Nie nie som leniví, hladam to šade ale world mi to nechce otvoriť dá mi na výber jazyky a aj tak to nejde nech vyberem aj psiu riť ma to sere. A len aby si vedel dnes nám došli učebnice a mali dojsť aj slovíky ale nedošli neviem prečo o peniaze teraz nejde ale profesorka povedala že si to máme zajtra doniesť a čo si myslíš aj ked si ho objednám že mi pride hned zajtra ?
08.10.2012 - 19:58:46
00
Nie nie som leniví, hladam to šade ale world mi to nechce otvoriť dá mi na výber jazyky a aj tak to nejde nech vyberem aj psiu riť ma to sere. A len aby si vedel dnes nám došli učebnice a mali dojsť aj slovíky ale nedošli neviem prečo o peniaze teraz nejde ale profesorka povedala že si to máme zajtra doniesť a čo si myslíš aj ked si ho objednám že mi pride hned zajtra ?
aky world? :D :D,skus to napisat este raz,a co ti nechce ten tvoj "world" otvorit?a akoze co vam neprislo?vsak jej povedz ze ti to neprislo,vsak to nie je tvoj problem,ze vam skola nevie zabezpecit ucebnice
08.10.2012 - 20:01:29
00
Už mi drbe samozrejme WORD :rofl: to tak asi jej chyba tak jasne ale mi sme si to platili a slovníky nedošli k učebniciam. No a ktomu wordu :) no stiahnem ten dokument otorim ho a vyhodí mi to tam tabulku a na výber su tam rôzne jazyky a nech vyberem bárs ktory nikdy to neni normálne napísane su tam len nejake znaky a symboly :)
08.10.2012 - 20:18:07
00
no ked vidim ze tam ponukaju SIDI tretry,tak amen tma :D

preco amen tma? :) sak tretra jak tretra, kym netlaci tak ok ;)
08.10.2012 - 20:18:59
00
a ty by si tam siel capulo? ja som chcel ist uz davno tiez, ale bojim sa zimy :) ale ty si velky turista, tak urcite chod :D bude tam vela pohodovych cechov, takze kamosov si urcite najdes
edit: ak si myslel len tie kampy, tak to je nic. ja som myslel to laponsko, a tam by som veru isiel! :rock:
08.10.2012 - 22:05:48
00
kempy som myslel, a o to sa nebojim ze tam nebude pohoda, ale ta cesta tam... 8h vlakmi a potom este poslednych 15km nejak neviem jak :))0 asi taxikom, to sa mi nechce dako:)
laponsko by som dal ale najskor si to chcem vyskusat takto v pohode :)
08.10.2012 - 22:26:30
00
Už mi drbe samozrejme WORD :rofl: to tak asi jej chyba tak jasne ale mi sme si to platili a slovníky nedošli k učebniciam. No a ktomu wordu :) no stiahnem ten dokument otorim ho a vyhodí mi to tam tabulku a na výber su tam rôzne jazyky a nech vyberem bárs ktory nikdy to neni normálne napísane su tam len nejake znaky a symboly :)

Tak PDF ti Word isto neotvori...ak ide o subor, na ktory dal odkaz canopus :tmi:
09.10.2012 - 07:38:13
00
preco amen tma? :) sak tretra jak tretra, kym netlaci tak ok ;)
ak nemas nozicku ako 10 rocne decko,tak SIDI bude tlacit kazdeho,kedze sa to vyraba na fifipierka,celkovo je SIDI najuzsie kopyto,cize pre vacsinu nahovno
IRON.HIDE: to laponsko som cital v niektorom z tych "super" casopisov,co si kupujem,a vyzera to paradne
09.10.2012 - 07:45:24
00
no ved preto pisem ze kym netlacia tak ok :D, ale da sa zobrat vlastne tretry+pedale
09.10.2012 - 08:31:02
00
canopus ešte musíš vela katalógov preštudovať ;) ja teda nožičku ako fifipierko nemám a Sidi mám už 10 rokov...navyše pre obrov sa robia aj modely Wide ;)
09.10.2012 - 09:16:18
00
MERIDA steigt in die UCI WorldTour ein
Die MERIDA Europe GmbH freut sich, ihr Engagement in der UCI WorldTour ab dem 1. Januar 2013 bekannt geben zu dürfen. Mit dem UCI ProTeam Lampre wurde eine sympathische und erfolgreich etablierte Mannschaft gefunden, die für zunächst drei Jahre mit High-End-Material der Marke MERIDA ausgerüstet wird und offiziell als „Team Lampre-MERIDA“ startet.
09.10.2012 - 09:33:19
00
Turbi, zabudol si si prepnúť na slovenskú klávesnicu! :!:
09.10.2012 - 09:44:28
00
nefrstenzi :-)
09.10.2012 - 09:44:58
00
nem problem :lol:
Kellys sa pripojí k UCI World Tour
Merida Europe GmbH je potešený naďalej angažovať v UCI World Tour, od 1 Januára 2013 do announce povolené. S UCI ProTeam Lampre tím úspešne založená sympatická a bolo zistené, že byť vybavená na obdobie troch rokov s high-end značkových materiálov Merida a oficiálne známe ako "Team Lampre-MERIDA" začína.
a takto mi to od pása preložila kolegyňa:
MERIDA nastupuje na svetové turné UCI. MERIDA Europe s.r.o. sa teší , že môže oznámiť svoj nástup na UCI World Tour od 01. Januára 2013. V UCI Pro Team Lampre sa našlo nové sympatické a úspešne etablované mužstvo , ktoré bude vybavené najbližšie tri roky s High End materiálom značky MERIDA a oficiálne štartuje ako „ Team Lampre MERIDA“
09.10.2012 - 09:50:09
00
canopus ešte musíš vela katalógov preštudovať ;) ja teda nožičku ako fifipierko nemám a Sidi mám už 10 rokov...navyše pre obrov sa robia aj modely Wide ;)
tak potom na SVK je to amatercina...nakoniec som kupil Specialized Pro Wide.a to ma v KAKTUS-e alebo kde v prdeli to bolo v BA,taka krizovatka velka tam bola a 2 podlazny BIKE obchod,proste cumuli na mna ze od nich chcem,ze paprce maju vsetci rovnake :D,proste hlupaci na entu,a to som sa kvoli tretram drbal z LV do BA
v NITRE v 2 obchodoch ma takisto ubezpecovali ze SIDI sa nerobia WIDE :D :D unikat..lebo som chcel SIDI,kvoli ich dizajnu,sa mi strasne pacil, takze asi tak,nakoniec som tomu ani nevenoval pozornost,kedze minuly rok som s bajkom len zacinal,teraz uz aj toto viem od Teba :D hlavna vec ze existuju Wire Vent model siroke :D... mozes postnut obchod,kde ich predavaju

TURBI:uz to tu je asi tak 2 tyzdne tato "novinka",ale opakovanie je matka mudrosti :P
CAPULO:myslis ze mam chut vyhadzovat prachy na zimne tretry?


Naposledy upravil canopus dňa 09.10.2012 - 10:25:56, celkovo upravené 1 krát.

09.10.2012 - 10:15:33
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up