Koho budete volit ?
ANO 0% [ 0 ]
SDKU-DS 39% [ 19 ]
HZDS 2% [ 1 ]
KDH 6% [ 3 ]
SMER 8% [ 4 ]
SNS 27% [ 13 ]
SF 4% [ 2 ]
SMK 4% [ 2 ]
KSS 4% [ 2 ]
OKS 6% [ 3 ]
Celkový počet hlasov : 49
ale ked nebude vo vlade Fico tak vlada asi ani nevznikne. to by muselo byt SDKU+SMK+KDH+HZDS a to ako bolo povedane predtym je miziva sanca.
18.06.2006 - 20:26:42
00
HZDS dosiahla hovnove % a ich hlasovacia vaha je ohovne... ale pri tvorbe moznej koalicie bude to hovno rozhodujuce.. a oni to vedia a budu sa hrat na sefov a podlamna nebudu nakloneny kompromisom, a pojdu tvrdo po svojom... s ich % je im asi jedno ci koalicia alebo opozicia...
skor ma zaujima co planuje ficmen.. dzurinda ee, meciar ee, sns+smk spolu ee, kdh povedalo ze si nevie predstavit zladenie programov s nimi.. zeby lamka nakonec konecne vyhral volby s 30% a hovno z toho.. neviem ci by toto predychal.. :D


no potom by som povedal len BOHU VDAKA
....ficko mi trosku vyzorom ale aj spravanim pripomina Dobreho Vojaka Svejka.......no nie je tak??? :wink:
mam silnu averziu voci jeho lavicovej politike...ved on chce vlastne uspesnych ludi trestat za to ze nespadaju do obycajneho priemeru ci podpriemeru.... :evil: :!:
aj ked si myslim ze dzurinda ma za usami az az, mal by byt minimalne clenom koalicie ak nie veducou stranou....BOH OCHRANUJ SLOVENSKY NAROD!!........premier FICO= MECIAR junior.....a to je tak krok do prdele.... :roll:
18.06.2006 - 20:30:24
00
nikto este nevidel vladnut Fica a uz nad nim zalamuju ruky...niezeby som sa ho zastaval, ale nepacia sa mi predcasne vyjadrenia...dajme mu osem rokov ako malo SDKU a potom mozeme porovnavat, co bolo lepsie.
18.06.2006 - 20:30:45
00
nikto este nevidel vladnut Fica a uz nad nim zalamuju ruky...niezeby som sa ho zastaval, ale nepacia sa mi predcasne vyjadrenia...dajme mu osem rokov ako malo SDKU a potom mozeme porovnavat, co bolo lepsie.

svata pravda. sak ani o bikerovi sa neda povedat ci je dobry dokym ho neuvidime jazdit :wink:
18.06.2006 - 20:32:56
00
tak Vam poviem............. este nemam vek, aby som mohol volit, ale budem maximalne spokojny, ked tam nebudu madari a komanci..... :)
18.06.2006 - 20:35:57
00
tak Vam poviem............. este nemam vek, aby som mohol volit, ale budem maximalne spokojny, ked tam nebudu madari a komanci..... :)


Musíš urobiť tvrdšie vyhlásenie. Napríklad Janko Slota povedal, že ak SMK bude vo vláde tak odstúpi z vedenia SNS. Takže ty by si mohol trebárs povedať: Ak bude SMK vo vláde zahodím svoj bike do potoka :lol:

PS: držím všetky palce aby SMK vo vláde bola a Janko Slota splnil svoje slovo.
18.06.2006 - 22:10:36
00
nikto este nevidel vladnut Fica a uz nad nim zalamuju ruky...niezeby som sa ho zastaval, ale nepacia sa mi predcasne vyjadrenia...dajme mu osem rokov ako malo SDKU a potom mozeme porovnavat, co bolo lepsie.


no len miki mal aspon viziu co chce spravit.. kdezto robertko ma tak akurat silne reci co vsetko chce zrusit, jak chce znizit ceny ale tie jeho fantazie su ekonomicky neuskutocnitelne.. jedine tak sposobom ako za komancov formou dlhov co nam hovno pomoze.. a ak stopne reformy tak vsetko o co sa snazilo sdku za 8rokov pojde do r..i! a to ze svetovy ekonomovia a cele zahranicie chvali reformy, rast ekonomiky a celkovy vyvoj si nikto neuvedomuje.. pre ludi na slovensku je podstatne ze za komancov stalo mlieko korunu a teraz 23 a robko im povedal ze ceny pojdu dole a platy hore a bla bla.. no som zvedava... SMER ma proste tie spravne oblbovacie recicky a brnka na dobru strunu.. a nerad by som v reale skusil ten pad do prdele s premierom ficom.. 4roky ficizmu a potom co? zasa sa 10rokov stverat aspon na dnesnu uroven??
18.06.2006 - 22:44:57
00
raz sa tu riesila teoria mensieho zla ... som trocha pouvazoval a dosiel som k tomuto ... keby ludia neidu volit to "mensie zlo" cize SDKU tak by bola omnoho mensia ucast a koalicia by vyzerala podla mna smer+sns ... takto ked ste boli volit to mensie zlo si musia do koalicie este prizvat hzds ... takze fakt sme si zvolili mensie zlo :)
19.06.2006 - 08:21:13
00
nikto este nevidel vladnut Fica a uz nad nim zalamuju ruky...niezeby som sa ho zastaval, ale nepacia sa mi predcasne vyjadrenia...dajme mu osem rokov ako malo SDKU a potom mozeme porovnavat, co bolo lepsie.

svata pravda. sak ani o bikerovi sa neda povedat ci je dobry dokym ho neuvidime jazdit :wink:


Fico je frontman. Zopar rokov sa donho investovalo. Bude sa chcet tazit. Takze by bolo dost nevypocitatelno.
19.06.2006 - 08:31:31
00
2Craobs nechapem preco si tam dal moju citaciu, lebo tovj prispevok ja jej netykal(podla mna). ja Fica neobhajujem(ani nikoho ineho). okrem madarov nech vladne kto len chce...ked bude Fico vladnut osem rokov ako Miki, tak potom mozes porovnat ako to vyzera. aj tvoje argumenty su len hypotezy apod....takisto ja mozem hovorit, ze XYZ(meno bikera) nebude majster sveta aj ked som ho nevidel na ziadnom zavode??? uz chapes o co mi islo?
19.06.2006 - 14:56:10
00
stavim sa s vami o 10 piv

ze koalicia bude vyzerat nasledovne

SDKU+KDH+SMK+HZDS (bez Meciara)


Myslim, ze sa s tebou nestavim. Mam podobnu predtuchu.
19.06.2006 - 15:20:52
00
2Craobs nechapem preco si tam dal moju citaciu, lebo tovj prispevok ja jej netykal(podla mna). ja Fica neobhajujem(ani nikoho ineho). okrem madarov nech vladne kto len chce...ked bude Fico vladnut osem rokov ako Miki, tak potom mozes porovnat ako to vyzera. aj tvoje argumenty su len hypotezy apod....takisto ja mozem hovorit, ze XYZ(meno bikera) nebude majster sveta aj ked som ho nevidel na ziadnom zavode??? uz chapes o co mi islo?


Pripajam sa k tomuto nazoru.
19.06.2006 - 15:36:04
00
2Craobs Nevolil som Fica ani SDKU. Som viac-menej pravicovy volic, ale SDKU ma za tych 8 rokov nepresvedcilo. Mimochodom, ake vizie mal Miki v 98? Pokial si dobre pamatam, program SDK bol zalozeny hlavne na porazke Meciara a vstup SR do NATO + EU. Iny spolocny program nebol ani mozny, pretoze vtedajsia SDK bola zlozena z 5 stran skrz cele politicke spektrum. Miki nebol predsedom ani jednej - proste to bol akysi kompromis medzi jednotlivymi lidrami. K priemierovi sa dostal ako slepy k zrnu a az to ho katapultovalo k politickej sile a neskor k zalozeniu SDKU.
Fico je sice populista a nikto nevie, ako bude vlastne vladnut (ak bude), ale mal by si mu dat aspon sancu. Neschopny clovek to nie je - je to pravnik a zastupoval predsa 6 rokov SR pred Europskym sudom pre ludske prava. Keby sa nehrnul do politiky, mohol by si teraz slusne zit z pravickej praxe ... Ak porovnavas zivotopisy oboch (Fico, Dzurinda) do priemerskeho postu, su podla mna prinajmensom rovnocenne.
Tak ci tak, ak aj Fico bude vo vlade, tak v nej nebude sam. Program Smeru je jedna vec a program vlady bude druha vec. A keby sa plnili vsetky predvolebne sluby, tak uz by sme sa mali vsetci ako prasce v zite :-) Treba si pockat, aka bude realita.


Naposledy upravil BorisS dňa 19.06.2006 - 15:59:06, celkovo upravené 1 krát.

19.06.2006 - 15:58:11
00
no co ja viem....davat sancu kazdemu populistovi co ma usta plne sladkych reci asi nie je najlepsi sposob ako viest stat....ja len dufam, ze bude vlada politicky a zahranicne akceptovatelna a reprezentativna... s ficom, ci bez fica...
19.06.2006 - 15:58:54
00
tak Vam poviem............. este nemam vek, aby som mohol volit, ale budem maximalne spokojny, ked tam nebudu madari a komanci..... :)


Musíš urobiť tvrdšie vyhlásenie. Napríklad Janko Slota povedal, že ak SMK bude vo vláde tak odstúpi z vedenia SNS. Takže ty by si mohol trebárs povedať: Ak bude SMK vo vláde zahodím svoj bike do potoka :lol:

PS: držím všetky palce aby SMK vo vláde bola a Janko Slota splnil svoje slovo.


hehe, tak to zase nie... nejaka politika ma nemoze nasrat :D....
19.06.2006 - 16:28:59
00
keyboard_arrow_up