mne staci ako na mna ludia pozeraju ked vbehnem do obchodu v cyklo obleceni...

Z toho nemaj žiadne trauma, ľudia dnes majú iné problémy. Ak po Tebe niekto pozerá, tak len ženské. Doslova žerú chlapov v obtiahnutých gaťach. Veď sa popýtaj kolegýň, či kamarátok.
24.09.2012 - 15:50:52
00
Treba chodit po muku do mlynu alebo kdo ma doma mlyncek na zito tak si moze doma mliet muku sam , po maso do nejakej dediny so schopnejsim druzstvom ktore ma aj bitunok a samozrejme predajnu (Chtelnica napr.). A vsetku zeleninu si mozte vypestovat doma, bez zbytocnych eciek.A z tejto zeleniny si mozes vyrobit aj ine vyrobky ako napríklad kecup,vselijake zavaraniny....Ja viem ze ludom z velkych miest sa to vecsinou neda. Potom by som asi isiel do nejakej dediny na polnohospodarske druzstvo kde predavaju aj zeleninu. nemyslim ze tam do toho nestrkaju moc eciek.(postreky sa nerataju).Po mlieko do mliecneho automatu...
Ja viem ze je to mozno o troska drahsie ale mozte jest aj zeleninu ktora dozrieva v kamione ako hovoril helboy. Tiez je chore ked volakto kupuje predrazene "BIO" potraviny a namysla si ze konzumuje zdrave jedlo.

Cele je to len o tom ci ste ochotny dat si s tym vacej namahy alebo nie. :bow:
24.09.2012 - 15:55:32
00
misopetrovic napísal:
mne staci ako na mna ludia pozeraju ked vbehnem do obchodu v cyklo obleceni...

Z toho nemaj žiadne trauma, ľudia dnes majú iné problémy. Ak po Tebe niekto pozerá, tak len ženské. Doslova žerú chlapov v obtiahnutých gaťach. Veď sa popýtaj kolegýň, či kamarátok.


hehe, len horsie je ak prave nahodou na chlapa kukaju "chlapi" :-)
mna minule zena poslala do jedneho obchodu v centre BA - na dunajskej daco vyzdvihnut, no a urobil som to cestou z prace, na biku. Kedze to bolo tak narychlo, tak som bike nezamykal vonku (ani som nechcel) a vbehol som dnu s nim. Predavacka mrkla nanho a hovori:"mate ho pekny" :-D
(nenosim elastaky na bike)
24.09.2012 - 15:58:00
00
este ze tak inac by bolo dost. tazke urcit o com hovorila :lol:
24.09.2012 - 17:17:35
00
Z toho nemaj žiadne trauma, ľudia dnes majú iné problémy. Ak po Tebe niekto pozerá, tak len ženské. Doslova žerú chlapov v obtiahnutých gaťach. Veď sa popýtaj kolegýň, či kamarátok.

Moja kolegyňa sa ide počúrať od smiechu keď ma ráno vidí v "elasťákoch" a patrične to vždy okomentuje. Má šťastie, že je z tých, ktoré mám rád :)
heca, s tými čo obdivujú by si ma mohol zoznámiť :P
24.09.2012 - 17:23:12
00
Všetky ... verte mi chlapci. Všetky sú z toho hotové, pomaly po vás hádžu rodidlá, to musíte intuitívne cítiť.
Vyskúšajte to ... choďte ležérne po predajni, akože nič, občas niečo vezmite do ruky, rozdumujte --- a naraz sa prudko obráťte, jak "Na pravé poludnie" a zachytíte minimálne 2-3 skúmavé pohľady :geek:
24.09.2012 - 17:49:43
00
ja som raz na youtube videl reklamu kde tipek na kroske vosiel do predajne urobil zapar šlajfov medzi regalmi a kupil si tam red bull
24.09.2012 - 18:25:07
00
miso2012 - trochu si čítaj etikety :) napr tá hyper Lidl minerálka SAGUARO je točená na roznych miestach.. tu v Brne majú točenú z Polska, tá čo sa predáva na Slovensku je točená v Tornali (mám tam babku).. z Tornalského prameňa je čapovaná aj Gemerka :) a cena je úplne inde.. aj keď je pravda že ani jedna z týchto vod sa s čerstvým prameňom nedá chuťovo porovnávať.. Schwarzwaldskú šunku sme dnes nakúpili tiež, a berieme tam aj Nemecké maslo.. ak nechceš vodový džús nekupuj koncentráty (všetko napísané na etikete).. btw LIDL vychádza v rozboroch a testoch často ako najlepší alebo druhý najlepší čo sa týka vlastných značiek (proti tesco, clever, coop..)
a bohužial ani ten mäsiar už nie je záruka kvality, tiež sa tam dá kúpiť čerstvé mäso ktoré na druhý deň smrdí (tak ale aspoň pes sa mu poteší :D )
24.09.2012 - 18:37:47
00
presne tak Mirec. V testoch vychadzaju jeho produkty velmi dobre. A maslo tiez kupujem v Lidli. Ale len to nemecke. Uz som tam ale zazrel povodom z Polska. To Nemecke je dobre aj ma uveritelnejsiu farbu (zltsie) ako Rajo... :-)
24.09.2012 - 20:22:35
00
jj čo má uvedené Polsko pokladám naspäť :D
24.09.2012 - 20:26:08
00
del


Naposledy upravil miso2012 dňa 27.08.2013 - 20:10:42, celkovo upravené 1 krát.

24.09.2012 - 20:26:49
00
Z toho nemaj žiadne trauma, ľudia dnes majú iné problémy. Ak po Tebe niekto pozerá, tak len ženské. Doslova žerú chlapov v obtiahnutých gaťach. Veď sa popýtaj kolegýň, či kamarátok.

:nod: síce ma asi úplne nežerú a jedna bola sklamaná z mojich lýtok, ohmatala, len ako u cyklistu čakala niečo viac :( (opakujem, ohmatala lýtka a tam to ostalo...)

A že hádžu rodidlá :D tak to neviem, vďaka mojej veľmi tichej povahe si určite myslia o mne trochu "iné veci" :^)
24.09.2012 - 20:30:23
00
veď ale to je o zložení.. pozri vzadu etiketu a keď ti tam píšu 20% mäsa je jasné že to ani mačka nezožere, akurát tá mäsová šunka potom nestojí 30 centov ale 1-1,5€.. LIDL sa nijak výrazne nezmenil, akurát oproti tomu čo prišli rozšírili sortiment aj o "značkové" veci..
a maslo keď sa ti nezdá tak si sprav doma svoje :) stačí šlahačka, shaker a trochu trpezlivosti (a svaly na rukách :D)
24.09.2012 - 20:32:16
00
Myslím, že slovo, čo hľadáš, je anabolík. :D



Nie myslím naozaj svinstvá ako antibiotiká ;)

http://oravec.noviny24.sk/aktuality/3010/V-chladenych-kuracich-prsiach-z-Polska-nasli-antibiotika.html

http://www.novinky.cz/ekonomika/260025-maso-je-kvuli-zkrmovani-antibiotik-rizikove.html
24.09.2012 - 20:37:34
00
del


Naposledy upravil miso2012 dňa 27.08.2013 - 20:10:32, celkovo upravené 1 krát.

24.09.2012 - 21:00:59
00
keyboard_arrow_up