Dnes podľa mňa najkvalitnejší zápas na MS : Nemecko-Ghana,to sa úplne inak na ten futbal pozerá,pokial sa stretnú mužstvá,kde ani jeden nie je spokojný z remízou,ale obaja chcú vyhrať.Bol by som rád, keby tieto 2 mužstvá postúpili zo skupiny ďalej,pretože tento zápas bol balzamom pre všetkých futbalových fanúšikov a som presvedčený,že aj pre tých, ktorí zrovna Nemecku alebo Ghane nedrukujú...
21.06.2014 - 23:30:03
03
Nemecko - Ghana :y: . Futbal si vždy rád pozriem, radšej než hokej. Z našich hokejistov sa robia v posledných xy rokoch nejaké hviezdy, aj keď podľa výkonov sú tam len do počtu a nič viac. Vo futbale nefandím nikomu, len nech vyhrá ten lepší. Teší ma aj to že sa to dá aj bez stupídnych reklamných prestávok ako v hokeji :n: .
22.06.2014 - 12:51:13
02
Ja zase kvitujem,že som konečne videl zápas,ale že úplne bez simulovania!!!Neveril som že je také niečo možné v dnešnom futbale,no zaplať pán Boh za tie dary.Toto je totiž najväčšia pliaga futbalu,hlavne to teatrálne váľanie v snahe získať penaltu ma úplne vytáča.Ale samozrejme pokial by FIFA chcela(ale samozrejme nechce,veď im trvalo 100rokov zaviesť kontrolu bránkovej čiary)tak by sa to dalo vyriešiť šmahom ruky-stačilo, aby za simulovanie musela byť udelená hneď červená karta+stop na 3 nasledujúce zápasy! Ja sa pýtam,kto by toto riskoval?Simulanti by zrazu ustáli aj nemožné,tak by sa báli vylúčenia.Hráč sa zvíja na ihrisku po najjemnejšom dotyku súpera,ako keby mal zlámané nohy,pritom o minútu behá ako srnka.El Clásico už nesledujem cca 3 roky,pretože tam sa viac leží, ako behá,to nie sú futbalisti ale primadony made in Hollywood.Ešte našťastie že mužstvám ktorým fandím na tomto šampionáte(Nemecko, Holandsko) sa zatial prezentujú len solídnou hrou a dokonca ma prekvapil aj Robben,ktorý je skvelý hráč,no niekedy má sklony k teatrálnym pádom,dúfam že mu to vydrží.Finále medzi týmito mužstvami by bolo pre mňa osobne čerešničkou na torte.
22.06.2014 - 15:31:02
04
Keď som naposledy videl futbalový zápas, tak ho hrali chlapi.
Vie mi niekto povedať, odkedy ho začali hrať modelky, herečky a baletky? :o
24.06.2014 - 13:32:53
01
Dnes mám smútok :) Taliani vypadli, tým vždy fandím, aj keď futbal často nesledujem. Rozhodca zase pískali genitálne. Uruguajci opäť postúpili nespravodlivo ako aj pred 4 rokmi. Inak s rozhodcami je to tragédia - okrem európanov...
24.06.2014 - 20:00:27
00
len tak - http://www.aktuality.sk/clanok/255748/chrup-kanibala-suareza-tercom-posmechu-tieto-montaze-musite-vidiet/?utm_source=azet.sk&utm_medium=box-magaziny-koktejl&utm_content=clanok1&utm_campaign=HP# :fubar:
25.06.2014 - 09:19:47
00
Ako by sa cca mali pískať s prehľadom zápasy, ukázal dnes taliansky rozhodca Rizzoli v zápase Argentína-Nigeria,až na jeden šlapák na achilovku DiMariu,ktorý mu unikol,bol nad vecou,konečne aspoň jeden rozhodca, ktorého možno pochváliť,že hrubo neovplyvnil zápas-inak je to dosť bieda...
Som veľmi zvedavý aký trest dostane Suarez,pretože toto bol už tretí ,,zákus" do súpera :D
25.06.2014 - 21:19:14
00
Takže ak by to niekoho zaujímalo:
dnes | 16:03 RIO DE JANEIRO - Uruguajský útočník Luis Suárez dostal od disciplinárnej komisie Medzinárodnej futbalovej federácie FIFA za uhryznutie talianskeho obrancu Giorgia Chielliniho trest na deväť zápasov, suspendáciu na 4 mesiace v akejkoľvek spojitosti s futbalovou činnosťou a pokutu 100.000 švajčiarskych frankov.
Suárez obvinenia z uhryznutia súpera odmietal. "Takéto situácie sú v zápase úplne bežné. Dostali sme sa do kontaktu, on ma udrel ramenom a v tom momente moje zuby zasiahli jeho ruku," bránil sa.

Ja mám veľmi ďaleko od nejakého moralizovania,alebo vynášania súdov,ale Suarez asi zabudol,že v dnešnej dobe hráča sníma 20 kamier z každého uhla,čiže všetko je do detailu vidieť.Preto jeho obrana vyznieva úplne trápne,pretože jasne vidieť,že Chiellini sa ohnal ramenom až potom, keď ho pokúsal a nie naopak,ako tvrdí on.Ten trest mal byť oveľa vyšší,toto ho podľa mňa neodradí....
26.06.2014 - 17:26:20
01
Tak dnes som som bol zvedavý na zápas Holandsko -Mexiko.Mal by som sa tešiť,pretože postúpilo mužstvo ktorému držím palce,ale som veľmi sklamaný,pretože Robbena ak som chválil pár dní nazad,že nesimuluje,dnes opäť nesklamal.Tento teatrálny pád mal byť odmenený žltou kartou a rozhodca s kľudným svedomím odpíska 11-tku.No v prvom polčase,keď ho skutočne faulovali,vtedy rozhodca nezapískal.Veľmi mi je ľúto Mexičanov,pretože vypadnúť takýmto unfair spôsobom si nezaslúžili.Rozhodcovia sú najväčšou HANBOU tohto turnaja!!!Všetci rozhodcovia Robbena poznajú,vedia o jeho teátrach v šestnástke a aj napriek tomu odpískajú takúto 11-tku v 93min. :(
29.06.2014 - 20:14:35
04
jeden maly oranzovy hajzlik

Prílohy:

BrYDZHCCcAIqLQ1515.jpg
BrYDZHCCcAIqLQ1515.jpg 142.82 KiB thumb_up0thumb_down

30.06.2014 - 16:55:22
05
Neviem či Nemci hrajú zle alebo Alžírsko dobre ☺
30.06.2014 - 23:44:25
00
kolko remiz je v poslednom case. bohvie preco? na to by sa normalne oplatilo stavkovat
02.07.2014 - 00:10:14
00
No dufam ze dalsie zapasy budu lepsie, 90minut ziaden gol, niezeby neboli sance, ale goly chybaju.
02.07.2014 - 13:49:08
00
no krasa :y:
ultimatny debakel \o/ blitzkrieg :D


Naposledy upravil iron.hide dňa 08.07.2014 - 22:41:12, celkovo upravené 1 krát.

08.07.2014 - 22:25:11
01
kratky proces :-)
08.07.2014 - 22:40:56
00
keyboard_arrow_up