A preto jedava taketo chutne a vyzivne jedla a tym padom nevladze ist ani hore schodmi. :D

Prílohy:

dieta.jpg
dieta.jpg 60.46 KiB thumb_up0thumb_down

10.09.2015 - 17:49:01
03
MageZ: ono to je asi tak, že ti síce niekedy na začiatku zaproklamuje, že "v žiadnom prípade" nebude mať jej vege náboženstvo vplyv na to medzi vami. Potom po x rokoch zistí, že "kvôli tebe" nejako "zaostala na svojej ceste" a "musí sa niekam posunúť", čo sa prejaví zozelenaním obsahu chladničky. Je dosť blbé, a mne sa to stalo,keď tá chladnička je nie v tvojom vigvame a to po tom, čo si predal tvoj byt aby ste mali na váš. Potom sa totiž nájdeš pod mostom a s tým, čo ti zostalo po predaji toho tvojho bytu, sa ti občas nemusí podariť ani kúpiť naspäť niečo také, ako si predal.
Vlastná skúsenosť.

Je to vlastne druh náboženského fanatizmu.

A ak vám baba zaproklamuje, že nejaké X nebude mať na váš vzťah žiadny vplyv, tak na 99 % na tom práveže padnete. Dokonca si to dopredu uvedomuje.
10.09.2015 - 18:32:28
00
Priznam sa, ze nerozumiem ako moze na stravovacich navykoch padnut vztah. Teda ak kazdy je to, co chce. Alebo od Teba vyzadovala, aby si jedol tiez len burinu ci co? :)
10.09.2015 - 18:38:25
00
Ježiško, to sa nedá racionálne vysvetliť a ja som ani nijaké vysvetlenie nikdy nedostal. Opakujem, to jednáš s duševne chorým/náboženským fanatikom, takže nejaké racionálne pochody nepredpokladaj.
Ale skús si prejsť vege weby, tam je normálne diskutovať na tému "môj chlap je mäsožravec, čo s tým?" a odpoveď "zahodiť jak použitý sracák".
10.09.2015 - 18:50:13
00
A ak vám baba zaproklamuje, že nejaké X nebude mať na váš vzťah žiadny vplyv, tak na 99 % na tom práveže padnete. Dokonca si to dopredu uvedomuje.

hmm, ak si dobre spominam, tak ta moja proklamovala kadeco..... no a potom 2x porodila a plno predtym dolezitych veci uplne stratilo vyznam :)
10.09.2015 - 18:55:33
01
tulenik : fuha .. no ale je to uz prec vidim.
10.09.2015 - 18:57:56
00
Veľmi nerád by som skĺzol do diskusie, ako si dlhoročná frajerka vie v kopačkovom dia... nie, monológu "správne" kopnúť, pretože jedna z prvých hlášok bola, ako nemieni mať potomstvo (čo od samého počiatku vedela, že ja naopak chcem, takže nejako nechápem, načo si so mnou vôbec začínala). Nemám totiž dosť ouza na spláchnutie súvisiacich stavov.
Takže by som ctené obecenstvo požiadal o ukončenie rozboru tulenej cesty pod most.

lto: je-nie je... že zostanem sám, to som si nikdy nepredstavoval a je to tu
10.09.2015 - 19:05:39
00
horsie je s niekym nasilu zit cely zivot :)
10.09.2015 - 19:09:03
00
To sa nedá povedať bez znalosti X okolností.
Kolega dal prednosť životu v tichej domácnosti po dobu asi 10-15 rokov pred kariérou bezdomovca a jeho zdôvodneniu som plne rozumel.
Skús si predstaviť, že máš na výber:
a) prídeš domov, t.j. do bytu ktorý máš napoly s osobou, s ktorou sa síce viacmenej nebavíš, ale na réžiu domácnosti a súvisiace hovadiny sa stále dokážete poskladať, každý zapadnete do svojej izby a tam si fungujete
b) prídeš na intrák, kde celý tvoj priestor je polka vyššie uvedenej izby, súkromie ešte degradovanejšie a kde si do teba, doc. RNDr. PhD., bude ešte vyskakovať aj vypatlaný fašoidný SBSkár
10.09.2015 - 19:17:19
00
chapem, kazdy to ma tochu inak...u mna bolo najhorsie obdobie ked sa z nastavajucej manzelky stavala spolubyvajuca - nech to obdobie kedy sa zo spolubyvajucej stala byvala spolubyvajuca bolo akokolvek zle, bolo to istym sposobom vykupenie :D ale kazdy ma ine okolnosti a ine situacie...do PhD. sfer som sa nedostal, zrejme nastatie som si to rozmyslel a po 2. stupni siel prec kade lahsie...za vedu sa v SR musi clovek obetovat no.. :/ na dlho...ide zima, zorganizuj mtbkrcmu aj tak sa nikomu nechce v tom hnusnom pocasi bicyklovat :DD


Naposledy upravil MageZ dňa 10.09.2015 - 19:36:25, celkovo upravené 1 krát.

10.09.2015 - 19:34:52
00
Tulenik, si mlady 40tnik :) nevzdavaj to :)
10.09.2015 - 19:36:21
00
Co je horsie a co nie je vzdy vecou konkretnych ludi, okolnosti a situacie. Negeneralizujte. Tulenik, tieto veci tuna nerozoberaj, pokial sa naozaj necitis, ze niektore veci su uz out. Toto forum je forum ludi od vymyslu sveta :) Su veci, ktore mozu boliet a nestoji za to ich kdekolvek v sirsom fore rozoberat (niektore veci nie su vhodne ani rozoberat pri pive v uzsom kruhu ludi :lol:) .. cita to tuna viac ludi, nez si kto dokaze predstavit /google napr. :D/ Potom nevies ani ako a zrazu ti zacnu pisat rozni ludia, ktori sa chcu stretnut pod mostom na vyjazd :lol:, lebo si Top1 vo vyhladavaci. A to je este ten lepsi pripad, ze si chce s tebou dat vyjazd niekto na bajku :D :D :D
10.09.2015 - 19:38:33
01
lto a uz ti chcel niekto aj rozbit hubu? :)
10.09.2015 - 19:47:01
00
Na vyjazde , ci len tak ? Lebo hej, chcel .. na Kolibe jeden v aute :lol:
10.09.2015 - 19:49:19
00
myslim po dohode na fore, ze sa stretnete v noci pod mostom a vybavite si to rucne :)
alebo si mi pripomenul toho trolla (tusim nightwoodoo?) co nas jednotlivo volal na vyjazd fajcit marjanku :)
10.09.2015 - 19:53:29
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up