Po tom čo som preinštalovával asi pred mesiacom PC a zabudol som zálohovať údaje s programu Polar ProTrainer 5 som všetky údaje za vyše roka a pol s môjho polaru stratil. Aby som tomuto predchádzal začal som používať online polar software na adrese http://www.polarpersonaltrainer.com . Máte s tým niekto skúsenosti? Neprišiel som v tom napríklad ako vymazať údaje s computeru, ako do neho nahrať napríklad nejaký intervalový tréning či napríklad ako robiť rôzne nastavenia computeru pohodlne cez PC. zatiaľ to robím tak že nahrávam do internetoveho denníku a mažem a upravujem v softwéry protrainer 5.

Máte niekto skúsenosti s touto stránkou a viete mi poradiť?
Ďakujem :hai:
08.08.2011 - 18:52:54
00
Ahoj tak isto od minuleho roku pouzivam hodinky polar RS800CX ... celkom dost som si o tom nacital ci uz na ich oficialnej stranke pripadne vsade mozne na internete.... Tie udaje v hodinkach a samotne treningy si mozes nahravat pomocou softwaru ktory mas nainstalovany priamov pc pokial. Kazdy jeden tvoj trening pripadne cokolvek chces zaznamenat tak by si to mal robit dvojmo raz si to poslat do PC to softwaru polar trainner a potom rovnako pomocou synchronizacie web link na ucet ku ktoremu mas pristup kdekolvek pokial mas pritup na internet. Treningy pokial si chces nahravat do hodiniek tak ich najskor spoj s programom polar trainer a potom v jednej zalozke ked ich mas spojene mozes trennig si samostatne vytvorit pripadne cely program si nahrat priamo z denniku ... tolko asi moja odpoved pokia lby si mal nejake otazky kludne sa spytaj aj cez sukromnu postu ...
03.05.2012 - 15:01:58
00
keyboard_arrow_up