povazi alebo este lepsie v Turci fabriku na kolobky krizenu s penzionom pre utecencov a ja dodam do kazdej jednej zakladnej skoly na Slovensku v ramci programu "Kolobeškola pre buducnosť" desat Morxesov za jednotkovu cenu 1.111,-€... Konecne sa budu nase zivoty vyvijat tym spravnym Smerom !!!
01.11.2015 - 19:11:04
01
Hosť napísal:
sorry. snad nezabijem tuto temu. :D :D :D

:tmi: Je dokazane, ze v niektorych pripadoch je jazda na kolobezke dobra na chrbticu. :x
01.11.2015 - 21:52:10
00
Nadej umiera posledna - zajtra cca 10:30 by sme sa mali s footbike stretavat pri River Parku, odtial podla nalady bud Zelezna - Snezienka - Sliva - Pekna cesta a dom, alebo nieco v prilahlych rakuskych lanoch.
Radi privitame aj dalsich kolobezkarov, ak by sa niekto na taky vylet necitil mozeme improvizovat, za seba mozem slubit aj vymenu kolobeziek a teda vyskusanie Morxesa. Tempo bude (dufam) pohodove a nalada o to lepsia. Obcerstvovacie zastavky podla aktualnej ponuky ;-)
duves by mal ist povinne, kedze pojdeme cez jeho revir :-)
06.11.2015 - 21:56:17
01
fokel žial zajtra nie, baby mi už urobili program. A ja aj tak nevydržím na tom tolko kilakov. Včera mi stačilo 45 minut a mal som dosť. Ale dik za pozvanku. ;)
07.11.2015 - 08:45:53
00
duves, my sme nešli zajtra, my sme boli dnes.
07.11.2015 - 17:37:13
00
footbike napísal:
duves, my sme nešli zajtra, my sme boli dnes.

Jasne, myslel som dnes a písal som zajtra. Skoro ako v tej krajine, kde zajtra znamena už dnes.
alebo
Včera, dnes a zítra YouTube thumb_up0thumb_down
07.11.2015 - 17:52:28
00
ywi napísal:
Áno, i ja plánujem jazdiť tak ako doteraz, inak sa to ani nedá...
. ywi Môžem sa spýtať odkiaľ si a kde jazdíš?
09.11.2015 - 22:04:00
00
Chalani, musím Vám prezradiť čosi na fokla. Nie že by som bonzoval, ale hlásiť sa to musí. V sobotu sme si boli zajazdiť a keď sme sa vracali, tak si chytil svojho cyklistu. A to hneď niekoľkokrát. Ale keď tie baby išli fakt strašne pomaly. :-) Inak tie blatníky majú čosi do seba a oceníte ich, hlavne keď ich nemáte. ;-)
09.11.2015 - 22:25:10
01
Filozoficka otazke je, kto vlastne isiel pomaly, ked sme ich 3-krat predbiehali ;-)

Nakoniec sme nesli doprava - do lesa, ale dolava - teda do Rakuska. Polia v hmle, vsade sami slovaci a pol kila sladkosti tomu dali neopakovatelnu prichut. A k tym blatnikom, kedze jedine dve fotky z vyjazdu mam ja, ked ich konecne dostanem z telefonu do tabletu, prasknem zase ja nieco na footbike-a
09.11.2015 - 23:51:20
01
Prezul som z cestnych na trekove plaste a uz je to zase pomale, ale zase to nedrnca. Dnes vecer som to siel otestovat a zase som sa zasr... Spinil, lebo zena ma previedcala, ze nepotrebujem blatniky. :D
10.11.2015 - 00:03:19
00
footbike napísal:
. ywi Môžem sa spýtať odkiaľ si a kde jazdíš?

Som z okolia TT a tu i najazdím väčšinu km....
10.11.2015 - 08:33:49
00
Takze zase raz piatok vecer a s nim otazka, ci nejaky kolobezkar nema zaujem o spolocny vyjazd ? Ja sa primarne ako vzdy prisposobujem rodine, ale napriklad zajtra cca 11:00 na 3 hodky by mohlo byt realne.
Ak sa niekto neciti na 3h vyjazd, ale chcel by vidiet ineho ziveho kolobezkara, pripadne skusit Morxesa, mozem sa priblizit, povozit sa spolu a zase sa vratit.
A na zaver motivacna fotka z minula, ktora by ale zajtra nemala hrozit. Takze mile deti, ak vonku poprcha a vy mate blatnicky doma, su vam na dve veci ;-) ostatni kolobezkari ( hm, oxymoron ) urcite spoznavaju kolegu footbike-a

Prílohy:

image.jpg
image.jpg 79.42 KiB thumb_up0thumb_down

13.11.2015 - 18:55:28
01
Podme az v nedelu, to by zase malo prsat. :-) Ale viem ja presne preco ty chces ist uz zajtra. Pol kilecka cokoladky Ti uz doslo a ty potrebujes zase zasoby dopĺnit, vsak?
13.11.2015 - 19:18:30
01
Kedze poriadok je zaklad, po pozvanke aj report.
Vyprava do hor sa podarila na 50% - boli sme tam, ale nedali sme cele kolecko. Cakali sme 3/4 hod na duves-a, ci nahodou nepride, neprisel ;-) a potom nam uz trochu chybal cas. Takze River Park - Mlynska dolina - Cerveny most - Rotunda ( u Hlinu ) - Snezienka a naspat. Prijemne zistenie je, ze ani na kolobezke tie kopecky cestou hore nie su nijak zavazne, neprijemne zistenie ze nezalezi ci ide clovek hore alebo dole Mlynskou dolinou, vzdy kope proti vetru :-/
Pocasie okrem vetra nadherne, farby uzasne, fotky ziadne - bolo tak dobre ze sa mi to nechcelo prerusovat vytahovanim telefonu. A jeden z najkrajsich "zaberov", pohlad na footbike -a ako 30+ km/h svisti krizom cez krizovatku na Patronke na svojom krasnom cervenom Kickbejku, pod ziarivou modrou oblohou, smer slnko - by som v tej chvilu dal iba ak by som mal na helme GoPro, co nemam...
A este jedna dolezita vec sa stala, footbike mi prezradil tajomstvo sirokeho stupatka a uzkej nohy, cim posunul moje kolobezkovanie zase raz aspon o 33% dalej. Bohuzial toto tajomstvo je tak tajne, ze sa smie komunikovat iba face-2-face, takze ak ho niekto chce poznat tiez, musi prist :-p

Zaroven mi Velky ucitel povedal, ze ak som taky optimista a volam na kolobezkovy vyjazd aj verejne na fore, mal by som zavolat nielen kolobezkarov, ale aj bajkerov, ktori sa nehanbia, su zvedavi a ten "aha aky cudny bicykel, nema pedale" ( takyto koment asi 3x za 3 hodiny od okoloiducich ) by chceli predsa len vyskusat. Takze nabuduce volam aj bajkerov ! ( nejaki sem asi chodia podla poctu zobrazeni fotiek ;-) )

Fotky dve, (ne)priamo suvisiace.
Druha ukazuje moj tacho a odjazdene km od Soboty do Soboty. Ak by sa tento tyzden nestalo okolo nas tolko zlych veci, bol by to perfektny tyzden :-(
Ta prva je hadanka. Preco som davam zrovna toto ? Prvy uhadnuvsi ziskava testovaciu jazdu na Morxesovi s riaditkami spustenymi proklate nizko a caj u Hlinu. ( Aj tak to bude citat iba footbike a ten uz s novym predstavcom jazdil a caj som mu dlzny odvcera ;-) )

Prílohy:

Komentár súboru: Preco toto ?
image.jpg
image.jpg 34.93 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Dva vyjazdy a kazdodenne posunovanie
image.jpg
image.jpg 19.25 KiB thumb_up0thumb_down

16.11.2015 - 00:45:11
01
fokel napísal:
Kedze poriadok je zaklad, po pozvanke aj report.
Vyprava do hor sa podarila na 50% - boli sme tam, ale nedali sme cele kolecko. Cakali sme 3/4 hod na duves-a, ci nahodou nepride, neprisel ;-)


Nebol som doma cez vikend, ja velmi nie som panom svojho času. ;)
Boli sme pozrieť vnučku a staršiu dceru (80 km od BA).

fokel napísal:
Fotky dve, (ne)priamo suvisiace.
Druha ukazuje moj tacho a odjazdene km od Soboty do Soboty. Ak by sa tento tyzden nestalo okolo nas tolko zlych veci, bol by to perfektny tyzden :-(
Ta prva je hadanka. Preco som davam zrovna toto ? Prvy uhadnuvsi ziskava testovaciu jazdu na Morxesovi s riaditkami spustenymi proklate nizko a caj u Hlinu. ( Aj tak to bude citat iba footbike a ten uz s novym predstavcom jazdil a caj som mu dlzny odvcera ;-) )

Vyročie štartu nie je, ani okruhle vyročie. Zlata doska sa nachadza na sonde Voyager 1. Neviem.:headbang:
16.11.2015 - 07:04:55
01

Výber z produktov

    Prejsť do shopu ()
    keyboard_arrow_up