čo je natom nemorálne? v prvom kole ti peniaze zoberú, na odvolanie ti peniaze vrátia..
nemorálne sa mi zdá skôr dotovať určité skupiny spoluobčanov bezhlavo, hlavne že je ticho a máme sa čím prezentovať..
bohužial je doba úradníkov a bez nich to nepôjde.. ludia sú skrátka často hlúpi a leniví a nevedia sa sami za seba postaviť.. pár osôb poznám, ale komu niet rady tomu niet pomoci..

spomínal si že máte prípad v rodine, skúšal dotyčný vôbec niečo s tým robiť? alebo len si zanadával a zmieril sa s tým..
20.04.2010 - 11:33:32
00
skúšal dotyčný vôbec niečo s tým robiť? alebo len si zanadával a zmieril sa s tým..

ale no, taketo progresivne myslienky na Slovensku? kto to kedy videl
20.04.2010 - 12:34:19
00
hnx.sk 22.04.2010 Za tragédie môžu nemravné ženy

"Za vznik zemetrasení a iných tragédií sú zodpovedné ženy a dievčatá, ktoré sa nevhodne obliekajú a šíria tak v spoločnosti promiskuitu. Počas modlitieb v Teheráne to vyhlásil konzervatívny iránsky duchovný hodžatoleslám Kázim Sádeghí. "Keď sa šíri promiskuita, pribúdajú aj zemetrasenia. Niet inej cesty, než sa uchýliť k náboženstvu a prispôsobiť sa islamskému správaniu,“ zdôraznil klerik počas modlitby."

...aj takto moze vyzerat populizmus... niekoho mi to pripomina... :rofl:
22.04.2010 - 09:48:50
00
hnx.sk 22.04.2010 Fico cituje Bibliu

"Fico si pri kritike opozície pomohol aj citátom z Biblie: "Aj podľa skutkov ich poznáš.“ Opozícia by vraj Slovákom priniesla opäť privatizáciu strategických podnikov či poplatky v zdravotníctve. Od SMK by sa vraj dalo čakať aj koniec zákona o štátnom jazyku, dokonca oslabenie národno-štátnych záujmov, od KDH poplatky za denné štúdium na vysokej škole. Premiér rovnako spochybnil, či by sa vedelo päť rozlične orientovaných strán programovo dohodnúť. "Stačí, keď im hodíte tému homosexuálov na stôl a sa pozabíjajú v tej vládnej koalícii.“
Politológ Miroslav Kusý sa domnieva, že ide len o vykonštruované hrozby..."
22.04.2010 - 09:56:35
00
hnx.sk 22.04.2010 Za tragédie môžu nemravné ženy

:puke: :puke: :puke:
neuveriteľné, že niekomu môže niečo podobné čo len napadnúť.. ešte neuveriteľnejšie je, keď sa nájde hŕba tých, ktorí mu zaťapkajú :?:
22.04.2010 - 10:11:50
00
[quote=""]hnx.sk 22.04.2010 Za tragédie môžu nemravné ženy

tiez som si hned spomenul na pana vseveduceho Mr. Hranola :lol:

Len tak pre zaujimavost: co vypluje google po zadani slova hranol? Skuste uhadnut najrelevantnejsiu polozku. :lol:
http://www.google.sk/search?aq=f&sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=hranol
22.04.2010 - 10:15:50
00
MR.Hranol ma čistu pravdu, ved take KDH nevydržalo pravidelne uteka z boja už pri prvej hadke
22.04.2010 - 10:28:13
00
jj, mas pravdu. Ved kvoli KDH a ich "principialnosti" tu dnes vladne ta zbojnicka sebranka.
22.04.2010 - 10:44:10
00
Suhlasim , nahradila este večsiu zbojnicku sebranku
22.04.2010 - 10:46:42
00
tak to si zase ja dovolim nesuhlasit :)
22.04.2010 - 10:48:53
00
kdh aspon dodrzala svoje vyhrazky ze odidu ... kdezto sns a hzds len frfle na vodcu ale nic neurobia
22.04.2010 - 10:54:43
00
lapa: tiez mas pravdu, ale tymto ich gestom sme mohli byt usetreny toho ritolezectva hzds a sns

Pekne billboardy maju ti smeraci :lol:
22.04.2010 - 11:05:53
00
Suhlasim , nahradila este večsiu zbojnicku sebranku


Tak toto nepochopím . Som presvedčený, že je to absolútny dríst. Nejdem obhajovať modrákov. Ale kuva už som tu niekoľko krát prosil, aby tento a podobné výroky boli niečím podložené. Baronček. Bitte. Daj dajaké čísla na základe ktorých si tu napísal tento blud. Už to tu x ľudí písalo. Môžeš pičungovať na modrákov koľko ukradli. Ale keď to celé spočítaš, tak sú to úbohé promile z toho, čo premiestnili zo štátnej kasy a z eurofondov do svojich vrecák fico, slota, mufty.
Ma proste vytáčajú tieto ničím nepodložené všeobecné frázy. A keď tu dáš čísla, ktoré potvrdia čo si napísal, tak sa verejne ospravedlním.
Šajze. Šak kus rozmýšľať treba. Kalkulačku zobrať do ruky. A hneď budú mať odkundesi nie 40 ale len 5%.
A keď začneš rátať, tak si myslím, že v konečnom súčte modráckych tunelov sa nedostaneš ani na desatinu toho čo tie svine fms ***** len cez nadchádzajúci ppp projekt. A to ostatné svinstvá ani nemusíš rátať.
howgh. :headbang:
22.04.2010 - 11:23:38
00
pisosip.... nerozčuľuj sa, argumenty ich vôbec nezaujímajú, nechcú ich počuť ;) Oni už našli svoje šťastie za ktoré budú 12 júna bojovať...
22.04.2010 - 11:28:06
00
Ja nepojdem voliť, voľby nemaju vyznam, pretože aj tak sa rozhoduje v Bruseli, prečo starosta by mal davať uplatky ,pardon provizie, nejakemu poslancovi v Blave, ak chce aby jeho projekt v Bruseli bol uspešny, stači ak uplatok da europoslancovi v Bruseli, mne netreba kalkulačku, len si treba spomenuť koľko tamta vlada urobila z ludi bezdomovcov , ked im zobrala invalidne dochodky, a oni nevladali splacať inkasa, na to netreba kalkulačku, na to treba dobru pamäť
22.04.2010 - 14:21:35
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up