Napr. takí páni poslanci...
Nie každý má na to, aby denno denne vymýšľal program dvadsiatim umrnčaným deckám a na základnej ani nepíšem, bila by som ich rad radom, žiadny výchova, úcta, nič...
01.07.2016 - 11:09:09
01
neviem ako to je s ucitelkami v skolke, ale ak by si chcel vediet ako to je s ucitelmi napr. na zakladnej skole mozes sa ist spytat mojej zeny teraz spolu napr. aj martinom mojzisom protestuju v meste. a ver tomu ze ja vidim kolko pracuje moja zena aj ked nieje v praci a teda nieje to tak ze oducim a o jednej je doma vylozene nohy. momentalne je na jednej bratislavskej skole kde je pevny pracovny cas aj ked neucis musis tam byt od 7.30 do 15.30 piatok trochu kratsie. ale milujem tieto hoazxi typu. co chcu ved nic nerobia naobed su doma a tak no.
01.07.2016 - 11:10:10
00
Pritom taka ucitelka ma urcite narocnejsiu a vycerpavajucejsiu pracu ako taky lapalko, ktory v ramci nudy v praci a vylozenych noh nevie ani len odhadnut co uz je absolutny offtopic a zacne pisat nazory na ucitelky v skolkach do galerie cestakov...
01.07.2016 - 11:12:55
02
Ja som chodievala cez výtvarné výchovy do triedy k dcére, aby sme pracovali s deťmi, vymýšľali rôzne výrobky v rámci rôznych akcií a po tých dvoch hodinách som chodila vypľuvnutá, normálne som zírala, čo si to dovoľujú do učiteľky a ona s tým nič nemohla urobiť, len napísať poznámku, pár krát som mala na mále, aby som nevybuchla a to som celkom flegmatik
01.07.2016 - 11:13:19
00
este napisem a doplnim ze moja zena prestupila zo statnej na sukromnu alebo polo sukromnu neviem ako to nazvat skratka rodicia kazdy mesiac platia nejaky poplatok za dieta, ale ucitelia maju normalny plat podla tabulky. mozno o par euro vyssi. ide o to ze zena ma na wc mydlo a toaletny papier ma normalny pc na ktorom moze pracovat. (nie pentium 4 s windows 2000) takze nejde to na platy ale v podstate na vybavenie skoly.
01.07.2016 - 11:18:24
00
Učil som - angličtinu a telesnú na gympli. Zbabelo som zdrhol po pol roku a ani náhodou neľutujem.
01.07.2016 - 11:27:32
00
Jezus napísal:
Pritom taka ucitelka ma urcite narocnejsiu a vycerpavajucejsiu pracu ako taky lapalko, ktory v ramci nudy v praci a vylozenych noh nevie ani len odhadnut co uz je absolutny offtopic a zacne pisat nazory na ucitelky v skolkach do galerie cestakov...


... No , tak sa nechal uniesť chvíľkovým " rozpoložením "... :lol:
01.07.2016 - 11:27:39
00
vieš čo, ... zažil som súkromnú škôlku a čo tam snimi robili .. a zažívam štátnu ... ja nehovorím že učiteľské povolanie je ľahké a určite je aj ťažšie ako to moje a určite si ani nezaslúžim môj plat ... ale ti hovorím, že príliš veľké percento učiteliek materských škôl sú *****, čo jediné čím sa oháňajú, je ich 20 ročná prax. A to sú moje posledné slová k tejto téme a v budúcnosti radšej nebudem tomuto fóru zverovať moje pocity

edit: a tomu ver, že deti vidia a vnímajú rozdiely medzi tými učiteľkami
01.07.2016 - 11:37:00
01
petrik na druhu stranu nemozes teraz vsetkych ucitelov porovnavat s tvojou zenou... toto robia len zodpovedni ucitelia... ci su na zakladnej, strednej alebo nebodaj robia v skolke... nie kazdy sa po praci este pripravuje... ale suhlasim, ze je to nespravodlive... lebo to mizive percento ucitelov, co sa snazia su stahovani do rovnakej stoky ako ti, co nic nerobia... a teraz sa ti lenivci len prizivuju na tych co protestuju... treba to cele restrukturalizovat
01.07.2016 - 11:49:34
01
lapaloma napísal:

edit: a tomu ver, že deti vidia a vnímajú rozdiely medzi tými učiteľkami



s týmto musím plne súhlasiť.. ako na základnej (výberová trieda s rozšírením matematiky) tak aj na gympli sme mali učitelky ktoré to robili ako poslanie a nie ako povolanie...a bolo to cítiť...

ako trieda priznávam že sme boli strašné hovädá a učiť sám seba tak sa zotnem ako žito...

ale pri matikárke/fyzikárke na základke a fizikárke na strednej sme si nedovolili nič a zároveň tie hodiny mali zmysel....top učiteľky aké som kedy mala vďaka nim dvom ma fyzika bavila....

oproti tomu taká matikárka za ktorú sme integrály vysvetlovali my lebo bola nemožná.. mala nulovú toleranciu...

učitel ktorý to myslí výžne si proste poriadok urobí...a žiaci tiež cítia že daný učitel je iný a teda tolko nevyskakujú...ale keď vycítia že učitel na to serie....a múžu si dovoliť byť hovadá tak budú hovada..
01.07.2016 - 11:57:18
01
tebe by prospela skor vyberova trieda s rozsirenim slovensky jazyk a gramatika :P (ber to ako srandu) lebo takto katastroficky nepisu ani madari v nasom okoli
ci PEZINOK a okolie su sami madari? :rofl:
01.07.2016 - 12:00:23
01
diktáty mi nikdy nešli :D :(
01.07.2016 - 12:03:17
00
mechanizmus dislokacie ramena
https://www.youtube.com/watch?v=5ezXTsrmZvc
01.07.2016 - 12:32:07
00
K tomu školstvu: žena je učiteľka na gymply (mat/chem) a určite nepracuje denne len 5-6-7 hodín...ten čas strávený doma nad školskou prácou väčšina z vás nevidí...


Naposledy upravil Kidak dňa 01.07.2016 - 13:32:25, celkovo upravené 1 krát.

01.07.2016 - 12:51:52
03
Kidak to je presne to, co som napisal vyssie...
01.07.2016 - 12:54:10
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up