fokel napísal:
Parada ! Takze mam zase o problem menej ;-)

BTW jazdite ? Ja so zapalenymi spojovkami, dutinami, prieduskami a bohvie cim este len nadavam a cestujem MHD, ale uz sa to blizi :-)

Jak, že o problém menej?! Budeme písať trip reporty, tipy na výlety a také tie rôzne smiešne veci. Napíšeme správu z masového slovenského kolobežkového výjazdu, keď ty, ddemo a moja maličkosť pôjdeme na hrádzu.
A čo sa jazdenia týka, myslíš že som v Stopfenreuthe bol na tom medveďom cesnaku na kajaku? Je to ešte také pozvoľné, lebo ja som veľa cestoval, ale v auguste budem vo forme.
03.03.2016 - 17:16:22
01
Tak som to s tym problemom myslel, uz nemusim vymyslat koleso ;-)
03.03.2016 - 17:38:43
00
fokel napísal:
Tak som to s tym problemom myslel, uz nemusim vymyslat koleso ;-)

A chodíš domov z roboty pred ôsmou, aby sme mohli ísť v apríli do Viedne? Prispejem aj na benzín. ;)
03.03.2016 - 17:47:40
00
Chodim domov o piatej, max o siestej... Celkom sa snazim ;-)

inac okrem kriklavo-zeleneho asi Mibo co videla moja zena na Ruzinovskej, som u nas v robote v garazach nasiel strieborno/cierne Mibo Mastr, takze ho skusim oslovit a mozno nas bude zase o kus viac, cize uz styri plus jeden, to uz zacina zavanat mainstreamom...

Btw Kostkovic kolobezky som videl uz aj v InterSporte, ide to hore

Jo a na benzin setrit nemusis, este mas jeden spiatocny listok u mna od minula, kup si radsej nejaky hladky zadny plast namiesto toho prerezaneho ;-)
03.03.2016 - 17:58:55
00
Ja sa chystam do tej Viedne... aj ked neviem ci mi dovtedy pridu karbonove veci aby som mohol doskladat a predviest svetu moju ciernu celokarbonovu bestiu... ale na vyjazd tu v BA mozem kedykolvek aj s 20" workerom...
03.03.2016 - 20:29:45
01
ddemo napísal:
Ja sa chystam do tej Viedne... aj ked neviem ci mi dovtedy pridu karbonove veci aby som mohol doskladat a predviest svetu moju ciernu celokarbonovu bestiu... ale na vyjazd tu v BA mozem kedykolvek aj s 20" workerom...

Tak to je super! Mohli by sme sa stretnut este pred tou Viednou, hoci aj s Workerom.
U mna dobre.
03.03.2016 - 20:45:16
00
fokel napísal:
Jo a na benzin setrit nemusis, este mas jeden spiatocny listok u mna od minula, kup si radsej nejaky hladky zadny plast namiesto toho prerezaneho ;-)

Mam uz naoveho Kojaka na zadne koleso, aj Marathon Racer. Tak si vyber.
03.03.2016 - 20:46:43
00
len to nehovor Vaskovi, vies co si mysli o Schwalbach ;-)
03.03.2016 - 23:04:31
00
OMG... co je zle na Schwalbe Kojak...?? 20" mam vsetky obute s tymito gumami! Je nieco lepsie, resp. lahsie..?
04.03.2016 - 07:45:50
00
Vasek Pechr (Morxes) ich nema rad, lebo su vsetky uz v obchode stare, popraskane a nefunkcne ;-)
Takze oni davaju sem-tam Michelin, hlavne Continental a na male Strady nejaky cas Vredestein.
Ja mam na mojom Morceti obidve Onza - zadna je nejaka BMX s malinkatymi kocockami a predny ma zase hladky stred a po krajoch kococky.

A nic neboj, Kojaky planujem aj ja. Stale ma laka mat este jednu sadu kolies, lahke (carbon ?) a na nich naozaj tenke, lahke a hladke plaste, aby som svoju kolobku vedel priblizit k footbike-vej zehlicke ;-) ten pocit, ked sa odkopnes a mas pocit, ze ta kolobezka ide vlastne sama je velmi opojny a navykovy....
04.03.2016 - 08:07:52
00
fokel napísal:
Parada ! Takze mam zase o problem menej ;-)

BTW jazdite ? Ja so zapalenymi spojovkami, dutinami, prieduskami a bohvie cim este len nadavam a cestujem MHD, ale uz sa to blizi :-)

Ja som s chripkou, sice chodím do prace, ale na športovanie to nie je. Možno v nedelu na kratku jazdu skusim.
04.03.2016 - 08:11:34
00
fokel..jedno novucicke karbonove 20" koleso mi zostane volne... ak by si mal zaujem
lebo planoval som 2x20" , ale teraz uz robim dospelu verziu 28" + 20"...
inkasie prave mi doslo foto predneho lahuckeho kolesa na kotucovku...dnes to poslali z PRC, snad to do konca marca pride...
04.03.2016 - 09:10:47
00
ddemo napísal:
OMG... co je zle na Schwalbe Kojak...?? 20" mam vsetky obute s tymito gumami! Je nieco lepsie, resp. lahsie..?

V 20" prevedeni je lahsie Schwalbe Durano. Su aj uzsie trosku. Pre mna to nie je varianta, lebo mam 18" vzadu.
Ja som mal Kojaka zopar rockov a vydrzal par tisic km, mimo asfalt, to uz sice nebolo az tak pohodlne. Vzdy bol nabombovany ako mal. Vydrzal vsetko, len sklo na namesti medzi kockami mu bolo osudne. Uz mam kupeny novy plast.
04.03.2016 - 09:29:32
00
fokel napísal:
Vasek Pechr (Morxes) ich nema rad ...
Vasek tomu nerozumie. :lol: Mozno mal nejaku zlu skusenost.
04.03.2016 - 09:32:48
00
ddemo napísal:
fokel..jedno novucicke karbonove 20" koleso mi zostane volne... ak by si mal zaujem...
Tak totok si mu nemal robit. :tmi: Totok nemdopadne dobre. :cash: :cash: :cash:
04.03.2016 - 09:35:30
01

Výber z produktov

    Prejsť do shopu ()
    keyboard_arrow_up