lapaloma napísal:
pozerám, že feďo zmazal konto

Tak to máme už tretie, ak si dobre pamätám :lol:
04.03.2020 - 12:40:07
02
Ja ho mám celkom rád, a určite sa vráti :)
04.03.2020 - 12:42:40
01
teraz prichadzame na to ze Fedo bol vlastne v pohode ked to porovnam s tym malym vlkom :D
04.03.2020 - 12:45:57
00
preto je najlepsie polozit otazku na fb v skupine, dostanem behom 1 dna 30 odpovedi neodbiehajucich od temy, lebo priateila toho co odpovedal vidia kam a co napisal a vec vyriesena, nikto dalsi do mojej otazky nepridava dalsie ne potom sa tam neriesia hluposti.
Text ako Ja ho mám celkom rád, a určite sa vráti :) tam nepisu, 5 ludi tam da fotku a popis svojich tretier a naslapov a ziskam aku taku predstavu.
Z komentarov pod clankom sa dozviem uzitocne informacie, a je to prehladnesie a nie ze 10 ludi len pritaka, Tu v nejakej diskusii zacnu riesit nieco ine a povodna otazka aj ked nebola zodpovedana sa strati v tom smetisku.
Kedysi to tu bola odborna poradna a teraz len diskusny kruzok o hociciom.
Malo by to byt pekne roztriedene na sposob poradne encyklopedie bez nejakych prispevkov kde je len smajlik.
Tak ako v eshope otazky na predajcu.
04.03.2020 - 13:29:51
00
v tomto máš pravdu, vyextrahovať z fóra znalostnú databázu, ponúkni sa červovi, že to spravíš
04.03.2020 - 13:36:00
01
Vuk naco Ty sem vlastne teda chodis,ked na vsetko frfles a vsetci su tu zli,utocni a neochotni poradit?Co neostanes na FB?
Ozaj len kvoli tomu,aby si tu svoje svetonazori,ktore aj tak nikoho nezaujimaju prezentoval?
04.03.2020 - 13:37:10
02
Hosť napísal:
Kedysi to tu bola odborna poradna a teraz len diskusny kruzok o hociciom.

No vidis, sam si sa teraz usvedcil. Ale pravdu si napisal....pravdu
04.03.2020 - 13:49:11
02
len taka mala mala statistika vybranych komponentov fora a priblizneho poctu prispevkov za posledny mesiac, ked uz teda padli nejake slova ohladne vyjadrovania sa, pocet tem nepocitam, to nech si vyrobi cervo :lol:

scarinko <300
lto <180
hack3r <170
katko <160
lapaloma <120
iron.hide <100
tulenik <80
vuk <80
marecej <50
perez <40

:)
04.03.2020 - 14:19:11
00
lto 1,62% všetkých príspevkov :)
04.03.2020 - 14:43:33
00
Ako to suvisi s poctom prispevkov za posledny mesiac?
04.03.2020 - 14:49:32
00
dost dlhu dobu je to tu na sposob modreho cyklokonika. Napisem jeden prispevok a potom neskor este dva na svoju obranu a diskusia plna hadok je na 6 stran a zacnu riesit nie mna, ale to ako niekoho rozthlo, ked zbadal ze to este po tyzdni pokracuje. To nieje o moderatorovi, ale o ludoch. Aj moderator mi to potrvdil. Len preto ze som to ja, tak na moj prispevok odpise 10 ludi a z toho 8 prispevkov zbytocnosti bez odpovede na moj prispevok.
Ked by niekto na mobilmanii napisal "mna z neho j..." a dasli po nom, "tiez nemam od toho daleko", co vobec nesuvisi s temou, davno je to zmazane. tam som denne zmoderoval 15 prispevkov a dalsich 10 nahlasenyych som tiez odstranil, ci upravil. Prudici pisajuci len smajlika, ci chod k psychiatrovi, tam prestali chodit,. Ban dostali viaceri. Tu som ho dostal len ja za 3 prispevky, ktore neporusovali pravidla ot ani nadavok a ten co mi nadaval, pisal dalej. Pritom on mal prispevkov ot a urazok dost. Mne nevadi ked napisete nieco co vyvracia moj prispevok, ale doporucovat lieky je smiesne. Konstruktivne, aj ked scifi prispevky som nemazal. Miesto 6000 odpovedi v teme by po uprave stacilo 130.
Preto mobilmaniu hodnotili ako odborne forum. Nebolo tam smetie v temach a ked niekto napisal blbost, ako podla vas ja, kedze tam nebolo prudicov, co napisu do normalnej odbornej diskusie prispevok bez odbornej hodnoty, "ze som tuto temu vobec otvoril". tak to bola odborna diskusia. 2/3 takych hluposti, kde je, ze "Vuk verbuje na predaj bicyklov" by bolo okamzite zmazanych. Aby sme dovolili ludom diskutovat o hlupostiach, zalozili sme im smetisko. Garaz autorevue tam sa dohladat nic nedalo, to boli rychlodotazy.
Potom ked niekto tu zalozi temu na nejaky problem., tak mu moderator napise ze mal hladat.
Dost dlho som tu nebol, a bezo mna to nebolo lepsie. Pretoze citam tie diskusie vela stran dozadu. Pod clankom si to nikto nedovoli, lebo autor by mu to vymazal.

Ito mi sice obcas oponujes s tym suhlasim, ale nikdy mi nepises hluposti. Pises viac s rozumom, bez emocii a chapes co chcem prispevkom povedat.
Je to mozno prchkou povahou niekoho. Nema co povedat k teme oponovat mi, ale musi napisat, ze je nahnevany z mojho prispevku. a potom na jeho prispevok reaguju dalsi traja aby boli s nim zadobre..

Kaper, vsetci nie, iba par jedincov.

Chcel by som, aby sa to vratilo obsahovo do podoby starsieho fora ako poradna, kde by som sa este v ten den dozvedel rozdiely medzi mazivami na retaz a nemusel pritom citat 20 prispevkov ot.


Naposledy upravil zaman dňa 04.03.2020 - 15:09:10, celkovo upravené 2 krát.

04.03.2020 - 14:58:01
00
lto napísal:
Ako to suvisi s poctom prispevkov za posledny mesiac?


Ze v celkovom poradi stale vedies. Mesacne etapy su irelevantne. :lol:
04.03.2020 - 15:05:28
00
lto:
Vieš to je ako keď feťák, feťákovi do feťákov nadáva :)
Ale daj takú štatistiku v počte riadkov a vlk nás všetkých hravo prevalcuje :lol:
04.03.2020 - 15:10:06
03
user_id:
ale tu nie sme v politike a pocet prispevko nie je pocet preferencnych hlasov, alebo mi das mandat na zostavovanie vlady moderatorov ? :D :D .. vsak som ani nie registrovany vcera.
Napr. Srsen ma za posledny mesiac cca 115 prispevkov z toho asi 30-35 priamo ako rady, k teme, atd. /aj ked vacsine nie k bajku/. Ja tak okolo 180, priamo rady, k teme okolo 50 /niektore nie k bajku/. Obaja mame okolo 30% priamych prispevkov a nie vaty. Co som chcel skor zdoraznit, ze uz davno mam kecacieho nahradnika, co som si vsimol uz pred par mesiacmi , co ma myslim davno prekonal :) /ak by sa pocitalo povedzme len posledne 3 roky/.

srsen: nechapem. Pocet riadkov mozno, netusim .... daj mi databazu prispevkov a najdem urcite nejaku stats, kde budes prvy :D .. ale potrebujem aj pomazanych jedincov :lol:
04.03.2020 - 15:11:49
02
Vuk mna by ozaj zaujimalo,kolko tvojich prispevkov bolo ozaj k veci,alebo ze si sa cosi pytal a kolko len zbytocne OT.Tipujem tak 1:10.
Zlodej krici chytte zlodeja....
04.03.2020 - 15:14:35
05

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up