Arcey napísal:
Fico a jeho vláda ničí ľuďom život. Fico a SMER šíria nenávisť a útočia na všetko ostatné. Kotleba a Harabín širia nenávisť. Slušní ľudia len chcú, aby sa tu nekradlo, nešírila nenávisť a zákony platini na každého bez rozdielu. Ak toto nechápeš, môžeš sa skutočné z tých sociálnych sietí odhlásiť a ak ti toľko tí liberáli vadia aj rovno odsťahovať. A zober zo sebou každého, kto je rovnako slepý.


končím debatu lebo vždy to viedlo len do stratena a naviac to stojí čas ktorý sa dá využiť lepšie. Viem len,že za vela vecí v živote si môže človeka sám či už v pozitívnom alebo negatívnom. Nech je Fico aký je ale fakt je,že si žijeme v historii ľudstva hmotne najlepšie. Otázne je či sme aj najšťastnejší. Slovensko je príliš malá krajna a viacmenej to ako sa tu máme závisí od globálneho vývoja a samého seba. Vláda ovplyvní určíte hlavne verejné veci ale svoj osud každý drží vo vlastných rukách. Takže ak začneš vetou nemám sa dobre lebo Fico niekde je chyba a poväčšine je to v zrkadle.
02.04.2019 - 10:59:03
07
double napísal:
končím debatu lebo vždy to viedlo len do stratena a naviac to stojí čas ktorý sa dá využiť lepšie. Viem len,že za vela vecí v živote si môže človeka sám či už v pozitívnom alebo negatívnom. Nech je Fico aký je ale fakt je,že si žijeme v historii ľudstva hmotne najlepšie. Otázne je či sme aj najšťastnejší. Slovensko je príliš malá krajna a viacmenej to ako sa tu máme závisí od globálneho vývoja a samého seba. Vláda ovplyvní určíte hlavne verejné veci ale svoj osud každý drží vo vlastných rukách. Takže ak začneš vetou nemám sa dobre lebo Fico niekde je chyba a poväčšine je to v zrkadle.


Tvoj pohľad na svet je úplne pokrivený. Človek sa môže mať fajn, že svieti slnko a je zdravý, ale kritizovať politikov nemôže, lebo tým pádom je neštastný??? Ako neviem, kde ty žiješ. Bezplatné cestovanie pre študentov a dôchodcov, bezplatné stravovanie v škôlkach a školách, vyššie dôchodky, trináste dôchodky, vyššia minimálna mzda, rekreačné poukazy a podobné bludy spôsobujú to, že stredná populácia musí platiť viac a bude platiť viac. Neprajem ti, aby si raz bol chorý, ale v nemocniciach to vyzerá krátko pred smrťou a môže zato súčasná politická mafia, ktora okráda štát. Fico a jeho mafia dala zabiť novinára, len preto, lebo odhalil podvody, chcú presadiť článok, ktorý obmedzuje demokraciu, ale Fico nech je aký je???

AKo sory, ale mal by si urýchlene zavolať na psychiatriu. Česť tvôjmu názoru, ale toto je fakt silná káva.
02.04.2019 - 11:09:38
09
Mame sa lepsie napriek Ficovi, nie vdaka nemu.
Uznaj ze za nefungujuce sudnictvo, policiu a prokuraturu ktora chrani zlodejov, mafianov a danovych podvodnikov az kym tito nezacnu VRAZDIT NOVINAROV, moze prave Fico a jeho mafianske zriadenie statu. On sam tento system vytvoril a udrziaval pri zivote za kazdu cenu.
02.04.2019 - 11:13:29
06
foobar napísal:
Mame sa lepsie napriek Ficovi, nie vdaka nemu.
Uznaj ze za nefungujuce sudnictvo, policiu a prokuraturu ktora chrani zlodejov, mafianov a danovych podvodnikov az kym tito nezacnu VRAZDIT NOVINAROV, moze prave Fico a jeho mafianske zriadenie statu. On sam tento system vytvoril a udrziaval pri zivote za kazdu cenu.


uznávam ja si Fica neobhajujem. Dúfajme ,že to už bude lepšie. bohužiaľ až po vražde sa pohli veci k lepšiemu.
Ale zase ma ludia poslali kade lahšie ale nevadí kedže je pekný den a mám volno takže idem na bike. Užite si ho aj vy
02.04.2019 - 11:19:53
01
Hosť napísal:
Bláha ma už zablokoval... To je demokracia smeru v praxi 😂


môžeš sa pridať na stránku "Lubos Blaha mi dal ban" je tam zaujímavé čítanie:
https://www.facebook.com/groups/200418140661660/
02.04.2019 - 11:24:18
01
Hosť napísal:
je to bojovník proti gravitácii...

Ten pan v klipe mi je povedomy.
Bohuzial sme sa za viac ako 20 rokov nikam nepohli. (Gaulieder spominany v spravickach :( )
02.04.2019 - 11:51:38
00
Dano5 napísal:
môžeš sa pridať na stránku "Lubos Blaha mi dal ban" je tam zaujímavé čítanie:
https://www.facebook.com/groups/200418140661660/


dobre mu tam davaju, nic ine si ten primitiv ani nezasluzi, bolsevicky parazit :)

Prílohy:

55869293_283576885899171_1263319898034012160_n.jpg
55869293_283576885899171_1263319898034012160_n.jpg 44.77 KiB thumb_up0thumb_down

02.04.2019 - 12:30:55
01
PaloTT: je to BeBe, kedysi bol okrem ineho moderator legendarneho Ragtime-u
02.04.2019 - 13:53:22
01
Pekná znôžka 😂😂😂😂
02.04.2019 - 14:19:31
00
sa tu prednedavnom riesili adopcie a homosexualne rodicovstvo a tak... sposob sa vzdy najde.

https://tech.sme.sk/c/22090994/americka-babicka-porodila-vlastnu-vnucku-ktora-ma-dvoch-otcov.html
03.04.2019 - 15:59:01
00
Homosexualneho rodicovstva by som sa neobaval. Vacsinu homosexualov aj tak vychovaju heterosexualny rodicia :)
03.04.2019 - 16:19:24
01
Je to oveľa bežnejšie ako si myslí väčšina, osobne poznám niekoľko párov, kde opustené matky žijú spoločne a spoločne vychovávajú deti.
03.04.2019 - 17:05:41
00
MageZ napísal:
ti nevadi sudca, ktory si telefonuje so sefom albanskej drogovej mafie....okrem milion inych veci ako manipulacie s pridelovanim spisov na sude a podobne...


Zrejme pri sledovaní ,,objektívneho´´ mainstreamu ti uniklo(samozrejme že to tam ani neodvysielali) že to bol ***** výmysel, taká nahrávka nikdy neexistovala a Harabin z toho vysúdil 150k eur!
03.04.2019 - 17:14:12
04
foobar napísal:
Vysvetlovat kotlebovcom a harabinovcom aky je problem v ich kandidatoch je rovnaka strata casu ako dokazovat flateartherom ze Zem je gulata. Su to obmedzeni konspiracni kkti, neschopni kriticky rozmyslat.

Alebo ako vysvetlovať tebe že Čaputová nie je nezávislá. Podľa tvojho prejavu asi (kritické)rozmýšlanie nebude tvoja silná stránka.
03.04.2019 - 17:19:28
05
Je to oveľa bežnejšie ako si myslí väčšina, osobne poznám niekoľko párov, kde opustené matky žijú spoločne a spoločne vychovávajú deti.


V Nemecku je cca. 95.000 homosexuálnych párov, ktoré vychovávajú 14.000 detí (väčšinou lesbické páry), čo je asi 0,07%(!) a v drvivej väčšine sú to ich biologické deti, keďže adopcie riešia neplodnosť, čo homosexuáli nie sú o nič častejšie ako hetero. Výnimočne spoja sily mužský a ženský pár, kedy ženy sa s mužmi o tie deti podelia. Ak hovoria o adopciách, najviac sa to týka prípadov, kedy už napr. lesby vychovávajú deti, pričom biologická matka zomrie a jej partnerka nemá k deťom nijaký právny titul a deti by radi zostali u mamy č.2 a teraz im hrozí premiestnenie do detského domova. Adopcie sú potrebné predovšetkým na vyriešenie stavu, kedy tie deti žijú u homosexuálneho páru už dávno.
03.04.2019 - 17:20:32
04

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up