Kto bude majster sveta?
Francúzsko 30% [ 8 ]
Nemecko 22% [ 6 ]
Portugalsko 11% [ 3 ]
Taliansko 37% [ 10 ]
Celkový počet hlasov : 27
Mne sa ta cervena zdala preto nefer, lebo rozhodcovia to nevideli a Zidane ju dostal az po Buffonovych piskungoch. A suvislosti nikoho nezaujimali, urcite to neurobil len tak z rozkose. Ja mu verim.


Giro neviem či si niekedy hral súťažne kolektívny šport na vyššej úrovni kde dochádzka ku kontaktu protihráčov, ale ja v tom, že mu vraj Materazzi niečo povedal nevidím nejakú vedu, takýchto nadávok sa porozpráva v každom zápase toľko, že by z toho mohli vydať knihu. Proste sa nad tým treba povzniesť, keď je psychicky labilný, je to len jeho chyba. Keby boli francúzi prehrávali tak ho zahluší? Je to len šport a on to neuniesol. :D
11.07.2006 - 07:53:02
00
Katko: suhlas, bol to zapas, ktory sledoval cely svet, take nieco by som pochopil v dedinskych ligach, ale takto nie. Ale boli to nervy, to je jasne. Kazdy to znasa inak.
11.07.2006 - 08:39:15
00
Giro neviem či si niekedy hral súťažne kolektívny šport na vyššej úrovni kde dochádzka ku kontaktu protihráčov, ale ja v tom, že mu vraj Materazzi niečo povedal nevidím nejakú vedu, takýchto nadávok sa porozpráva v každom zápase toľko, že by z toho mohli vydať knihu. Proste sa nad tým treba povzniesť, keď je psychicky labilný, je to len jeho chyba. Keby boli francúzi prehrávali tak ho zahluší? Je to len šport a on to neuniesol. :D

No ja som skor narazal na to, ze rozhodca to nevidel a bolo to odpiskane tak dost divne. Ked je niekto sikovny a ich potycku rozhodcovia nesledovali, tak neviem naco dodatocne piska cervenu. A kolektivny sport som hral, vzdy boli nejake potycky (aj fyzicke), ale ked si to nik nevsimol, tak akterom len tiekla z ust krv a nikoho to netrapilo.
P.S.: Keby Materazzi ponadaval rozhodcovi, tiez by to bolo v pohode?
P.S.2: Sorry, ja obhajujem Zidana, lebo talianov fakt nemusim (po tom, co som videl ako dokatovali niektore slov. podniky).
11.07.2006 - 09:26:57
00
No ja som skor narazal na to, ze rozhodca to nevidel a bolo to odpiskane tak dost divne. Ked je niekto sikovny a ich potycku rozhodcovia nesledovali, tak neviem naco dodatocne piska cervenu. A kolektivny sport som hral, vzdy boli nejake potycky (aj fyzicke), ale ked si to nik nevsimol, tak akterom len tiekla z ust krv a nikoho to netrapilo.
P.S.: Keby Materazzi ponadaval rozhodcovi, tiez by to bolo v pohode?
P.S.2: Sorry, ja obhajujem Zidana, lebo talianov fakt nemusim (po tom, co som videl ako dokatovali niektore slov. podniky).


Ale videl to 4. rozhodca, ktorý mu to povedal a to je správne, keby v tomto prípade neplatí, lebo keby Materazzi nadával rozhodcovi dostane červenú kartu, toto je proste súčasť taktiky a bolo by naivné si myslieť, že to nie je bežné. Robím to aj ja keď ma niekto naserie a to už musí fakt byť silná káva, nadám mu do Kysučanov a Čadčianskych k***tov a hrá sa ďalej. Biť nikoho nemusím. :P
11.07.2006 - 09:53:55
00
A to je chyba :wink: :D
11.07.2006 - 11:52:33
00
mna mrzi hlavne to, ze vlastne to bol jeho asi posledny zapas v zivote a takto ho ukoncil. ale vobec sa mu necudujem, ja som tiez dost "vsteklivy" clovek, ale skor to davam navonok. on vyzeral uplne v pohode a potom zrazu-bum. nuz velka skoda...ale treba uznat - bol a je to skvely futbalista
11.07.2006 - 16:18:30
00
No nic, zase raz nieco nevyslo. Hlavne ku koncu uz boli ti tvoji majstri bezzubi, skoda, drzal som francuzom. A ta cervena pre Ziza bola spinavost.


jj aj ja som bol :( zidane - skoda, ze nejako nezniesol tie nervy, ale tu cervenu si zasluzil...bohuzial. mozno aj on bude lutovat ako ukoncil karieru. skoda

2Tomas neviem, co mas velku hubu na Zidana...lebo ty hras asi 20 rokov profesionalne futbal, ze? Franz Beckenbauer povedal, ze nechape preco Zidane uz konci, lebo aj na tychto majstrovstvach mal skvelu formu a je to stale vyborny futbalista. tak sa moc nerozkrikuj na ludi, ktorym nesahas ani po ....
dobre ale to sa nestava furt ze volado narazi hlavou do hraca tak preto nanho nadavam a este aj zidan ale kebyze nejaky ini hrac ale zidan je ina kava ........a takto to pekne ukoncil :lol: :lol:
11.07.2006 - 17:17:07
00
P.S.2: Sorry, ja obhajujem Zidana, lebo talianov fakt nemusim (po tom, co som videl ako dokatovali niektore slov. podniky).


Ktoré slovenské podniky dokatovali taliansky futbalisti :?:
11.07.2006 - 17:19:23
00
P.S.2: Sorry, ja obhajujem Zidana, lebo talianov fakt nemusim (po tom, co som videl ako dokatovali niektore slov. podniky).


Ktoré slovenské podniky dokatovali taliansky futbalisti :?:


on nehovoril o futbalistoch... mozno ty si to tak vydedukoval :idea:

2Tomas nechce sa mi minat energiu na pisanie tebe, tak radsej ukoncujem vsetky nase buduce diskusie...
11.07.2006 - 18:43:45
00
on nehovoril o futbalistoch... mozno ty si to tak vydedukoval :idea:


to ja samozrejme viem, preto som to napísal presne tak ako som to napísal (v tej mojej otázke je odkrytá absurdita toho girovho výroku). :wink:
11.07.2006 - 20:01:15
00
2Tomas nechce sa mi minat energiu na pisanie tebe, tak radsej ukoncujem vsetky nase buduce diskusie...
vsak v poho .pali.. ale ta cervena musela byt.... :lol:
12.07.2006 - 13:07:29
00
2Tomas nauc sa citat
skoda, ze nejako nezniesol tie nervy, ale tu cervenu si zasluzil...bohuzial.
12.07.2006 - 15:54:02
00
to ja samozrejme viem, preto som to napísal presne tak ako som to napísal (v tej mojej otázke je odkrytá absurdita toho girovho výroku). :wink:

Asi som slabo chapavy, ale v com to bolo absurdne? Ked 99,9 % ciganov kradne, polihuje a zije len z nasich dani a nijak sa nepodiela na tvorbe HDP, tak ich vacsina naroda povazuje za spinu a prizivnikov. Vytvaraju si voci nim averziu a uz to nedokaze zmiernit ani nejaky Adam Cibula, majster sveta, ktory ma tiez svoje za usami. Chapes?
Druha vec, neviem s cim ma napadas, ja som len odovodnil, preco nemam rad talianov (rovnako aj ciganov) a fandil som francuzom. Neobvinujem talianskych futbalistov z tunelovania nasich podnikov, ale ja talianov nemusim.
13.07.2006 - 15:13:33
00
Asi som slabo chapavy, ale v com to bolo absurdne? Ked 99,9 % ciganov kradne, polihuje a zije len z nasich dani a nijak sa nepodiela na tvorbe HDP, tak ich vacsina naroda povazuje za spinu a prizivnikov. Vytvaraju si voci nim averziu a uz to nedokaze zmiernit ani nejaky Adam Cibula, majster sveta, ktory ma tiez svoje za usami. Chapes?


Pokúsim sa chápať: podľa tejto paralely ty tvrdíš že 99,9% Talianov ožobračuje slovenské podniky. Pochopil som to správne ?

Druha vec, neviem s cim ma napadas, ja som len odovodnil, preco nemam rad talianov (rovnako aj ciganov) a fandil som francuzom. Neobvinujem talianskych futbalistov z tunelovania nasich podnikov, ale ja talianov nemusim.


To je v poriadku, každý môže mať názor aký chce. Ja ťa nenapádam, jednoducho mi to uvažovanie prišlo čudné: taliansky manažment privedie do krachu slovenský podnik -> nemám rád všetkých talianov. Navyše si to vypointal v tom, že máš vlastne de facto taliansku prezývku (Giro d'Italia) :)

Táto schéma sa tu opakuje často, viď Češi na fatranskom hrebeni. Toto škatuľkovanie národov podľa chovania pár blbcov sa nepáčilo ani Pištovi:
http://forum.mtbiker.sk/viewtopic.php?p=26305&highlight=#26305

Alebo vo vlákne o voľbách a Maďaroch...
13.07.2006 - 22:35:29
00
Pochopil aj nepochopil si ma. Netvrdim, ze nas vsetci taliani ozobracili, ale presne ako tvrdis s pistom, ja ich skatulkujem (kazdy sme nejaky). Mozno aj preto, ze este som nestretol taliana s ferovym spravanim. Nejdem ich kvoli tomu zabijat, ale ani im nepoleziem do riti, ako narod su mi nesympaticky (ak niekedy stretnem slusneho taliana, mozno budeme kamosi a to plati aj o cigosoch).
14.07.2006 - 10:26:15
00
keyboard_arrow_up