MageZ napísal:
Podla teba nie je spevak skupiny Juden Mord extremista?

Či je ten človek extrémista netuším, takú hudbu nepočúvam a nepoznám ho. Ak je, treba ho tak jednoznačne pomenovať, som za! Ale prečo tak nepomenovať aj napr. určitých rómov ktorí skupinách mlátia a okrádajú bezbranných dôchodcov? To už by bol rasizmus...
Extrémizmus: ,,Neštandardné správanie, prípadne ideológia, ktoré sa významným spôsobom odlišujú od všeobecne akceptovaných a zaužívaných stanov´´.
A čo sa týka fašizmu, bola/je to jedna z najhorších pliag..veľa mojich predkov položilo život v boji proti tej zgerbe. Ale ako napísal stax, treba myslieť kriticky a v súvislostiach, nie sa iba oháňať pojmami fašista, extrémista, xenofób.
Denzel je frajer, idem si pustiť nejaký jeho film :)

Kimlo: neviem či je to v móde, ale informácie je treba si získavať sám a z viacerých zdrojov, inak nemáš nestranné info. Napr. aj hlavnespravy.sk, prečo nie.
13.02.2017 - 19:33:52
02
pochadzam z juhovychodu slovenska a s romskym rasizmom mam skusenosti viac nez dost, a vobec si nemyslim ze by bolo nekorektne nanho poukazat lebo je to realny problem. Na druhej strane podla mojich nazorov som ukazkovy "slnieckar" (teda podla definicie ktoru som si vyskladal podla "nazorov z internetu") Strasne velakrat si kladiem otazku ci nazory ktore denne citam na SME alebo denniku N su pravdive, a velakrat tam citim tendenciu posuvania k niektoremu smeru... Skusal som teda aj niejake tie alternativne media. Slobodny vysielac, Zem a vek, hlavne spravy atd...

Neviem ako su natom ostatni ludia ktori nadavaju na tieto media ale ja sa citim byt kvalifikovany na odpoved. V kratkosti mozem povedat ze spravodajstvo z ich strany je neskutocne zmanipulovane. Clovek ktory dlhodobo dokaze citat ich spravy ma podla mna velmi nizke IQ. Ked som pri mainsreamovych mediach citil ze niektore ich spravy su tendencne, tak pri tych "alternativych" to bolo pri 90% z celku ( a to nielen ze su tendencne ale priamo klamlive). A teraz nespominam uplne blbosti. Ved v tych mediach dostane priestor aj teoria o tom ze zem je plocha, a pri tom moj experiment konci. Ak mi niekto povie ze cita Zem a vek, hlavne spravy alebo pocuva slobodny vysielac tak je podla mna automaticky idiot, a to nie kvoli politickym nazorom, ale kvoli tomu ze znesie aj uplne nezmysli ktore sa tam popisu
13.02.2017 - 20:11:31
06
Ďakujem ti že si mi objasnil že som idiot, beriem ako názor odborníka.
13.02.2017 - 20:20:42
00
nemas zac, aj nabuduce
13.02.2017 - 20:31:09
02
Môj názor na teba zverejňovať nebudem, na to mám na rozdiel od teba istú úroveň kultivovanosti(aj tebou anatomizovaného IQ). Ostatne, názor si urobí každý sám.
13.02.2017 - 20:52:58
02
Poznam cloveka, co cita Zem a vek. Je alkoholik a presviedcal nas napriklad o tom, ze kvoli chemtrails je dazdova voda magneticka, co sposobuje neviem ako problemy. Experiment na dokaz presvedcenia mu nevysiel, zdovodnil to nejakou dalsou konspiracnou teoriou.
13.02.2017 - 22:47:01
02
Ja pocuvam sem tam infovojnu ;)
14.02.2017 - 06:47:46
01
Presne pre to je potrebné si informácie filtrovať a hladať sám. Nie počúvať človeka čo reprodukuje hlúposť či už zo Zem a Vek, alebo denníka N. Klamstvá sú požehnane v mainstreame, aj alternatíve.
14.02.2017 - 09:19:07
01
Hosť napísal:
Ja pocuvam sem tam infovojnu ;)


co su zac tie infowars? nieco ako Zjem aj vlek alebo slobodny vysierac?

-je tam dalsi pekny clanok o svedsku:
http://www.infowars.com/swedish-electricity-company-pulls-out-of-multicultural-malmo-citing-security-risk/

An electrical maintenance company has announced it can no longer serve customers in the multicultural Swedish city of Malmo, citing “security risks” and increasing violence.
In a message posted on the company’s Facebook page, Högs EL states that it can no longer operate in Malmo due to skyrocketing “violence and shootings”.
The situation in Sweden is so dire that even some Somali immigrants are considering returning home, saying that areas of some Swedish cities are more dangerous than their notorious homeland.
14.02.2017 - 09:37:02
00
To Švédske arabské kráľovstvo je už dávno stratené...Takto to dopadne keď štát riadia 70 rokov marxisti.

http://echo24.cz/a/w8Vns/prvni-feministicka-vlada-sveta-selhala-v-iranu-si-zahalily-vlasy
14.02.2017 - 17:15:16
00
To asi plati iba pre Europanov, ze dodrzuju pravidla a zakony krajiny, od ktorej nieco chcu.
14.02.2017 - 17:23:43
00
https://dennikn.sk/blog/je-islam-zlucitelny-s-demokraciou/

zakladatel CSPI a rozhovor s nim.

https://video.aktualne.cz/dvtv/warner-je-tu-pliziva-saria-muslimove-maji-specialni-vyjimky/r~d8951e4c9c3911e6a222002590604f2e/
14.02.2017 - 17:25:45
00
to by malo platit vo vseobecnosti pre kazde agresivne nabozenstvo/hnutie/spolocenstvo - rovnaki pomatenci tu chcu davat zeny do basy za potrat, zakazuju pracu v nedelu pre celu spolocnost a podobne...stat ma byt dosledne sekularny. Vierovyznanie je kazdeho osobna a slobodna vec, ktora ale nemoze zasahovat do obcianskych prav inych. A ked nasvtevnik nedokaze/nechce toto akceptovat, bez debaty dovidenia.
14.02.2017 - 17:52:43
07
Pozerajte tlacovku hrdeho kapitana Korkorana na TA3...to je komedia :-D
14.02.2017 - 17:56:37
00
Porovnávať zatvorenie obchodov v nedeľu s politickým islamom je úplne nenáležité.Neexistuje na svete náboženstvo ktoré by malo popri náboženských veciach aj politickú doktrínu.Sekularizmus nemá nič spoločné so zatvorenými obchodmi.a s tými potratmi je to tiež vysoko diskutabilné,všetci dobre vieme v akom období boli liberalizované.
14.02.2017 - 17:57:29
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up